Skocz do zawartości

Zmiany moderatorskie


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bilex, zadzwon tutaj tel. 012 665 37 71 albo 012 665 44 44, pewnie uzyskasz wieksza pomoc niz na forum.

 

Żartujesz, prawda?

Powaznie pisze, nie sadze zeby np Gal zakladal Ci wydech "za flaszke".

Nie sprawdzałem numerów, więc nie wiem co znaczą, ale to, że usługi/częsci w ASO będą nieo droższe niż u konkurencji "generycznej", jest banałem. Płacisz za (iluzoryczną niekiedy)pewność, że oni "wiedzą co robią".

Tyle tylko, że to nijak się ma to tego wątku.

Ten wątek jest nie o jakości ASO, ale o tym, jak ma to forum wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest nie o jakości ASO, ale o tym, jak ma to forum wyglądać.
Te numery telefonow moga sie przydac rowniez w tej sprawie, bo pod nimi znajdziesz osobe, ktora ciagnie za sznurki ktore reguluja w pewnym stopniu to forum. Prawdopodobnie dowiesz sie tam wiecej niz w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest nie o jakości ASO, ale o tym, jak ma to forum wyglądać.
Te numery telefonow moga sie przydac rowniez w tej sprawie, bo pod nimi znajdziesz osobe, ktora ciagnie za sznurki ktore reguluja w pewnym stopniu to forum. Prawdopodobnie dowiesz sie tam wiecej niz w tym temacie.

 

Obawiam się, że Gal jest klientem a nie petentem. Osoba, która ciągnie za sznurki powinna się chyba sama zainteresowac jakie są opinie użytkowników ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że jak by przestał być moderatorem na nie-ASO to mógłby zamieszczać linki do "prezentacji" nowych STIajów na nie-ASO lub nawet posunąć się dalej? Czyli wychodzi na to, że złe jest moderowanie na forum nie-ASO, a nie załączanie linków.

Witek! Wróciłeś! I jak zawsze logiczny aż do bólu :twisted:

Swoją drogą czemu nie przyjechałeś do Miedzianej Góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest nie o jakości ASO, ale o tym, jak ma to forum wyglądać.
Te numery telefonow moga sie przydac rowniez w tej sprawie, bo pod nimi znajdziesz osobe, ktora ciagnie za sznurki ktore reguluja w pewnym stopniu to forum. Prawdopodobnie dowiesz sie tam wiecej niz w tym temacie.

 

Obawiam się, że Gal jest klientem a nie petentem. Osoba, która ciągnie za sznurki powinna się chyba sama zainteresowac jakie są opinie użytkowników ...

Nie wiem jak Gal, ale ja za korzystanie z forum nic nie place, wiec chyba nie jestem klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest nie o jakości ASO, ale o tym, jak ma to forum wyglądać.
Te numery telefonow moga sie przydac rowniez w tej sprawie, bo pod nimi znajdziesz osobe, ktora ciagnie za sznurki ktore reguluja w pewnym stopniu to forum. Prawdopodobnie dowiesz sie tam wiecej niz w tym temacie.

 

Obawiam się, że Gal jest klientem a nie petentem. Osoba, która ciągnie za sznurki powinna się chyba sama zainteresowac jakie są opinie użytkowników ...

Nie wiem jak Gal, ale ja za korzystanie z forum nic nie place, wiec chyba nie jestem klientem.

 

Sorry, ale nie kumasz czaczy stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wyjasnij.

Ja ci wyjaśnię - każdy kto kupuje samochód w sieci dealerskiej SIP powinien byc traktowany jak klient a nie petent. Najłatwiej jest przyjąć niemałą ilość gotówki a potem odwrócić się plecami.

Bo na części trzeba czekać, bo nie wiemy jak naprawić, bo nie mamy, bo na forum macie pisać to co my chcemy...

 

Bull shit! Jeżeli zgłaszam usterkę w ASO to spodziewam się, że to ASO będzie wydzwaniało do mnie co dwa dni z nowymi propozycjami rozwiązania problemu - a że nie dzwoni...no właśnie...

To samo z wydechem, hamulcami i pierdylionem innych rzeczy, których w sieci dealerskiej SIP po prostu nie sposób załatwić...

 

A na dodatek - zachęcony przez użytkowników tego forum - kupiłem Subaru, nawet dwa - więc spodziewam się, że to forum - będzie nadal "dla mnie" a już nie jest, jak się okazuje - bo to nie ja decyduje o czym i kiedy mogę pisać...

 

Dlatego, drogi Kubo, Gal jest klientem a nie petentem a numery telefonu do SIPu nie są ani jemu ani mnie do niczego potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wyjasnij.

Kuba!

Twój tekst w wątku o "butach z węża" zawsze pozostanie w mojej pamięci. Chciałbym być autorem tego skojarzenia.

Forum Subaru (wciąż bronię się przed "Forum SIP") ma być forum "użytkowników Subaru", a nie forum "firmy handlującej Subaru".

O to mniej więcej walczymy. A Ty jesteś po złej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zgłaszam usterkę w ASO to spodziewam się, że to ASO będzie wydzwaniało do mnie co dwa dni z nowymi propozycjami rozwiązania problemu - a że nie dzwoni...no właśnie...

To samo z wydechem, hamulcami i pierdylionem innych rzeczy, których w sieci dealerskiej SIP po prostu nie sposób załatwić...

Żeby nie było, tak jest np. w ASO Opla w poznaniu. O wszystkim powiadamiają, proponują i grzecznie i z uśmiechem dziękują :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci rozsądni nie potrafią tego zrozumieć, ci "z ramienia" rżną głupa ... Witek - masz oczywiście rację, ale to nic nie da.

 

Nie chcę nic zmieniać. Wisły się kijem nie cofa, zwłaszcza takiej pędzącej ślepo i dziko przed siebie, jak to z żywiołami bywa. Ja chcę tylko równie logicznej odpowiedzi na moje pytanie od jakiegoś przedstawiciela SIP.

 

Mam nadzieję, że ów przedstawiciel zauważy pytanie mimo tego, że "wątek" zapomniał już o WuRCu, a zażarcie zaczął się rozprawiać ze "zmorami ASO".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ów przedstawiciel zauważy pytanie mimo tego, że "wątek" zapomniał już o WuRCu, a zażarcie zaczął się rozprawiać ze "zmorami ASO".

Zauważy.

Znaczy, że jak by przestał być moderatorem na nie-ASO to mógłby zamieszczać linki do "prezentacji" nowych STIajów na nie-ASO lub nawet posunąć się dalej

Znaczy ni mniej nie więcej, że gdyby podjął decyzję o pozostaniu w ramach tego forum nie zamieszczałby już informacji o "prezentacji STIajów na nie-ASO" i nie posuwałby się dalej.

Więc Subaryta powinien moderować tylko na forum SIP lub, ku uciesze wielu, wracać skąd przyszedł?

Więc Subaryta moderując forum SIP nie będzie działał wbrew interesowi SIP. I ku rozpaczy wielu na razie tu zostanie.

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kary...?!!

Wy naprawdę czujecie się pracownikami SIPu?

Ale osssso chodzi? Jakimi pracownikami? Ciężko zabranie komuś uprawnień bycia moderatorem nazwać nagrodą. Chyba, że chodzi o nagrodę zdjęcia ciężaru moderowania na pół anarchistycznym forum?

Ja nie wyobrażam sobie karania ludzi niezależnych.

Można poprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, to tylko moge pogratulowac, bo Ty pewnie zaplaciles za uzywanie Forum SIP (nawet dwa razy) i pewnie masz taka pozycje na fakturze i dostales gwarancje, albo dziala rekojmia, czyli jak Forum sie zepsulo, to mozesz zadac zwrotu pieniedzy. Ja niestety nic nie zaplacilem za uzywanie forum i nie moge niczego zadac, co najwyzej moge poprosic. Pozatym nie wiedzialem ze na tym Forum sa lepsi i gorsi uzytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyobrażam sobie karania ludzi niezależnych.

Można poprosić.

No OK, zwał jak zwał, skończyło się tym, ze Michał dostał propozycję w zasadzie nie do odrzucenia :evil:

 

No właśnie czego jakoś niektóre osoby wypowiadające sie tutaj przyznać nie chcą :shock:

Takie propozycje były charakterystyczne dla pewnego "dżentelmena" w znanym nam wszystkim filmie zaliczanym do klasyki.

Mam nadzieję, że za chwilę nikt nie zarzuci mi, że porównuję działalność SIP'u lub tego forum do działalności cosa nostry, ale kto wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, to tylko moge pogratulowac, bo Ty pewnie zaplaciles za uzywanie Forum SIP (nawet dwa razy) i pewnie masz taka pozycje na fakturze i dostales gwarancje, albo dziala rekojmia, czyli jak Forum sie zepsulo, to mozesz zadac zwrotu pieniedzy. Ja niestety nic nie zaplacilem za uzywanie forum i nie moge niczego zadac, co najwyzej moge poprosic. Pozatym nie wiedzialem ze na tym Forum sa lepsi i gorsi uzytkownicy.

 

Bilex trochę co innego miał na myśli, ale oczywiście jak zwykle nie zrozumiałes co. Nie przypuszczam, żeby ci odpowiedział bo spuścił na to wodę i poszedł zarzynać XBoxa. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ni mniej nie więcej, że gdyby podjął decyzję o pozostaniu w ramach tego forum nie zamieszczałby już informacji o "prezentacji STIajów na nie-ASO" i nie posuwałby się dalej.

 

W takim razie dlaczego nie przedstawiono kwestii w ten sposób?

 

"Albo tu zostajesz i nie zamieszczasz linków z nie-ASO, albo zamieszczasz i odchodzisz z grona moderatorów? "

 

Z tego co piszesz to problemem był ów link, a nie to, że WRC fan jest moderatorem jeszcze gdzieś. Dlaczego w takim razie ów "wybór" nie dotyczył problematycznej kwestii?

 

Jeszcze jedno. Jeśli pozwolisz. Te straty materialne SIPu przez ową prezentację. Gdzie one są? Czy to była oficjalna prezentacja jakiegoś modelu? Zapraszanie prasy itp. ? Czy nie-ASO zamierza zostać importerem STIajów, czy tylko się chwali jak sąsiad: "zobaczcie co sobie kupiłem"? Zresztą wersja JDM i eu spec. to nie to samo, ze względów technicznych i prawnych chyba też, prawda?

Ciekaw jestem natomiast ile osób wahających się między STI i EVO dzięki owej prezentacji nie-ASO zostanie klientami SIP.

 

 

*********************************************************************************************************************************************

 

Nie przypuszczam, żeby ci odpowiedział bo spuścił na to wodę i poszedł zarzynać XBoxa. :roll:

 

Genialne. Ja zawsze marzyłem o telewizorze w łazience. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa551, brak odpowiedzi przyjmuje jako przyznanie mi racji.

 

[ Dodano: Nie Gru 30, 2007 2:10 pm ]

W takim razie dlaczego nie przedstawiono kwestii w ten sposób?

 

"Albo tu zostajesz i nie zamieszczasz linków z nie-ASO, albo zamieszczasz i odchodzisz z grona moderatorów? "

To bylo by nadal niezgodne z tym co ustalono kilka miesiecy temu. Dyrekcja nie zyczy sobie prowadzenia lub reklamowania dzialalnosci gospodarczej firm konkurencyjnych na jej forum (jako gospodarz forum moze sobie tak zyczyc). Dotyczy to kazdego uzytkownika w tym moderatorow. Wyjatkiem sa drobne ogloszenia w dziale sprzedam/kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa551, brak odpowiedzi przyjmuje jako przyznanie mi racji.

 

Brak mojej odpowiedzi proszę przyjmij jako olanie. Jeśli chodzi o Bilexa może Ci odpowie jak się zaloguje. Ja uważam, że nie ma sensu ponieważ i tak nie zrozumiesz i szkoda mi czasu na wyjaśnianie i odpowiadanie. Reszta to problem SIP. Widząc podejście SIP do życia chwilowo własnie straciłam ochotę na wymianę Legacy na H6. Może Gal mnie namówi jak mu się będzie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...