Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Raz na jakiś czas to Ja również jestem Za i mogę przyjeżdżać...Impreza super udana...I pogoda utrzymała sie prawie do końca :-D

 

Spoty mamy raz lub dwa razy w miesiącu - może nie z takim rozmachem ale są ;)

WueM zapraszamy - sezon się zaczął więc będą ogniska grille i przejazdy ;) z JCP  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście a mi chodziło o spoty JCP te odbywają się regularnie ;) więc też chciałem kolegów zaprosić ;)

I ta regularność spotkań Jcp jest godna naśladowania na tym forum!!!

 

 

No właśnie do tego zmierzałem  :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem propozycje są chętni na spocik w Górkach nad brennicą? :) jeżeli w maju to sobota 16 lub 23 jak będzie fajna pogoda

 

jakieś ognisko ,pogawędke :)

;)

Azmadan - wszystkiego najlepszego!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko.

Miałem zamiar zrobić sobie małą wycieczkę po okolicy w celu obejrzenia jakichś Forków I gen.

Przejrzałem wszystkie portale i nigdzie w okolicy nie ma czegoś co by mnie zainteresowało :(

Może ktoś z was widział gdzies na podbeskidziu jakiegoś Forczysława w przydrożnym komisie, lub z kartką przed jakąś posesją?

Pytam Was, bo bliżej gór jeździ tego trochę więcej. Ja w swojej okolicy widzę jakiekolwiek Subaru ze 2 razy w tygodniu, z czego w większości moje ;)

Jak ktoś, coś, to podeślijcie jakiś namiar na priva.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej podbeskidziaki!

w końcu złożyłem JCP 2015, sorry że tak długo ,ale albo doba sie skróciła ,albo już stary jestem i nie nadążam :P

 

dzięki za super zlot, i mam nadzieje że do zobaczenia za rok
P.S w przyszłym roku zapomnijcie że posprzątam  :P  A w kategorie najbardziej zardzewiałe rdzabaru mam nadzieje już nie celować.

 

 

Możecie wklejać i spamować gdzie chcecie, Kopyrajt:orajt. Z tym że niefortunnie mi kapnęło na obiektyw i tak po prawdzie połowa materiału powinna iść do smieci, także w tym roku nie jestem zbyt zadowolony "z dzieła" <_< Nie wspominając że czas wziąc sie za steadicam <_<

 

anyway zapraszam ;)
https://www.youtube.com/watch?v=EV6OpO-bbpQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne - dzięki wielkie - poszło już w świat na FB :D  


Mam kilka wolnych miejsc na wyjazd na tor w Wyrazowie w dniu 7 czerwca 2015 - jeżeli są chętni zapraszam na PW ;)

Edytowane przez Ange ou Demon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne - dzięki wielkie - poszło już w świat na FB :D

 

Mam kilka wolnych miejsc na wyjazd na tor w Wyrazowie w dniu 7 czerwca 2015 - jeżeli są chętni zapraszam na PW ;)

Polecam.! Bardzo fajnie spędzony czas na poznawaniu swojego auta,nowych ludzi i pokonywaniu swoich ograniczeń.! Byłem już dwa razy i siódmego jadę trzeci raz.! Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brać Forumową po dłuższej przerwie ;)
Z tego co widzę chcemy Subarowe spotkania wprowadzić regularnie, wszystko fajnie, tylko znając życie będzie takie w czerwcu, a ja nie będę mógł być :( 
Oficjalne dzięki za otwarcie sezonu, mega impreza z dużym rozmachem! 
A przy okazji nadmienię, że szukam dp na szerokim kołnierzu bez kata w dobrej cenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...