Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

A u nas właśnie skończyło prószyć :evil:

 

[ Dodano: Sro Gru 24, 2008 8:13 pm ]

Wracając pół godziny temu od teściów z Wapienicy pojechałem sobie z własną rodzinką nad zaporę zrobić kilka bączków i później do Kamienicy i później Karbową - na szczęście zdąrzyłem przed pługami i fajnie się przejechałem po śniegu :twisted: poniżej fotka jak wróciłem do domu (toszkę przyprószyło w Bielsku)

 

Aha, zrobiłem sobie też kilka Altonenów przy prędkości 50 i 60 km/h - super :cool: a żonka nawet nie zapiszczała, twarda jest, piszczy tylko kiedy zbliża się np. krawężnik, rów, drzewo, płot itp. :mrgreen:

 

36501405fc8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. krawężnik, rów, drzewo, płot itp. :mrgreen:

Taki tam bukiet świąteczny :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że przed sylwestrem trochę sypnie w Bielsku białym. Możliwe, że będę miał na jakiś czas Subaraka bo w Focusie urwałem ręczny. :mrgreen: To niby drobiazg ale nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ha ja wczoraj wróciłem obżarty jak świnka od rodziny (niestety wyprawa dieslem :( ) więc o 21 jeszcze trzeba było obadać subaraka na przymarzniętym śniegu.

 

przelotka przez lotnisko, koło baru strudzonych rowerzystów, kamienicą w stronę szyndzielni i cygańskiego - oj trzeba uważać :mrgreen: jeszcze trochę mogłoby popadać, bo nie tylko mi się nudziło, ale warto było :lol:

 

za to dzisiaj na rower...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo, ja przez Święta to 2-3 razy dziennie śmigam przez Olszówkę, Karbową do Kamienicy, potem nad zaporę w Wapienicy, przez lotnisko, w Wapienicy obok S-1 (jest tam kilka fajnych zakrętów po śniegu) itp. Dzisiaj rano też wszędzie byłem bo jechałem z teściami do kościoła (mieszkają w Wapienicy), poniżej fotka z 3 Lipek :grin: jak ktoś nie rozpoznaje tego miejsca to niech przypomni sobie upalanie w błotku :mrgreen:

36377608pk1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia wpiszę, że 24.12 o około 23:30 wyprzedziłem około 20 może więcej Hond, które próbowały z mizernym skutkiem wdrapywać się na Biały Krzyż od strony Szczyrku - chłopaki mieli pasterkę, ale nie mieli AWD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelotka przez lotnisko
przez lotnisko,
Na tym lotnisku można pojeździć? Może jakieś szkolenie da się zrobić. Składka za teren cy cuś :wink: :mrgreen:

 

tak na co dzień to przez lotnisko jest przejazd ale asfaltową drogą :roll:

od kortów można nieźle deptać :twisted: (chociaz jest kilka dziurek)

 

śmigałem kilka razy po lotnisku (co prawda nie wszędzie jest równo) ale musicie mi dać trochę czasu, moja kobieta tam szybuje więc powinna wiedzieć do kogo uderzyć po bezpieczny wjazd i jakieś pozwolonko

 

zobaczymy co się da zrobić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo, OK, dowiedz się co i jak to może rzeczywiście dałoby się coś poupalać :wink:

 

A ja ze swej strony uderzę do ZIADu (obiekt pod Dębowcem przy Alei Armii Krajowej) bo wyasfaltowali tam sobie piękny placyk (na oko jakieś 100x60m !!!) i możnaby tam pośmigać, jakiś miesiąc temu Rysiek Ciupka miał tam "szkolenie" dla klientów Toyoty więc może i dla nas dałoby się jakoś pożyczyć ten plac w jakiś dzień :cool:

 

Raga, brawo :cool: teraz zrób jeszcze wpis w "Konfesjonale" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei mnie skopały 2 malacze, które w dół zjechali niczym Kuzajo-Bufierki - bokiem i pełną pipą!!! lokalni upalacze są świetni!

Hehehe, pewnie teraz na jakimś forum Malucha śmieją się w temacie o killowaniu że po Pasterce skopali Stiaja :mrgreen:

 

Gdybyśmy tam mieszkali to też byśmy grubo zapieprzali :cool:

 

A dużo było śniegu na Białym Krzyżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei mnie skopały 2 malacze, które w dół zjechali niczym Kuzajo-Bufierki - bokiem i pełną pipą!!! lokalni upalacze są świetni!

Hehehe, pewnie teraz na jakimś forum Malucha śmieją się w temacie o killowaniu że po Pasterce skopali Stiaja :mrgreen:

 

Gdybyśmy tam mieszkali to też byśmy grubo zapieprzali :cool:

 

A dużo było śniegu na Białym Krzyżu?

 

Tyle ile trzeba :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł dziś miałem okazje jechać przez Biały Krzyż, jak sie dojeżdza na szczyt od Strony Szczyrku to droga jest biała i -9st na górze :lol::lol: a tak to miejscami droga jest biała, za to widoki :wink: :wink: nie samowite

 

może czas aby zrobić opis od Szczyrku do Wisły i i w drugą strone :arrow: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wybiera jutro pośmigać do Szczyrku wczesnym rankiem ? Nie wiem za bardzo, czy jest sens, bo na stronach GATu zawsze piszą, że warunnki dobre...a później się okazuje, że kamory takie że ślizg spod deski wypada :mrgreen: Moja żona nie za dobrze się czuję z nową ciążą, ale jak będzie na siłach to jutro cisnę na Szczyrk skoro świt :twisted: Anybody ? Panie, ustrzeż nas przed rzeszą hanysów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę na Białym Krzyżu pewnie we wtorek lub środę, cyknę fotę i wkleję w tym temacie
Fajnie. Może 1-go stycznia z rańca napadnę na Salmopol :mrgreen:

 

Daj znać - jak już pisałem mam rzut beretem i serdecznie do siebie na kacowanie zapraszam!!!!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, no to daj znać, kulniemy się razem :wink: \

 

PANOWIE!!! jestem jutro umówiony z gościem od tego placyku, o którym wspominałem kilka postów wyżej, dzisiaj tam patrzyłem i jest tam piękna warstewka ubitego śniegu bo tam nie odśnieżają i nikt tam nie jeździ, po prostu raj dla nas, jeszcze tylko kilka pachołków do ustawiania prób i może cały dzień będziemy sobie upalać :twisted::twisted:

 

Jutro dowiem się o szczegóły i czy w ogóle pracują w tym tygodniu ale powiedzcie mi czy np. w Sylwka (środa) rano lub w piątek-sobotę (2-3. stycznia) rano/wieczorem bylibyście chętni na tego spota? Dajcie info kiedy Wam pasuje to od razu jutro rzucę mu jakąś datą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...