Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja niestety coś popsułem, faktycznie było grubo, bo skrzynia biegów idzie do remontu a co najmniej na przegląd :/

 

Ale nie ma co płakać było miło ;) najgorzej, że czeka mnie czas bez auta :/

wyjrzały mi druty z opon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety coś popsułem, faktycznie było grubo, bo skrzynia biegów idzie do remontu a co najmniej na przegląd :/

Uuuu... to przykre :sad:. Oby jak najmniej było do roboty! Bardzo źle się zachowuje?

Gadając o plastelinowych skrzyniach najwyraźniej wywołaliśmy wilka z lasu...

 

A teraz nieco optymistyczniej - miło było poznać, wszystkich których nie miałem okazji poznać wcześniej :mrgreen: . Mam nadzieję, że następnym razem w Ornecie zobaczymy się już na śniegu - to jest wyraźnie łagodniejsze dla samochodu i opon.

 

BTW. Od dawna nosiłem się z zamiarem zakupu kilku/nastu pachołków. Mam nadzieję, że do następnego spota już jakieś zorganizuję :-) .

 

PS. Po raz kolejny potwierdziło się, że wolne ssaki wcale nie są takie wolne :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie było grubo, bo skrzynia biegów idzie do remontu a co najmniej na przegląd

A co się stało ?

5-ka mi "wypada" + jakby gorzej wchodzi jedynka. Jutro umawiam się na rewizję, oby był sensowny termin u jakiegoś magika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nosiłem się z zamiarem zakupu kilku/nastu pachołków.

 

Całkiem serio! Widziałem ostatnio w Tesco. Co prwda takie małe ze 30-40cm wysokości (pewnie dla rolkarzy) ale kosztowały jakieś grosze.

O, będę musiał sprawdzić u nas.

 

Na razie przymierzałem się do czegoś takiego: http://allegro.pl/item815737540_slupki_ ... ogowe.html (ooo, zdrożały... jeszcze wczoraj były po 20,90zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...