Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

ahhaaaa.... :o to ja dziękuje, już kiedyś byłem w klubie. Zostały mi dobre wspomnienia ,nienawiść ludzi z innego klubu ,nalepka na szybie, i telefony na fuchy ze spawarką :biglol:

 

Mi Ange kazał umyć :mellow: ale już mam plana jak ukryje moją zgnilizne :P

 

To zupełnie inny Klub  :biglol:  Gdybyś się zdecydował to zapraszam  ;)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie kwalifikuję na pokazy piękności. Sprinty w Kaczycach i bandy śnieżne w zimie poobijały mi auto.  Ja nie wiem same się normalnie pakowały mi na auto. Skandalll.

Że nie wspomnę o psie, którego denerwował piękny granatowy lakier więc go urozmaicił pazurami. Musiałbym stać pod auchanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie kwalifikuję na pokazy piękności. Sprinty w Kaczycach i bandy śnieżne w zimie poobijały mi auto. Ja nie wiem same się normalnie pakowały mi na auto. Skandalll.

Że nie wspomnę o psie, którego denerwował piękny granatowy lakier więc go urozmaicił pazurami. Musiałbym stać pod auchanem

to nie jest wstyd mieć poobijane subaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzić powinny się te osoby, ktore w niedziele 26 kwietnia 2015 pod Tesco nie przyjadą i nie staną w sektorze z kolegami :)

Jest okazja pokazać jak ogromna jest grupa miłośników Subaru na tym największym obecnie prawdopodobnie w polsce, zlotem miłośników japońskiej motoryzacji ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam  ;)

Widzimy się jutro o godz. 11.30 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej na

"Otwarciu sezonu 2015 z Japan Cars Podbeskidzie" - wybieramy najładniejsze Subaru spotkania.

Dla zwycięzcy puchar oraz upominki od sponsorów. Dodatkowo nagrodą główną jest iPhone'a 5s Silver 16 GB.

Zapraszamy wszystkich wiernych fanów marki Subaru :D  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ;)

Widzimy się jutro o godz. 11.30 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej na

"Otwarciu sezonu 2015 z Japan Cars Podbeskidzie" - wybieramy najładniejsze Subaru spotkania.

Dla zwycięzcy puchar oraz upominki od sponsorów. Dodatkowo nagrodą główną jest iPhone'a 5s Silver 16 GB.

Zapraszamy wszystkich wiernych fanów marki Subaru :D

Ja tez chce być :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest fotografem i mówi, że może coś fajnego i profesjonalnego przygotować.

Wracając do naszej dzisiejszej rozmowy kolega Qba 25 udostępni Ci zdjęcia do tego albumu.pzdr

 

 

Super że tak licznie zjawiliśmy się na otwarciu sezonu Japan Cars Podbeskidzie !!! :)Miło było się spotkać i pogadać - szczególnie dlatego że rzadko się spotykamy :(

 

Było 26 subar

 

gallery_3110_19_1113820.jpg

Edytowane przez Juras K
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zacnie :) wielki dzięki dla organizatorów ! :)

 

Dużo Subaryn i to cieszy :) jedni tuningowane podłokietniki ( się uśmiałem, z cyklu " co autor miał na myśli"  :D ) jedni trochę rudej  :D

 

Pozdro ! :)

Edytowane przez virek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...