Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybiera się ktoś w sobotę do Ornety? Ja jeszcze myślę ale może uda się zawitać. Po ostatnim stresującym okresie w dżobie, przydałoby się upuścić trochę ciśnienia...

Z chęcią się wybiorę.

 

EDIT:

A przy okazji - jeden filmik z ostatniego sprintu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, tylko sobota ! I tak musialem zbajerzyć rodzinkę z Gdańska, która od czsu jak mieszkam poza miastem jeszcze bardziej kocha wujka (?) ! Oczywiście latem !

 

niumen, jak byśmy mieli mózgi w potocznym znaczeniu tego organu, to pewnie masowalibyśmy pilota TV . Nie mniej umówmy się że mamy mózgi inaczej ( delikatnie mówiąc) skonstrułowane ! (więcej żelaza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wynikach, które widziałem, Nowakowie tym razem nawet w pucharze markowym Opla Astry KJS-u nie wygrali :-) (sprint tak)

 

Ale trzeba przyznać, że załoga w BMW potrafiła się nieźle spiąć i trzymać ciśnienie... Zarówno na KJS-ie jak i na sprincie było kontaktowo w czołówce. W sumie na samym sprincie nie skojarzyłem, ale później w rozmowie z pablonasem padła taka sugestia, że to byli ludzie, którzy na szutrach w Rybicalu u Verta jeździli.

 

EDIT:

Znalazłem jeszcze taki kwiatek:

http://olszewski.rally.olsztyn.pl/baza_ ... ta_/7%20(2).jpg

nie wiedziałem, że coś takiego nam się tam wydarzyło... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodnie z obietnicą byłem w sobotę , ale "dobudowuję" dziadzia na rączego małolata i pilot mi sie zbiesił w ostatniej chwili czyli Kasia musiała zaopiekowac się gośćmi. Nie mniej musiałem być bo nie mogłem zawieść mojego podopiecznego w czerwonej sprężarce. Jeżeli Nowaki wygrali w sobotę, a ogladałem na bieżąco wyniki i jazdę czerwonej bejcy, to od dzis wierzę we wszystkie cuda :!: :!: :!: Nawet w to , że kaczak ma 185 cm wzrostu , ino się troszkę garbi. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie wygrali. Nie musisz zmieniać dotychczasowych wierzeń ;-).

W niedzielnym KJS-ie wyjątkowo nie udało im się nawet pudła wyjeździć... Się nam cholera Loeb starzeje :twisted: .

 

Dla zainteresowanych wyniki: http://rally.olsztyn.pl/viewtopic.php?t ... t=45#18796

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...