Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o tą imprezę w zatorze? Jak tak to z roczyn czy wieprza do zatora jest rzut beretem więc zdążylibyście bez problemu A to tylko przejazd 5 km i to w dodatku po drodze

Bielsko-Biała to jest kawał drogi. Trwa do pozna wiec musiałbyś wesele przełożyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,panowie mam do Was prośbę,szukam namiaru na fachowca od nadwozi(blacharza,najlepiej znającego temat subaru)) który jest wstanie wydać opinie o sensowności naprawy jak i fachowej  naprawy powypadkowej,mam na myśli hawka wrx sti tego z Kęt,może już ktoś to oglądał?ja oglądałem go bardzo dokładnie i na razie mam więcej pytań....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia z Bieszczad.

Miłego wypoczynku :) i prawdziwej letniej pogody :)

 

 

Pozdrowienia z Bieszczad.

Odpoczywajcie i życzę miło spędzonego czasu ;)

 

 

Dzięki - pogoda super, drogi i widoki w Bieszczadach piękne. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak było na Subarowym ślubie jak by ktoś chciał polukać na filmik https://www.facebook.com/krzysiek.dziadecki?viewas=100000686899395&privacy_source=timeline_gear_menu   Mega pozytywnie pozdrowionka dla ekipy z weselicha narobiliśmy hałasu :D

Bardzo udany wypad weselno-spotowy :D 

Chociaż bez swojego auta, ale i tak było bardzo miło :)

 

P.S.

Wybiera się ktoś od nas na Japfest do Wrocławia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny przewieźć mnie i moją wybranke z pod urzędu stanu cywilnego do... Okresle. W sprawach finansowych oczywiście się dogadamy. Preferujemy jedyny słuszny kolor subaru, cała resztę subaryn zapraszamy 14 listopada 2015roku na godzinę 12 pod usc w b-b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny przewieźć mnie i moją wybranke z pod urzędu stanu cywilnego do... Okresle. W sprawach finansowych oczywiście się dogadamy. Preferujemy jedyny słuszny kolor subaru, cała resztę subaryn zapraszamy 14 listopada 2015roku na godzinę 12 pod usc w b-b.

Bardzo chętnie w listopadzie wpadnę! Tylko jedna prośba - przypomnij się jeszcze początkiem listopada, wtedy na pewno dużo więcej widowni podjedzie :)

A co do powozu do ślubu - mam srebrne oklejone w plejady, więc nie pomogę :(

Raśiści! :D  :cry:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś chętny przewieźć mnie i moją wybranke z pod urzędu stanu cywilnego do... Okresle. W sprawach finansowych oczywiście się dogadamy. Preferujemy jedyny słuszny kolor subaru, cała resztę subaryn zapraszamy 14 listopada 2015roku na godzinę 12 pod usc w b-b.

Bardzo chętnie w listopadzie wpadnę! Tylko jedna prośba - przypomnij się jeszcze początkiem listopada, wtedy na pewno dużo więcej widowni podjedzie :)

A co do powozu do ślubu - mam srebrne oklejone w plejady, więc nie pomogę :(

Raśiści! :D:cry:

Preferujemy a nie ze to konieczne kolego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Pytanie do spotowiczów czy organizujecie może cos w okolicach soboty? będę wtedy w czechowicach i chętnie bym sie zapoznał wreszcie z maniakami z podbeskidzia ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co mi wiadomo to dopiero w sierpniu ;) a niektorzy jadą, albo jak na razie chcą jechac do Wroclawia na Japfest :)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Kto dzis bedzie na Japfest? :)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradziono samochód Ruda Śląska ul. Modrzewiowa.
W nocy z poniedziałku 27.07.2015 na wtorek 28.07.2015 skradziono samochód. Marki Subaru Impreza STI z 2012 roku. Kolor ciemny szary, naklejki czerwone z boku. Cechy szczególne, deska obszyta alkantarą, dodatkowe zegary w środku, bardzo głośny wydech. Dla znaleźćy przewidziana nagroda. Proszę o udostępnianie.

 

post-7608-0-07855700-1438074694_thumb.jpg

post-7608-0-61245300-1438074645_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradziono samochód Ruda Śląska ul. Modrzewiowa.

W nocy z poniedziałku 27.07.2015 na wtorek 28.07.2015 skradziono samochód. Marki Subaru Impreza STI z 2012 roku. Kolor ciemny szary, naklejki czerwone z boku. Cechy szczególne, deska obszyta alkantarą, dodatkowe zegary w środku, bardzo głośny wydech. Dla znaleźćy przewidziana nagroda. Proszę o udostępnianie.

 

DSC_1556.JPG

DSC_1534.JPG

:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...