Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dopiero co wczoraj przejeżdżałem koło tego placyku i mówiłem rozanielony mojej połowicy (to ta na siedzieniu pasażera ;-) jakie to zajebiste miejsce i że bedziemy tam smigać. Taka szkoda.

 

Tak sie rozochociłem że teraz gdziekolwiek jade to wypatruje miejscówek na upalanie ;-) Śnieg ciagle trzyma ale tylko tam gdzie niejeżdżone - tam trzeba szukać !

 

Wszystkim udanego Sylwestra ! juz postawiłem Subke na strzeżonym :cool: teraz juz luzz blues i party !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie skończyłem odśnieżać to zadupie Zarzecze (sry Andrzej.K :mrgreen: ), kaszle i kicham i jednak choróbsko mi jeszcze nie przeszło, więc na dzisiejsze upalanko odpadam. AAALE w weekend obowiązkowo będę haczył krawężniki i palił ręczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czas - po prostu - więc to ja się dostosowuje :D

 

A jakby co to wszelkie upalanie na Białym Krzyzu dopiero w nocy, bo teraz te cholerne turystaki tam som ;)

 

Chyba, że pojedziemy obadać kilka miejsc w BB? Pamietam placyk w Komorowicach przy jakimś zakładzie - reszta niech się może wypowie? 3 Lipki przymarzniete i pełne puchu tez kuszą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., dasz radę jutro wieczorem być na spocie?

... jutro jesteśmy na targach w Katowicach , wszystko zależy o której wrócimy . :roll:

 

kornik, "jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" :mrgreen:

 

... spadam do roboty , dzisiaj się potnę z nudów .... będzie lipa jak rzadko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam głosu, wysiadło mi gardło i próbuję wrócić do siebie. Chętnie bym się zespotował jutro o 20.00 nawet mimo braku auta ale coś czuję, że nabawię się grypy. Chyba pozostaje czekać do następnej niedzieli -> Zimowy Rajdzik na torze w Tychach :) Wybiera się ktoś z rejonów górskich ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Raga, dajcie znać na kom jak coś wymyślicie jutro, zobaczę może akurat będzie mi pasowało. Pamiętajcie tylko ze ja godzinę na dojazd potrzebuje :wink:

Misiek_Jr, właśnie pojawiłbyś sie kiedyś na jakimś spocie i pochwalił swoim nowym nabytkiem :razz: tak w ogóle to gratulacje, niech służy dzielnie i daje mnóstwo frajdy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dzisiaj dam radę, bo mam dosyć napięty terminarz, może jutro wieczorem się umówimy? Jeśli będziecie jednak dzisiaj wieczorem to ja jakoś o 20.30-21.00 będę już mógł.

 

 

A za tydzień na Tychy możemy się kulnąć, jestem na liście startowej ale jak nie będzie śniegu to nie będę startował.

 

[ Dodano: Nie Sty 04, 2009 8:57 am ]

Przed chwilą wróciłem z miasta i przy okazji obadałem fajny placyk z tyłu Elektrociepłowni, jest to placyk używany w soboty jako targ, jest pięknie oświetlony bo jest tam kilkanaście lamp więc wieczorny spot to będzie czysta przyjemność, słupy są oddalone od siebie więc nie ma dużego stresa, na jedynce można się fajnie pokręcić jak się ustawi jakąś próbę :twisted: 50m od tego placyku jest tylko jeden mały blok a tak do dookoła pustka, możnaby ten placyk obadać dzisiaj większą grupą :cool:

 

Jakieś 400m od tego placu jest siedziba Policji więc jak będziemy komuś przeszkadzać to szybko przyjadą :mrgreen: w każdym razie nie tam żadnego zakazu więc raczej nic nam nie zrobią, przeprosimy i pojedziemy gdzie indziej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...