Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

Melduję gotowośc do spota na 100% . Dziadka zostawię w domku ponieważ nie jest jeszcze zrobiony , więc portrzebuję pomocy ... Ragi albo Pawła by dostac się na miejsce .Mój E20P może miec zbyt mało światła wiec kombinuję EOS-a35D z dużą lampą .

To może spotkanie na parkingu przy Makro o 18-tej w niedzielę ???

Potem Bartolo zaprowadzi nas na polankę upadankę . :twisted:

Mój tel . 605299264

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Na razie coś bardziej dla żony żeby bezpiecznie woziła siebie i dzieciaki - GLA 250 4Matic z pakietem AMG a w przyszłym roku będzie kolej na mnie     --------------------------------   Panowie

Posted Images

Kurde ... a ja muszę do teściów na oficjalny obiad jechać, psia krew :!: :mrgreen:

Ja - jak napada śniegu, to kręcę się w Jaworzu - koło boiska jest też taka polana - ale wjazd tylko dla forków/obk, nic niższego tam nie wjedzie :smile:

Ondo, OK, czekam na info z tym śniegiem :twisted:

Mark L.A., no problem, mogę Cię zgarnąć i możemy się spotkać o 18.00 pod Makro :wink:

subuk, szkoda, ale może innym razem wpadniesz :cool:

ja też chętnie wpadnę, mam nadzieję, że moja nic nie wymysli na ten czas :mrgreen:

szkoda, że o tej porze jest już ciemno, ale postaram się złapać zewnętrzną lampę do mojej starego leciwego 350D :twisted:

a ja muszę do teściów na oficjalny obiad jechać

... no to chórem panowie : SMACZNEGO :!: :wink:

no problem, mogę Cię zgarnąć

... bomba , zdzwonimy się .

ja też chętnie wpadnę

... co jest ??? prowodyr całego zamieszania pisze takie słowa . :shock: :mrgreen:

Bez Ciebie tam nie trafimy więc nie masz już drogi odwrotu . :lol:

Wracam do Bielska w sobote wieczorem, w niedziele zawitam na 3 lipkach jak się da
ja też się zjawię

... miejsca wystarczy dla wszystkich , kilka ha jest do przeorania . :mrgreen:

Melduje się z Kornikiem (może z Andrzejem_K i jeszcze jednym miłośnikiem) o 18 na parkingu pod MAKRO (gdzie też zawsze ślisko jest :twisted: )

Jedziesz w kierunku Bielska , na rogatkach miasta odbijasz w prawo S1 na Cieszyn , dalej ok 2-3 km po lewej stronie stoi sobie Makro . Gdyby byly jakies problemy masz nasze nr tel

Śnie-gu! Śnie-gu! Śnie-gu!

Niby na Podbeskidziu cały czas sypie ale temperatura powyżej zera i drogi jak były tak dalej są czarne.

Wg prognozy, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła ( http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_ ... =2n&id=686 ), poprószy do rana. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że do niedzieli coś z tego zostanie...

W sumie sporo dzisiaj sypało ale jak w końcu wyrwałem się z pracy ok. 18.30 to już na ulicach śniegu nie było :cry:

[ Dodano: Sob Gru 20, 2008 3:02 pm ]

A nie dałoby rady umówić się Panowie jutro na 16.00 ??? Znajomi mnie kurde zaprosili na jakieś spotkanko opłatkowe na 18.00 i chciałbym do nich zdąrzyć...

Witaj MeanDream, Twoje autko też już chyba widziałem gdzieś na mieście, masz naklejone świniaki? Koniecznie wpadnij na spota :cool:

515 286 506 - dajcie znać jak nie będziecie mogli trafić albo cuś - ściem i odmówień nie przyjmujemy - gwarantujemy anonimowość i dyskrecję :D Podbeskidzki spot ma być ogromny!!! Zabieramy słodkości! ;)

OK, niech się jeszcze inni wypowiedzą czy im pasuje :wink:

Jak inni nie potwierdzą zmiany godziny to chrzańmy to, niech zostanie na 18.00 a do znajomych pojadę przed spotem.

A czy ktoś się orientuje czy na jakiejś stacji benzynowej czy przy jakimś markecie w B-B funkcjonuje ręczna myjnia? Nie chcę zostawiać auta z zaschniętym błotem do poniedziałku czy wtorku :???: