Skocz do zawartości

[b]Suchajcie sie Tatusia[/b]


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane bachory, mamusia sie dzisiaj ewakuluje na wczasy na Rakije .....zanczy sie na......... Chorwacje i jes tak mozliwos, ze jak mie sliwowica posmakuje to poprosze a azyl.......... moze byc z malutkim, osobnym wybiegiem zeby se mamusia czezwiala na sloneczku i z nikim sie nie pogryzla. Poprosze do mojego powrotu nie wszczynac zadnych wienkszych libacji, bo umre z zazdrosci. Mietle przekazuje Ojcu Derektorowi a szufelke Monisi (Moniqa). Morale w rodzinie bedo tradyczjnie pilnowac Mlode Reaktory. Byccie grzeczne i czymajcie porzondek, bo jak wroce nazad to w karzdo dziure zaglondne i konsekwencje wyciengne. Jak znajde kwile czasu miendzy flaszkami, to moze sie nawet troche opale. PA.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego pobytu w Rakiji Mamusiu, bedziemy sie tu grzecznie na wzajem pilnować.

 

A jak bede grzeczny to przywieziesz mi Mamusiu kochana ty Rakiji z namoczonym rozmarynem ... na pamiątkę ?

A jak bede niegrzeczy to mi Mamusiu kochana przywieź fige - oni tam tego mają na każdym drzewie (tak jak u nas ruzgi), dobra ?

 

Śmiech'u dzecior ... jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szufelke Monisi (Moniqa).

 

no i teraz nie wiem...czy to koplement że ta miotła to nie mi czy nie :roll: w morde.Osierociła nas Mamunia..ale to mały problem..ja sie tak treraz zastanawiam gdzie mam protest wysłać...bo to że ona pojechała to jest nic...ale ona wróci w morde..i będzie ją czuć rakiją...i to lekko ze dwa tygodnie..i będzie opalona i wypoczęta..no to to może nie do końca....hmmm :evil:

 

p.s. Uprasza sie reszte forómowej braci o nie kablowanie Mamusi jakby sie zdarzyła jakaś nieformalana-forumowa impreza i jakby w jakiś tajemniczych okolicznościach znikneła ciecz wysokoprocentowa z galonów Mamuni (szt 2)

 

p.s. do Śmiechu- a tobie co :?: czerwona krwinka pokonała procentową że chcesz być grzeczny :?: obo podlizus jaki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO HALO .......... zatrzymac srebrna strzale !!!!!!!!! mamusia zapomniala o swoim wiernym (chyba?!) pilocie !!!!!!!! jak to mozna w tak daleka trase bez pilota ........ to nie jazda wokol Morska tylko powazna wyprawa........ pobladzi mamusia jeszcze i osieroci tyle dzieci ........ no nieeeeeeee ......... a moniqa (ta od szufelki) mowila ze juzem zarezerwowany.......... a chyba sie napije rakiji z rozpaczy ......................................... :wink: 8)

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO HALO .......... zatrzymac srebrna strzale !!!!!!!!! mamusia zapomniala o swoim wiernym (chyba?!) pilocie !!!!!!!! jak to mozna w tak daleka trase bez pilota ........ to nie jazda wokol Morska tylko powazna wyprawa........ pobladzi mamusia jeszcze i osieroci tyle dzieci ........

 

 

spoko... jedzie na nosa i wiesz..jakoś nie mam wątpliwości że trafi :D

a ze jedzie przez czechy to....może być to wyprawa niemal krzyżowa..mogą być ofiary w ludziach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zrobili do tej pory zapasów to już za późno - wystarczających już nie zdążą zrobić

baw się dobrze Mamusiu, a jak wrócisz to może jakaś impreza powitalno - ... ( w kropki wpisać wg uznania :P ) co bym się mógł w końcu i ja pojawić i rodzinkę w końcu poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wrócisz to może jakaś impreza powitalno - ... ( w kropki wpisać wg uznania :P ) co bym się mógł w końcu i ja pojawić i rodzinkę w końcu poznać :)

 

uprzejmie donosze że wraz z Mamjusią wyknuliśmy że możnaby się spotkać na tym październikowym SJS-ie. Kielce to takie miejsce gdzie każdemu blisko, warunki sprzyjające. Kto ma bieże w bagażnik grilla, napoje wyskokowe, rodzine a reszte dopycha dobrym nastrojem...co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzejmie przekazuje wszystkim dzieciom...Mamusi znaczy sie wszystkim forumowiczom serdeczne pozdrowienia z plaży...sms nie byl zbyt długi wiec obstawiam ze Mamunia miała zajete ręce...ale pamieta o nas...jesteśmy zaraz na...drugim miejscu..po dymionach z winem które nieopatrznie zostawiła pod moją opieką :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzejmie donosze że wraz z Mamjusią wykupiliśmy napoje wyskokowe ... możnaby się spotkać ...co wy na to?

 

a ile tam tego macie ?

Zara bede wpisowo kałucyje przelewał w mordę ... yyy ... znaczy do SJS-a.

Ino łune som ździebko zakrencone i nr kóńta nie podały - albo zapomniały w mordę ... jo zaś nie wim co łuny ta w tem SJS-ie pijom ... mać.

 

Śmiech'u na głodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzejmie przekazuje wszystkim dzieciom dymiony z winem które nieopatrznie zostawiła pod moją opieką :twisted:

 

A to zmienia postać rzeczy ... w takim razie zrobimy u Monisi rozgrzewke (i rozpitke wina) przed SJS-em i powrotem Mamusi. Mam nadzieje, że zostało jeszcze małe conieco w tych dymionach u Monisi - trza jej pomóc, bo se sama bidulka nie poradzi z takim litrarzem

 

Śmiech'u - pierwszy w kolejce do dymionów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutkie strasznie byly...

no i masz babo placek => już wszystko bidula sama wydoiła ... po ptokach Mości Forumowi Bracia i Siostry tyż :cry:

p.s. czy ktos wie czym uzupelnic braki wina w dyminie..

najprości bedzie dolać kranówy z barwnikiem E356 i ze dwa wiadra cherry dla aromatu

 

Śmiech'u uzupełniająco - naprędce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...