Skocz do zawartości

Zarywanie dziewyczyn na Subarynke ;-)


polo

Rekomendowane odpowiedzi

hehe aflinta poczestowal mnie czerwonym :mrgreen:

 

Drogi Modzie, ja kumam, zes zapracowany, ale zeby nie rozpoznac cytatu z "Chlopaki nie placza" w ktorym to slowo za przecinek sluzy a nie okreslenie tej zacnej profesji :roll:

 

W kazdym razie niech bedzie, laski leca na niegrzecznych chlopakow z fajnymi furami :mrgreen:

 

[edit] Czy w zwiazku z tym, zes mi podniosl cisnienie (bo za cytaty mialo nie byc), mam prawo do wyrazenia swojej zlosci wulgaryzmem? bo tak cos tlumaczyliscie niedawno, ze jak czlowieka cos ubodzie to moze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorry bo to chyba przeze mnie :roll: Nie sądziłem, że Cię tak od razu batem potraktują :sad:

 

dla mnie oki, jak mus to z ochota, ale nalegac bede na zmiane cenzurki wystawionej przez aflinte, bo to juz jakies kosmiczne dywagacje, no w kazdym ja dopiero w okolicach konca flaszki umiem wyciagac takie wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie do końca w temacie. Parę razy zdarzyło mi się jak jadę z moim Bejbe zatrąbić jak szła chodnikiem jakaś laseczka. Fajnie się Bejbe gotuje :mrgreen:

Trąbienie takie zalatuje mi lekko forum BMW :razz:

 

Właśnie, za cycaty, tfu! cytaty miało nie być pasków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wziąłem wczoraj dwie niewiaty na przejażdzkę :mrgreen:

 

Teksty wręcz przebojowe słyszałem, wsiadamy do samochodu :

np.

"łeeeeeeeeeeeeee nie ma złotych felg "

po ~ 20 min : "łaaaaaaaaaałłłłłł, musze zostać pilotką rajdową jak tylko naucze sie gdzie jest prawo i lewo "

druga : "ja też "

 

Czy kobiety nie są wspaniałe ?

 

:mrgreen: normalnie mega rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, :mrgreen: ja jedynie wyraźiłem głośno swoje niezadowolenie ponieważ spostrzegłem kompletny brak zainteresowania młodych kobiet moim samochodem i tyle nie wiem jaka inna grupa docelowa miałby mnie interesować...

Nie wierzę... Na takim zacnym forum. Subarkę zostaw do upalania, a sam popracuj nad bajerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nienawidzi mojego samochodu.....

 

1. Zgadzam się jestem za młody na takie auto :P

 

2. Niestety nie prezentuję się specjalnie szpanersko w Subaru w mieście w którym mieszkam..... (raz na światłach obok mnie stanęło GT carrera, a zaraz za mną SLR... już o 911stkach boxterach czy Ferrari lub Astonach różnej maści nie spominając).

 

3. Wszyscy patrzą na mnie z góry.... jakieś 60% aut tutaj to terenowce w tulu Patrol, Prado, Pajero itd.

 

4. SUVów też za dużo......... :/

 

Dlatego znacznie łatwiej "wyrywanie lasek" idzie z Q7 na stanie.... chociaż i tak ciężko :/

 

Ach.... Subaru tutaj jest mocno niedocenione... zwłaszcza przez kobiety.....

 

W tym miejscu muszę pochwalić nasze rodaczki :P

Ostatnio zdarzyło mi się że zaparkowałem pod centrum handlowym obok Legasia. Wysiadam z auta a tam naklejka PL z tyłu na zderzaku ;];];] Zostawiłem numer telefonu za szybą i kilka dni później dostałem telefon od dziewczyny narodowości jedynej słusznej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...