Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, moze juz nie na blotku, tylko suchym asfalcie i na slickach ? )

Jestem "za" - wiec kiedy, gdzie i jaka propozycja jazdy ?

Chyba nie na placu wokol latarnii ? :)

Pozdrawiam :)

 

Chętnie się z wami spotkam. Na slicki jeszcze za wcześnie. Nie zdążyłem z zakupem drugich felg :cry: Ale gdzieś na białym krzyżu może jeszcze jest biało :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, jak by co, to może Uroczysko ? Bo widzę że w BB nie ma gdzie pojeździć.

Żeby zadac kłam niesprawiedliwym opiniom jakoby w BB nie było gdzie upalać pojechałem dzis po pracy na placyk pod elektrociepłownią - palce lizać, tylko troche mi L'ka przeszkadzała i jakis grubas w A6.

No i ..... nauki czas dalszy bo jakos mi dzisiaj nie specjalnie wychodziło :???: i piznąłem dwa racy bokiem w krawężnik.

I jeszcze jedno; przechodzili straznicy, popatrzyli i..... poszli sobie dalej w swoją stronę - myślę że placyk ma juz swoja sławę i upalanie zaczyna być traktowane normalnie - a czemu nie !!!!

 

Kierownicy wszystkich cc łączmy się !!! Np. na spociku w najbliższych dniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, jak by co, to może Uroczysko ? Bo widzę że w BB nie ma gdzie pojeździć.

Na weekend zjeżdżam do Katowic więc wystarczy hasło i jedziemy spotować :)

 

W Bielsku przez pół dnia było fajnie ślisko i biało ale mam zajob na uczelni, nie ruszyłem auta od 3 dni. A teraz solarki ostro niszczą dzieło natury :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, jak by co, to może Uroczysko ? Bo widzę że w BB nie ma gdzie pojeździć.

p placyk pod elektrociepłownią - palce lizać,

Kierownicy wszystkich cc łączmy się !!! Np. na spociku w najbliższych dniach ?

 

Z której strony elektrociepłowni jest ten placyk? Jakoś nie moge skojarzyć :roll: Fajny jest parking pod zaporą w wapienicy. Po za tym można fajnie dojechać od kamienicy. Dzisiaj skopałem tam Ibize Cupre w lesie :mrgreen: Stara baza PKS-u w czechowicach; wielki plac i nawet jak jest sucho to ma troche luźnej nawierzchni. PRZEGIBEK!!! Nie dość, że piękny dojazd to w nocy na parkingu można dać nieźle czadu! A jest jeszcze wiele pięknych miejsc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której strony elektrociepłowni jest ten placyk? Jakoś nie moge skojarzyć :roll: Fajny jest parking pod zaporą w wapienicy. Po za tym można fajnie dojechać od kamienicy. Dzisiaj skopałem tam Ibize Cupre w lesie :mrgreen: Stara baza PKS-u w czechowicach; wielki plac i nawet jak jest sucho to ma troche luźnej nawierzchni. PRZEGIBEK!!! Nie dość, że piękny dojazd to w nocy na parkingu można dać nieźle czadu! A jest jeszcze wiele pięknych miejsc.

 

Pozdrawiam

 

jak pojedziesz Broniewskiego do elektrociepłowni, to przed lewym winklem jest po prawej giełda czy coś takiego - i właśnie tam o.

P.S. polecam wozić patyk do wywalaina lodu z kółek który się zbiera tam po upalanku w śniegu. Ja mam specjalny taki dyngs z aluminium:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak pojedziesz Broniewskiego do elektrociepłowni, to przed lewym winklem jest po prawej giełda czy coś takiego - i właśnie tam o.

P.S. polecam wozić patyk do wywalaina lodu z kółek który się zbiera tam po upalanku w śniegu. Ja mam specjalny taki dyngs z aluminium:)

 

Aaa! Kumam! Nawet uczyłem na nim znajomą jazdy samochodem (jakiś czas temu)

Wpadnę tam może dzisiaj zobaczyć co się wyprawia. FAjnie napadało :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i piznąłem dwa racy bokiem w krawężnik.
Eee, to krawężnik do Ciebie dobił, zbyt pochopnie oceniłeś winę :wink:
Kierownicy wszystkich cc łączmy się !!!
Ale dlaczemu Cinquecento ?
Stara baza PKS-u w czechowicach; wielki plac i nawet jak jest sucho to ma troche luźnej nawierzchni.
to może być ciekawe, można tam wjechać bez obawy jakiejś interwencji ? Przy jakiej to ulicy ?

Elektrociepłownia to tam gdzie się felgi psuje ?

Jak coś zmontujecie, to pewnie z naszych stron ktoś będzie. Jak nie ma opcji to zapraszam na Uroczysko (w filmie Tomasza ze spotu na Uroczysku można luknąć jakie są warunki i teren)

 

[ Dodano: Czw Sty 29, 2009 12:31 pm ]

http://picasaweb.google.pl/stupidbeaver ... 8558181746

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaliłem kompa i nie ma dostępu do netu, więc nie wiem nic o spotach ani nie czytam forum :mrgreen: Ale dzisiaj będąc w Bielsku pojechałem na "nasz" :wink: placyk koło elektrociepłowni i przeorałem zalegający śnieg :mrgreen: Zauważyło to dwóch panów milicjantów przechodzących prawie chodnikiem i bezwłocznie podeszli do mnie ... Dokumenty, prawo jazdy itd ... " "Co tam siedzi pod maską ... ?" (pewnie zmylił ich ryk silnika przy 5 tys. na jedynce :mrgreen: ) Pytam czy nie wypada tu tak szaleć ... " Nie no skąd ... my też tak lubimy :mrgreen: " "Taki sprzęt Pan ma ... :mrgreen: " "Tylko z głową Panie kierowco" Rozeszliśmy się w miłej atmosferze ... właściwie to było pierwsze wyluzowane spotkanie trzeciego stopnia z panem władzą w moim życiu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...