Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

ok. 19.00 wjechałem na Twoje podwórze bo chciałem chociaż powiedzieć "cześć" i zmykać do rodziny, ale Twojego autka nie było

... no tak o tej godzinie byliśmy na obiedzie ponieważ o 20-tej śmigałem na granie .

Bacardi, dobrze Cie znowu widzieć . Mam nadzieję , że napisałeś do Subaryty info iż występujesz na Forum pod dwoma nickami . Jeśli nie to zrób to szybciutko bo inaczej Włochaty skoczy Ci na plecy i paseczkiem po tyłku przyłoży .

trza się będzie do Marka wprosić - szkoda, że to forum motoryzacyjne, bo byśmy na spocie se popijakowali

... miejsc parkingowych jest dostatek , zawsze zapraszam . Trzeba się będzie zalogować na www.forum.wodkopozwolzyc.pl .

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Na razie coś bardziej dla żony żeby bezpiecznie woziła siebie i dzieciaki - GLA 250 4Matic z pakietem AMG a w przyszłym roku będzie kolej na mnie     --------------------------------   Panowie

Posted Images

ok. 19.00 wjechałem na Twoje podwórze bo chciałem chociaż powiedzieć "cześć" i zmykać do rodziny, ale Twojego autka nie było

... no tak o tej godzinie byliśmy na obiedzie ponieważ o 20-tej śmigałem na granie .

Bacardi, dobrze Cie znowu widzieć . Mam nadzieję , że napisałeś do Subaryty info iż występujesz na Forum pod dwoma nickami . Jeśli nie to zrób to szybciutko bo inaczej Włochaty skoczy Ci na plecy i paseczkiem po tyłku przyłoży .

trza się będzie do Marka wprosić - szkoda, że to forum motoryzacyjne, bo byśmy na spocie se popijakowali

... miejsc parkingowych jest dostatek , zawsze zapraszam . Trzeba się będzie zalogować na www.forum.wodkopozwolzyc.pl .

Na następny spot przygarnę nowego przy spotach, lecz starszego stażem na forum Andrzeja K z sąsiedniej wioski :twisted:

moje drugie ja - Bacardi, zostanie nieodwracalnie usunięte z mojej pamięci.

od teraz zostaje tylko Bartolo

dzięki Mark L.A., po twojej sugestii zwróciłem się do odpowiedniej osoby i sprawę załatwiłem "od ręki" :mrgreen:

wybaczcie za zamieszanie

No ... rodzinka się powiększa . Jeszcze tylko troszkę śniegu i humor mi się poprawi . :lol:

ja tam ćwicze na błotnej polance na trzech lipkach :mrgreen: ale moja marudzi, że na parkingu kapie z auta brązowa maź zmielona z trawą... :razz:

znacie jeszcze jakieś ciekawe miejsce w okolicach bielska gdzie na śniegu będzie można w miarę bezpiecznie podziknąć ??

poastaram się na zimowy spocik wyciągnąć znajomego z Karpackiego z czarnym SI kombi - będzie raźniej

Jak MOCNO dosypie, to wezmę duży pług i przed moją halą zrobię taki szeroki krótki łuk z śnieżnymi bandami - będzie można sobie bokiem bezpiecznie polatać :D

Bartolo, gdzie masz taką polankę? Ja uwielbiam takie błotne upalania :D

Marek - jak to rodzina się powiększa? Mechaniczna czy bilogiczna? ;)

trzeba jechać jak na wzgórze 3 lipki, minąć parking i na następnym rozjeździe w prawo.

jak zerkniesz w swoją prawą stronę (w stronę krzyża) to pierwszy zjazd jest już przeryty (za głębokie koleinki i nie idzie z nich wyjechać :( ) a drugi zjazd to w miarę gładkie pole błotne, bez kamieni i innego badziewia :mrgreen:

have fun :twisted:

jak nie znasz trzech lipek to daj znać, puszczę ci więcej szczegułów na priva :)

PS. wjazd tylko do 22 :roll: taki pomysł policji i straży miejskiej

pogratulować

... chodzi mi o naszą śląsko-beskidzką rodzinkę ...

To spota w niedziele na 3 lipkach?

... trzeba się nad tym poważnie zastanowić . Około 18-tej mam już luz .

Może przyjedzie ktoś ze Śląska?
Może :wink: :mrgreen:

Spoty na Podbeskidziu a jakiś Hanysów chcecie zaprosić? :mrgreen:

Pomyślimy ;)

Nie myśl tylko wpadaj!!!

Spoty na Podbeskidziu a jakiś Hanysów chcecie zaprosić?
Rozumiem. Spot w ścisłym gronie.

:wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

jak narazie to ty i ja należymy do najściśliejszego grona - no i Solberg jeszcze :P Dlatego tak samo wbijaj - w końcu to ja zawsze robi setki kilometrów by się spotować :P

powitać,

będę jechał dzisiaj przez Salmopol wieczorem do Bielska - mam nadzieję że przynajmniej parking na Białym będzie...biały :D

jakby było okej to nie omieszkam poinformować :]

pozdro, ondo