Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

O godz. 9.00  ;)


Informacyjnie - kto jedzie z nami na tor z BB to wyruszamy o godz. 7.00-7.15 z parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej w BB :)

Pozostali - spotykamy się na miejscu o godz. 9.00  ;)

 

Zapomniałem dodać że w niedziele oczywiście  :D

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Jurasem i warto by było odświerzyć nasze spoty subarowe żeby były regularne co jakis czas pewne daty i godziny by kazdy mógł sie dostosować -planujemy 18 czerwca w czwartek godz.. 18 w jaworzu pod wiatą ognisko.


:)


żeby nasze forum ożyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Jurasem i warto by było odświeżyć nasze spoty subarowe żeby były regularne co jakis czas pewne daty i godziny by kazdy mógł sie dostosować -planujemy 18 czerwca w czwartek godz.. 18 w jaworzu pod wiatą ognisko.

 

:)

 

żeby nasze forum ożyło ;)

 

Data spotu jest niezmienna.

Kiedyś spotykaliśmy się w tygodniu czasami nawet co tydzień i frekwencja była więc jak się będziemy spotykać raz na dwa miesiące o ustalonym terminie to każdy sobie poukłada grafik..! Między tymi terminami spotykajmy się na spotach Jcp..!

 

 

I co może tak być..???

 

 

18 czerwca godz.18-tą.! Wiata w Jaworzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozmawiałem z Jurasem i warto by było odświeżyć nasze spoty subarowe żeby były regularne co jakis czas pewne daty i godziny by kazdy mógł sie dostosować -planujemy 18 czerwca w czwartek godz.. 18 w jaworzu pod wiatą ognisko.

 

:)

 

żeby nasze forum ożyło ;)

 

Data spotu jest niezmienna.

Kiedyś spotykaliśmy się w tygodniu czasami nawet co tydzień i frekwencja była więc jak się będziemy spotykać raz na dwa miesiące o ustalonym terminie to każdy sobie poukłada grafik..! Między tymi terminami spotykajmy się na spotach Jcp..!

 

 

I co może tak być..??? [you]???

 

 

18 czerwca godz.18-tą.! Wiata w Jaworzu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data spotu jest niezmienna. Kiedyś spotykaliśmy się w tygodniu czasami nawet co tydzień i frekwencja była więc jak się będziemy spotykać raz na dwa miesiące o ustalonym terminie to każdy sobie poukłada grafik..!

Między tymi terminami spotykajmy się na spotach Jcp..!

I co może tak być..??? ADK90???

18 czerwca godz.18-tą.! Wiata w Jaworzu

 

 

Postaram się być na tym spocie ale w tyg u mnie różnie bywa.

 

Jakby ktoś chciał to wrzucam linka do fotek z wypadu na tor Wyrazów z chłopakami z JCP ;)

 

https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/TorWyrazowZJCP2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiata w jaworzu zarezerwowana 18 czerwiec godz.18jest to czwartek bo zazwyczaj nikomu nie pasuje w wekend dlatego w tyg.na 2 godz. kazdy może wyskoczyć na grila i pogawędke - zabrać kiełbaske będzie ognisko bez względu na pogode :)zapraszamy wszystkich z forum parking duzy i zadaszenie.

 

zapraszamy tych co w garazu mają subaryny a nigdy nie byli na takim spocie a widze że subarki pojawiają sie na drodze jak grzyby po deszczu

 

będą 4-5 dat w roku które możemy ustalić już na 2016 z góry zaplanowane dla forum subaru zeby każdy mógł sobie zaplanować na regularne spoty i obgadamy to na spocie

Edytowane przez krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Juras właśnie Ja w tygodniu nie bardzo dysponuje czasem...gdyby to chociaż był piatek :-(

O sobocie czy niedzieli nie wspomnę....Jeśli ten fakt kiedykolwiek uwzględnicie w swych planach to będe jak najbardziej....częstszym i aktywniejszym uczestnikiem tych spotów.

 

Szkoda...żałuje ale.fizycznie nie dam rady dojechac na 18tą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozmawiałem z Jurasem i warto by było odświeżyć nasze spoty subarowe żeby były regularne co jakis czas pewne daty i godziny by kazdy mógł sie dostosować -planujemy 18 czerwca w czwartek godz.. 18 w jaworzu pod wiatą ognisko.

 

:)

 

żeby nasze forum ożyło ;)

 

Data spotu jest niezmienna.

Kiedyś spotykaliśmy się w tygodniu czasami nawet co tydzień i frekwencja była więc jak się będziemy spotykać raz na dwa miesiące o ustalonym terminie to każdy sobie poukłada grafik..! Między tymi terminami spotykajmy się na spotach Jcp..!

 

 

I co może tak być..??? [you]???

 

 

18 czerwca godz.18-tą.! Wiata w Jaworzu

 

 

 

Hej, 

 

Ostatnio rzadko tutaj zaglądałem bo w pracy się zrobił młyn (jednej i drugiej), do tego kupno mieszkania, notariusze, załatwianie, początek remontu itd. więc ogólnie od świtu do nocy urwanie głowy. A tu się tyle dzieje! :)

 

Spot w tygodniu jak dla mnie ok, chyba łatwiej się wyrwać na chwilę niż jakiś weekend trafić:) 18.06 w jakichś 80% pasuje, muszę jeszcze potwierdzić jedną rzecz ale to jutro będę wiedział:) Rzućcie jakieś namiary na wiatę to chyba wpadnę:)

 

A w kwestii wypadów na tor to może pomyślimy nad jakimś dalszym wypadem? Nie żebym narzekał ale Wyrazów trochę mi się już objeździł a przede wszystkim stan toru trochę zniechęca:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...