Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne - dzięki wielkie - poszło już w świat na FB :D  

Mam kilka wolnych miejsc na wyjazd na tor w Wyrazowie w dniu 7 czerwca 2015 - jeżeli są chętni zapraszam na PW ;)

 

Lista na tor pełna  ;) więc pozostali chętni może następnym razem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie . Smutny dzień nastał dla mnie - przytrafił się olej w układzie chłodzenia. Mam dwie opcje - naprawiam za oczywiście ciężkie złotówki, albo sprzedaję taki jaki jest. Jeśli sprzedaję to mam problem. Bo czymś jeździć trzeba i tu rodzi się pytanie czy ktoś słyszał o jakimś silniku w dobrym stanie do GT lub czy ktoś zna to auto http://olx.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-sti-version-3-CID5-ID9Mj33.html#9d198d7527  ??

JAkoś moja głowa nie jest w stanie przetworzyć informacji, że nie będę miał subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Juras. Na bank się nie naprawię na 7 ale spokojna głowa będę Was drażnił bawarskimi dzwiękami. beta aż podskakuje . Z tychów zrezygnowałem żeby pojechac na Wyrazów z Wami .

z drugiej strony jak będę zmianiał to pewnie jakiegos potwora już będę wolał. Najgorszy czas mi się na takie wydatki trafił .

Edytowane przez satyr_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest wyjazd o 7.15 z parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej w BB   ;) ale w dzisiejszych czasach nie wiem czy nie lepiej jechać osobno, żeby niepotrzebnie nie kusić losu na oddanie prawa jazdy :D

PS. Wpadnij 4 czerwca pod Tesco o 13.00 to poznasz wielu z którymi się spotkasz na Wyrazowie - zawsze to już bedzie raźniej :)  

 

Cześć, jadę pierwszy raz na wyrazów 7-go, jest jakiś zorganizowany wyjazd np. z B-B?

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 czerwca to święto - dzień wolny od pracy  :D 

 

Ale nie jedziemy w terenie zabudowanym wiec prawka nie zabiorą? :) postaram sie wpaść pod Tesco ale czasami mam problem wyrwać sie z pracy.


Jedzie w tym roku ktoś z naszych na Plejady. ???

 

 

Moniss startuje a pozostali zdaje się na warsztatach stoją  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie w tym roku ktoś z naszych na Plejady. ???

 

Ja się wybieram, może nie do końca "Nasz" bo jeszcze nie udało mi się na spota trafić, żeby się poznać, ale przeglądam wątek i próbuję znaleźć dogodny termin i się w końcu pojawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza.?? Jeszcze niedawno byliśmy na trzecim miejscu w aktywności na "Spotkania Forumowe" a na dzień dzisiejszy spadliśmy na piąte z 511 stronami :(

Warszawa 1476

Trójmiasto 864

Łódź 536

Poznań 516

Podbeskidzie 511

Lublin 507

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto skończyć z podziałami i wtedy wrócimy na czołowe miejsce statystyki  :D

 

Tu stale się coś dzieje ale niewielu to interesuje ;)

 

Zapraszam jutro na ognisko ;) godz. 13.00 spot pod Tesco na ul. Warszawskiej w BB a następnie o godz. 14.30 ognisko w Jaworzu Nałężu (tam gdzie zwykle)  :D

 

PS. Juras K staliśmy dziś obok siebie na parkingu w Cieszynie  ;)

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Juras K staliśmy dziś obok siebie na parkingu w Cieszynie ;)

Sorki nie zauważyłem! Zabyłem u Notariusza i spieszyłem się bardzo ale jak byłeś subarą to nie ma dla mnie żadnego usprawiedliwienia |:(

 

 

Miałem być na 18-tą pod wiatą ale się zastanawiam że o tej porze to nie ma sensu :( a wcześniej nie potrafię.!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...