Skocz do zawartości

NIEUCZCIWE WARSZTATY/MECHANICY...


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Oskarżać jednostronnie bez możliwości wypowiedzi drugiej strony jest bardzo łatwo

A czy ktoś będzie im bronił wypowiedzieć się w danej kwestii??

Na allegro też są opinie o sprzedawcach i wszystko jest ok.

Jak warsztat będzie dobry to nawet pojedyńcza negatywna opinia nie zepsuje mu renomy. Zatem nie się co bawić w rozbijanie ...... na atomy. Całkowicie popieram ten pomysł. I można by pisać nie tylko o stricte warsztatach samochodowych czy lakierniczych ale tych będących wokół tematu - ustawianie geometri, regeneracja części itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWIATEK, ale to nie jest allegro, tylko strona importera. By wystawić sprzedającemu negatywną opinię musi mieć on najpierw tam konto, co więcej jest o tej opinii informowany by móc również się w tej sprawie wypowiedzieć. Tutaj natomiast mam przeczucie, że będzie z tego jeden wielki dym i jakieś personalne wojenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta,

Wiem, że to nie jest allegro :mrgreen:

Można ustalić ety jak taki wpis ma wyglądać np:

1.Jaki warsztat;

2.Rodzaj usługi (np: wymiana oleju, naprawa skrzyni biegów, usługi lakierniczo-blacharskie);

3.Dotrzymanie terminu, cena, poziom usługi (np: samochód czysty, zrobione lub sprawdzone inne elementy itp.);

4.Subiektywne odczucia klienta (czyli nasze)np:(Tekst mechanika:"panie ale to w ch...j roboty i się nie da" ale suma sumarum zrobili profi);

5.Polecam/ nie polecam

To tylko moja propozycja i to tak na szybko.

Nie sądzę, żeby to była konkurencja dla właściciela Forum ponieważ ci co mają nowe samochody i tak jeżdżą do ASO a ci ze starszymi szukają warsztatów. Może się okazać, że jak warsztaty ASO będą bardzo ok to ludzie nawet z starszymi samochodami do nich się przekonają-nawet pomimo wyższych cen.

 

Zauważ, że jeżeli na temat danego warsztatu pojawi się jednostkowa opinia negatywna to jeszcze nic nie znaczy ale jeżeli będzie kilka takich wypowiedzi od różnych osób to może jednak być coś na rzeczy.

A co do personalnych wycieczek, to Wy Adminy czuwacie nad tym i jeżeli wpis nie będzie spełniał określonych wymagań to krótka piłka-usuń post- i po bólu. Możecie występować w roli "obrońców z urzędu" takich warsztatów. Jeżeli ktoś wpisze nie jedźcie tam bo to złodzieje i partacze to do pieca z takim postem, niech uzasadni, że to partacze i złodzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM!!!!!

podobny watek mialem na poprzednim forum BMW , jak poprzednicy pisza post musi spelniac wymagania co, jak , dlaczego a nie zrabie go mi mi sie przespal z zona:PPP

Co do serwisu ASO tez na tym zyskal bo ceny w niektrurych warsztatach bylu poruwnywalne do ASO , a niektorym ASO tez sie oberwalo za partacto wiec to dobre info dla sipu !!!!

 

Jak ktos jest dobry nie ma czego sie bac, mozna wrzucac info o np gazownikach, blacharzach itp a i przy okazji powstaje poterzna baza danych i unikniecie postow szukam mechanika w moim miescie.....

 

A i jeszcze jedno naprawde osoby zainteresowane pojawialy sie:PPPP A te dobre zaklady czasem dawaly znirzki dla forumowiczy !!!!

Jest sporo zalet takiego watku!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysortografik

Nie, zebym sie czepial, ale po przeczytaniu tego co napisales, sprawdzilem Twoja date urodzenia. I wszystko sie zgadza!

Jest jakies wytlumaczenie, ze wlasnie ludzie urodzeni ok. 1980 i pozniej, zawsze sie usprawiedliwiaja setka przypadlosci na "dys-"?

Jestem tylko (az?) jedenascie lat starszy i za moich czasow, na 30 osob w klasie, bledy robily 3-4.

Dzisiaj, moze 3-4 nie robi bledow!

Sorry za OT, ale mnie rozwala, jak takie cos czytam!

Rozumiem - "literowka", czy jakis blad typu "sköwka", ale przeciez to jest tragedia!

Ja dostalem pasek za "k...a", bo ktos poczul sie niekomfortowo, a ja sie czuje MEGA niekomfortowo, czytajac TAKIE bledy!

Jeszcze raz sorry za OT - ale byla okazja :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot do ot

dostalem paska za to :PPPale jakos szczesliwym trafem wyparowal:)))

ps i tak robie postepy:PP

 

Wracajac do tematu panowie moderatorzy to otwieramy???

Milo by wiedziec gdzie warto serwisowac auta, a moze zadowolone zaklady w ramach rekompensaty odwdziecza sie klubowicza:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum SIP i nie wiem, czy SIP chce być kojarzony z wygłaszaniem negatywnych opinii na temat innych firm...

To prawda, ale w koncu to nie SIP je wyglasza, prawda? Poza tym, przeciez SIP nie bierze odpowiedzialnosci za tresc i po sprawie!

faktycznie założyć dwa osobne tematy POLECANE i NIEPOLECANE

Tak bedzie NAPRAWDE lepiej - nie trzeba bedzie sie przebijac przez wszystkie watki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...