Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej sobota po południu ale w przypadku pozostałych dni postaram się dostosować. 1 stycznia jest spoko ale ja rano na pewno nie siadam za kółko - zmęczenie i możliwe że jakieś procenty. Po południu już szybciej. Piątek wieczór też by pasował, rano jadę do Bytomia. No ale daj znać co się da załatwić to myślę, że się dostosujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na najbliższe dni (zebrane to co komu pasuje:

Paweł_P - pasuje wszystko o każdej porze!

MARKO RALLY - na razie 1. styczeń rano

Raga - na razie 1. styczeń rano

Tomasz_555, 1. styczeń po południu, piątek wieczór, sobota po południu, otwarty na inne propozycje.

 

A jak reszta? subuk? Ondo? Kornik? Mean_Dream? sasiadek_bb? Andrzej_K? Solber_g? Bartolo? Mark L.A.?, kolega z STI z Rybnika?? Ktoś jeszcze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm do upalania raczej moj OBK to się nie nadaje - to raczej fura przeprawowa :mrgreen: (nie bardzo jest 4x4 ... raczej 4x4 on demand :mrgreen: dzięku antycznemu A/T od subaru :wink: ) Ale chętnie bym wpadł poznać gawiedź :mrgreen: Jak dla mnie to 1 stycznia po południu, bo rankiem to może do Szczyrku wyskoczę (dzisiaj było super [jak na nasze polsko-szczyrkowskie, które generalnie są beznadziejne] mało ludzi ... ale i mało śniegu :smile: )

Piątek też ewentualnie mógłby być, czy rano, czy wieczorem - zobaczymy jak się sprawa rozwinie - zależne od większości. Chyba, że małżowina zaplanowała mi już któryś z tych dni u teściów, a ja jeszcze o tym nie wiem ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subuk, no to zaklep już wszystkie terminy i później co będzie wolne to podsyłaj małżonce :mrgreen:

 

 

 

Plan na najbliższe dni (zebrane to co komu pasuje):

Paweł_P - pasuje wszystko o każdej porze!

MARKO RALLY - na razie 1. styczeń rano

Raga - na razie 1. styczeń rano

Tomasz_555 - 1. styczeń po południu, piątek wieczór, sobota po południu, otwarty na inne propozycje.

Subuk - 1. styczeń po południu, być może też piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowy Rok rano to chyba narzeczona by mnie musiała podstawić, i myślę że szacowna wiekszość tez bedzie nie do tańca ;-)

Ale każdy nastepny ranek czy nawet Nowy rok po południu jest dla mnie OK.

 

Myślę że najlepiej zaproponować bezpieczny termin 2go rano - za dnia udokumentowac bedzie łatwiej, uwzgledniam tez medialną stronę przedsięwziecia.

 

Postaram sie jeszcze dwóch znajomych subków zwerbować.

 

Zaraz tez dzwonie do Bartola.

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_P

 

Dla mnie luz - w koncu samochod nie ma "limitu obrotów na dotarciu" - czyli brak wymówek. Stąd też trzykrotne wypady pod Auchana w Święta, aż mnie ochroniarz przegonił.

 

Co do czasu na spot - własciwie cały czas mam czas :) uszę tylko z godzinkę dwie wcześniej wiedzieć.

 

Trzeba sie w koncu czegos fajnego nauczyć.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda Salmopol, jakieś foto poproszę.
bylem wczoraj... i czarno :evil:

chyba ze dziś coś dopadało albo teraz w nocy to nie wiem.

 

Plan na najbliższe dni (zebrane to co komu pasuje):

Paweł_P - pasuje wszystko o każdej porze!

MARKO RALLY - na razie 1. styczeń rano

Raga - na razie 1. styczeń rano

Tomasz_555 - 1. styczeń po południu, piątek wieczór, sobota po południu, otwarty na inne propozycje.

Subuk - 1. styczeń po południu, być może też piątek.

 

Czy ja dobrze kojarzę 1 stycznia, to ten dzień zaraz po sylwestrze :arrow: i wam pasuje rano :shock: ojej :roll: ja nie dam rady... jak bede mógł wsiąść za kierownice koło południa to będzie dobrze ehh... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Gru 29, 2008 11:56 pm ]

albo jakoś na weekend
niom, jeżeli o mnie chodzi to niedziela raczej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że 1go po południu pasuje mi najbardziej ale się dostosuję do większości. I tak jest wielce prawdopodobne, że w Bielsku będę Focusem z urwanym ręcznym więc zabiorę moją panią fotograf i zajmę się zdjęciami :) A reszta niech się skupi na upalaniu :twisted: Zobaczymy jak będzie termin ustalony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajan, spoko, upalanie to mocno powiedziane, na pewno każdy chętnie się trochę pokręci po duuużym placyku :cool:

 

solber_g, z niedzielą może być kłopot, bo to firma jak każda inna i w niedzielę mają wszystko pozamykane (bramy wjazdowe zamykają na kłódki).

 

 

OK, no to znowu zbiorę to wszystko do kupy :wink: 1. stycznia zostawmy dla twardzieli, którzy chcą się rano kulnąć na Biały Krzyż :mrgreen:

 

CHĘTNI NA BIAŁY KRZYŻ 1. STYCZNIA RANO:

Paweł_P, MarkoRally, Raga, ktoś jeszcze ???

 

 

PROPONOWANE TERMINY NA UPALANIE:

piątek 2. styczeń RANO - Paweł_P, Raga, Tomasz_555 (???), Subuk, MeanDream, Krajan, sasiadek_bb, Bartolo.

piątek 2. styczeń PO POŁUDNIU - Paweł_P, Raga, Tomasz_555, Subuk, MeanDream, Krajan, sasiadek_bb, Bartolo.

sobota 3. styczeń RANO - Paweł_P, Raga, Tomasz_555 (???), MeanDream, Krajan, sasiadek_bb, Bartolo.

sobota 3. styczeń PO POŁUDNIU - Paweł_P, Raga, Tomasz_555, MeanDream, Krajan, sasiadek_bb, Bartolo.

 

Miło mi, że tak licznie się zgłaszacie, może uda się pobić poprzedni rekord ze spota :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chetnie bym sie tez przyłączyłm, ale wczoraj rano auto odmówiło posłuszeństwa, nie zapala, rozrusznik kręci i nic. Może przy okazji podalibyscie kogos w okolicy kto zna sie na naszych autach? Pozdrawiam, jak tylko usterka zostanie naprawiona. to postaram się pojawić w umówionym przez was miejscu i czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety placyk odpada, kurcze, sorki że Was nakręciłem (siebie z resztą też) a tu lipa, niestety kilkanaście metrów od placyku jest duża przepompownia gazu i mają tak jakieś koszmarne przepisy, jak miesiąc temu Rysiek Ciupka robił tam szkolenie dla klientów Toyoty to musieli mieć 2 wozy Straży Pożarnej, karetkę i inne bzdety i to za wielke pocałowanie ręki pozwolili mu zrobić jakieś tam lamerskie szkolenie :cry: Niestety na nielegala nie ma co tam jechać, mają swoją ochronę, kamery itp. poza tym mnie znają z widzenia bo pracuję za płotem więc nie chciałbym problemów sobie robić, popytam jeszcze o ten placyk przy najbliższej okazji ale raczej marne szanse...

 

Ale spota oczywiście zawsze można zrobić i pojechać np. na Biały Krzyż (tyle że na pewno będzie tam full ludzi) albo np. na Przegibek i zrobić jakiegoś grilla ???

 

A jedzie ktoś dzisiaj wieczorem na Biały Krzyż? Jadę do Szczyrku poznać się w realu z jednym z forumowiczów z Evo.Org.pl, niestety nie przyjechał on swoim Miśkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż , pierwszy tydzień nowego roku przeznaczyłem na "wielkie spanie" czyli odpoczynek po listopadowym i grudniowym szczycie . Przygotuję Wam płytki z fotkami z pierwszego spota . Tylko niech Paweł albo Radek podjadą po nie do firmy . Bawcie się dobrze i do następnego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że Was nakręciłem (siebie z resztą też) a tu lipa,

Spoko, i tak fajnie, że próbowałeś coś zdziałać. :) W Bielsku raczej nic nie załatwię ale pogadam dzisiaj w końcu z ojcem o możliwości pojeżdżenia po torze w Chorzowie. Poza tym 11go stycznia jest zimowy sprint w Tychach i jakby tak popadało śniegu trochę to może być bardzo ciekawie. Można się też wtedy spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Pawel_P za info na priva..ostatnio mam tyle roboty że nawet nie mam kiedy na forum zajrzeć - ludzie oszaleli - wszyscy chcą na nartach się nauczyć jeździć hehe ;)

 

do 3 stycznia bedzie mi bardzo ciezko za dnia gdzies wyskoczyc .. chyba ze wieczorem np na Biały.. (obawiam sie ze tam raczej czarna obecnie droga jest - tam to tak do kilku godzin po obfitym opadzie mozna sie poslizgac - potem sól rządzi).

 

wiec jak bedzie jakas konkretna data spota sniegowego to zdecyduje w ostatniej chwili czy dam rade (tak jak ostatnio) -

 

...i postaram sie bardziej kontrolowac forum :)

 

pozdrawiam, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...