Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

solber_g, trza się na Podbeskidzie wyprowadzić :mrgreen:

 

U mnie cały czas sypie - Fajnie by było wieczorkiem grupka zaatakowac Szczyrk - wypić dobrą herbatę - zjeść gdzieś oscypki z grilla z czymś słodkim :D - potem albo przedtem poupalać trochę w BB - w poniedziałek wieczór myśle tak o 19/20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solber_g, trza się na Podbeskidzie wyprowadzić :mrgreen:

ehh wiesz że to nie głupi pomysł :wink:

 

Jak na razie

dzisiaj ok. 21.00
troche późno jak dla mnie :neutral: wy macie praktycznie na miejscu wiec czemu mielibyście nie atakować
2 place i 3 Lipki
hehe... tylko o jakąś małą relacje zdjęciową proszę :wink:

 

[ Dodano: Nie Sty 04' date=' 2009 2:08 pm[/i'] ]

albo raz zespotować w naszych okolicach (białego nie brakuje)
no w sumie racja, ale wiesz... wszystkim za daleko :roll: cóz moze kiedyś :wink:

 

w tej chwili widok przed moim domem taki :smile:

zdjcie004zimaqb3.th.jpgzdjcie003zimact4.th.jpg

wiec nie jest źle, tem -3 czyli nie topnieje zamierzam to dziś wykorzystać i niedługo ruszam sie z domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na 3lipkach i nawet dla mojej SI za duże wertepy, wy macie dużo niżej brzuchy więc raczej lipka na 3 lipkach :cry: ;-)

 

Dzisiaj szukając jakiejś miejscówki wjechałem nawet na teren starego basenu w Cygańskim z nadzieją na kawałek wolnego i płaskiego ale też zbyt wyboiście.

 

Jest za to fajny parking przy Leszczyńskiej, niestety to jakaś hurtownia i brama zamknieta ale jakby sie dogadać ?

 

Myślalem tez o firmowym parkingu przy Piekarskiej (Cooper), długi dość... nie wiem tylko czy sie zgodzą a na nielegalu niestety nie da rady bo monitorowany i wjazd na kartę - ale ja karte mam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream, może umówimy się na tym placyku z tyłu Eletrociepłowni (przy ulicy PCK) ??? Podeślij mi numer komórki na PW to się dogdamy, dałbyś radę dzisiaj ok. 21.00 ???

 

[ Dodano: Nie Sty 04, 2009 4:52 pm ]

No dobra ludzie, ja dzisiaj będę jeździł więc jak ktoś chce to niech się dołączy:

Dzisiaj (niedziela) - 21.00 (plac z tyłu Elektrociepłowni przy ulicy PCK)

Jutro (ponidziałek) - 20.00 - 21.00 (plac z tyłu Elektrociepłowni przy ulicy PCK oraz może lekki nielegal na placyku w ZIAD-zie przy ul. Armii Krajowej)

 

Jak ktoś chętny to niech przyjeżdża :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeanDream, może umówimy się na tym placyku z tyłu Eletrociepłowni (przy ulicy PCK) ??? Podeślij mi numer komórki na PW to się dogdamy, dałbyś radę dzisiaj ok. 21.00 ???

 

[ Dodano: Nie Sty 04, 2009 4:52 pm ]

No dobra ludzie, ja dzisiaj będę jeździł więc jak ktoś chce to niech się dołączy:

Dzisiaj (niedziela) - 21.00 (plac z tyłu Elektrociepłowni przy ulicy PCK)

Jutro (ponidziałek) - 20.00 - 21.00 (plac z tyłu Elektrociepłowni przy ulicy PCK oraz może lekki nielegal na placyku w ZIAD-zie przy ul. Armii Krajowej)

 

Jak ktoś chętny to niech przyjeżdża :twisted:

 

Nie mogłem sie powstrzymać i pojechałem tam na 10 minut pokrecić, Bartolo tez wpadł bo ma blisko - WYPASIONE WARUNKI - zróbmy spota jutro konkretnego, pachołków nie trzeba bo latarnie są.

WYSOKA OSTROŻNOŚĆ WSKAZANA ale i przykozaczyc można boczkiem ;-)

 

Przybywajcie Subarynki wszystkich maści, miejsca jest pod dostatkiem.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sie powstrzymać i pojechałem tam na 10 minut pokrecić, Bartolo tez wpadł bo ma blisko - WYPASIONE WARUNKI - zróbmy spota jutro konkretnego, pachołków nie trzeba bo latarnie są.

WYSOKA OSTROŻNOŚĆ WSKAZANA ale i przykozaczyc można boczkiem ;-)

Hehe, widzę że Was podkręciłem :twisted::twisted::twisted: o której tam byliście? ja byłem ok. 18.50 przejazdem (pokręciłem kilka bączków), będę tam też na chwilę ok. 21.00, może napatoczą się jakieś Subaraki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ekipa na dzisiaj? Nie ma więcej chętnych?

 

Na razie zapowiedzieli się:

Paweł_P

Mark L.A.

Raga

 

MeanDream coś wspominał że spróbuje wpaść, może też Bartolo, Tomasz_555 też wczoraj wspominał że powinien dać dzisiaj radę. Krajan też ponoć ma przyjechać.

 

Raga, zgadasz się z Andrzejem_K ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jakich godzinach dzisiaj Panowie i gdzie ? Ten placyk to przy Żywieckiej zaraz jest ? :mrgreen:

O 21.00 przy ulicy PCK/Broniewskiego/Tuwima (za Elektrociepłownią, w soboty jest tam targ), na pewno zobaczysz i usłyszysz nasze autka :wink:

 

[ Dodano: Pon Sty 05, 2009 7:15 pm ]

Skład na dzisiejsze upalanie:

Paweł_P

Mark L.A.

Raga

Andrzej_K

Bartolo

Subuk

 

MeanDream?

Tomasz555?

Sasiadek_bb?

Krajan?

 

Będą też AdamSolberg i Turbooo555.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spocik jak najbardziej zasłużył na miano "Tańca z Subarkami" i bym ujmę okrutną uczynił gdybym nie dodał "i z Evokami" :grin:

Jak tylko film "Felga Ragi w lodzie" jak i pozostałe opuści domową produkcję PC pictures proszę wszystkich o linki na tuba lub gdziekolwiek będą.

 

Wielkie dzięki wszystkim

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...