Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Mark L.A., weź wyedytuj bo bajzel się robi, pół strony zająłeś :???:

 

Panowie! W poniedziałęk lub wtorek wieczorem szykuję kolejnego spota, może będą 4 Miśki (2 czarne VIII, białe IX i szare X) !!! Możnaby podjechać na Przegibek i trochę pogawędzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda sie zdarzaja :)

Wlasnie wrocilem z przejazdzki po Bielsku i odwiedzilem plac kolo Elektrocieplowni.

Jak przyjechalem, to jezdzilo jedno autko, moze nawet ktos z forum, choc Subaru to nie bylo... Wjechalem na plac, autko grzecznie zjechalo (dziekuje :) ) i zaczynam szukac opisywanego pnia drzewa... zeby tak jak kolega, nie rozwalic felgi. Szukalem, szukalem, ale nie znalazlem, moze juz zostal wyciety ? :) Pojezdzilem troszke, byl snieg, zero lodu, fajnie tam jest... dziekuje za polecenie ! Oczywiscie dodatkowym atutem bylo to, ze bylem sam. Caly plac dla mnie :) Poupalalem, ktos nawet nagrywal filmiki (moze ktos wrzuci ? ), ale zrobilo sie slisko, wiec opuscilem cicho plac :)

Z gory przepraszam za przeksztalcenie go w lodowisko, ale nie moglem sie powstrzymac :)

Widze, ze dopoki jest snieg, jezdzi sie fajnie, ale jak juz jest za duzo lodu, to troszke wypluwa... Tak, czy inaczej, dzieki jeszcze raz za wskazanie placu, bede wpadal tam czesciej :)

Pozdrawiam, milej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś też byłem pojeździć na tym placyku koło elektrociepłowni :smile: Ślisko to jest - zwłaszcza koło schodów :mrgreen: Przyjemne miejsce i jedno z niewielu, jeszcze pod TESCO jedynie da się pozamiatać na jednym parkingu, tak to wszedzie sól i mokro :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, widzę że placyk się wszystkim spodobał :mrgreen: Jakby się nam udało załatwić ten parking z tylu ZIAD-u (na Alei Armii Krajowej) to naprawdę byłoby nieziemsko, nie ma nikt znajomości w ZIAD-zie lub Urzędzie Miejskim???

 

... mówisz i masz : :mrgreen:

 

[edit by Pawel_P]

 

:mrgreen:

Podziękował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się nam udało załatwić ten parking z tylu ZIAD-u (na Alei Armii Krajowej) to naprawdę byłoby nieziemsko, nie ma nikt znajomości w ZIAD-zie lub Urzędzie Miejskim???

... pertraktuję z dyrekcją pewnej instytucji :wink: w sprawie wynajęcia powierzchni 500x500 m . Wszystko układa się po mojej myśli , czekam tylko na ostateczną decyzję , termin i określenie kosztów . Potem będzie okazja żeby się wykazać . Opony , pachołki może oświetlenie ...

Mam nadzieję , że mróz nas nie opuści gdyż jest to podstawowy warunek aby mega-spot mógł się odbyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy o 21.00 w poniedziałek będą jacyś chętni na spota w Bielsku? Może uda się zebrać 4 Miśki.

 

W Bielsku wpadam jak nic ! 4 misiosławy do pooglądania to nie byle okazja ;-)

 

Ale może damy radę troszkę wcześniej, ja mam teraz wczesny tryb pracy :roll: i jeżdżę na 5:45 więc bateryjki muszę wcześniej doładowywać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na wiadomość od dyrekcji Aeroklubu . :neutral:

Kaniów miał być otwarty na jesień , jeden pas asfalto-betonu 800x24 m .

Jeżeli nie dogadamy się z Bielskiem to trzeba będzie uderzyć do Kaniowa .

Z przerażeniem patrzę na termometr 0 , mam nadzieję , że śnieg nie zniknie i będziemy się mogli poślizgać na jakieś większej , bezpiecznej powierzchni .

 

Paweł P, słyszałem , że skorzystałeś ze specjalnego rabatu : "dla posiadaczy Subaru" ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł P, słyszałem , że skorzystałeś ze specjalnego rabatu : "dla posiadaczy Subaru" ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Też tak słyszałem :mrgreen: Na nic zdały się tłumaczenia, że przyjechałem Miśkiem, Małgosia powiedziała że wrzuca te auta do jednego wora zwanego "Subaru" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

P.S. piękne bukieciki nam Małgosia zrobiła, pełen szacun :cool:

 

Zdzisek, miło Cię było dzisiaj poznać, szkoda że nie mieliśmy czasu zamienić kilku słów, do zobaczenia w poniedziałek :wink:

 

A dzisiaj rano moja żonka pierwszy raz kręciła bączki i robiła powerslajdy Misiem - baaardzo się jej podobało i znowu przekonała się jak zarąbiste i bezpieczne mamy auto :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj rano moja żonka pierwszy raz kręciła bączki i robiła powerslajdy Misiem - baaardzo się jej podobało i znowu przekonała się jak zarąbiste i bezpieczne mamy auto :cool:

 

Paweł, uważaj bo za niedługo będzie tak, że na "spoty na Podbeskidziu" będzie przyjeżdżała szanowna małżonka a Ty będziesz w domu dziecka pilnował. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdzisek, miło Cię było dzisiaj poznać, szkoda że nie mieliśmy czasu zamienić kilku słów, do zobaczenia w poniedziałek :wink:

 

A dzisiaj rano moja żonka pierwszy raz kręciła bączki i robiła powerslajdy Misiem - baaardzo się jej podobało i znowu przekonała się jak zarąbiste i bezpieczne mamy auto :cool:

 

 

Mnie rowniez :) pogadamy w poniedzialek :)

A co do zony ... nie znam jej, ale nie mam nic przeciwko temu, zeby jezdzila na spoty na lewym w Lancerze :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...