Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

555zł.

 

 

To znak ze plejady Ci sprzyjają ;)

 

Panowie znowu pytanko, wiem że w Olkuszu robią poliureatny. Sprawa wygląda tak ,że K11 ma mega słabe,partackie, brytyjskie poduszki które przestały istnieć, a nowe łapy nie dość że są cięzko dostepne to drogie.

 

mam już lewą i tylną, ale przednich w ogole nie ma (a jest mega wyrabana, ruszyłem palcem). A łapa skrzyni ma prostą,okragłą tulejke i aż prosi sie o poli, bo placąc 150zł płace w dużej mierze za blache którą mam dobrą

 

$_1.JPG

 

pytania są nastepujące:

-czy tylko olkusz czy mamy coś w okolicy?

-czy zrobią mi na wymiar

-czy robią nietypowe ksztalty? (np "prostokatne" apropo przedniej łapy, która też jest prosta do wykręcenia)

 

-i bonusowe, apropo rajdowego patentu z zalewaniem gum klejem do szyb. Te dwie poduchy które mam chce zakaleić na zapas, Czy wydłuzy to ich zywotność i ochroni przed parcieniem? Na wybracjach mi nie zalezy ,bo teraz silnik chyba i tak leży na blachach, bo na wolnych mam dizla :biglol: na pewno bedzie lepiej niż teraz

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomasz ale narazie po dzisiejszym incydencie muszę się dowiedzieć czy opłaca się robić moją imrezkę.

Igor co się stało ?

Panowie znowu pytanko, wiem że w Olkuszu robią poliureatny. Sprawa wygląda tak ,że K11 ma mega słabe,partackie, brytyjskie poduszki które przestały istnieć, a nowe łapy nie dość że są cięzko dostepne to drogie.

 

mam już lewą i tylną, ale przednich w ogole nie ma (a jest mega wyrabana, ruszyłem palcem). A łapa skrzyni ma prostą,okragłą tulejke i aż prosi sie o poli, bo placąc 150zł płace w dużej mierze za blache którą mam dobrą

 

 

 

 

pytania są nastepujące:

-czy tylko olkusz czy mamy coś w okolicy?

-czy zrobią mi na wymiar

-czy robią nietypowe ksztalty? (np "prostokatne" apropo przedniej łapy, która też jest prosta do wykręcenia)

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/2222313113340-I51014YMT-O15471-poduszka-silnika.html

 

taką potrzebujesz? czy taką jak na Twoim zdjęciu ? tam przypadkiem nie jest takie samo mocowanie silnika jak w almerze?

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda sk&%$^#$ zrobiła sobie piknik w aucie straty to tylna i przednia szyba plus zakodowany imo i połamane manetki. I poszukuję bardzo dobrego elektromechanika co mi powie czy da się to ogarnąć czy lepiej sprzedać i niech się kto inny martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

555zł.

 

 

To znak ze plejady Ci sprzyjają ;)

 

Panowie znowu pytanko, wiem że w Olkuszu robią poliureatny. Sprawa wygląda tak ,że K11 ma mega słabe,partackie, brytyjskie poduszki które przestały istnieć, a nowe łapy nie dość że są cięzko dostepne to drogie.

 

mam już lewą i tylną, ale przednich w ogole nie ma (a jest mega wyrabana, ruszyłem palcem). A łapa skrzyni ma prostą,okragłą tulejke i aż prosi sie o poli, bo placąc 150zł płace w dużej mierze za blache którą mam dobrą

 

$_1.JPG

 

pytania są nastepujące:

-czy tylko olkusz czy mamy coś w okolicy?

-czy zrobią mi na wymiar

-czy robią nietypowe ksztalty? (np "prostokatne" apropo przedniej łapy, która też jest prosta do wykręcenia)

 

-i bonusowe, apropo rajdowego patentu z zalewaniem gum klejem do szyb. Te dwie poduchy które mam chce zakaleić na zapas, Czy wydłuzy to ich zywotność i ochroni przed parcieniem? Na wybracjach mi nie zalezy ,bo teraz silnik chyba i tak leży na blachach, bo na wolnych mam dizla :biglol: na pewno bedzie lepiej niż teraz

 

Matiz olkusz robi regenerację poduszek w cenie 150-200zl. Tylko trzeba im wysłać starocia i czekac ok 3 tygodnie. Ja tak z mocowaniem skrzyni się przymierzyłem.

I nie ma problemu z nietypowymi.

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otot tak ja nie chce, 50zł za sztuke poli insterta dam, jak robi Qbutek :rolleyes: chyba nie ubije biznesów z nimi...

tak, może być ta sama co w Almerze, napisałem nad wyrost- są ,ale do tej pory udało mi sie zajechać do Jadaru i do Szoblików :P A aledrogo wezne jak bede wiedział co z Olkuszem

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otot tak ja nie chce, 50zł za sztuke poli insterta dam, jak robi Qbutek :rolleyes: chyba nie ubije biznesów z nimi...

 

tak, może być ta sama co w Almerze, napisałem nad wyrost- są ,ale do tej pory udało mi sie zajechać do Jadaru i do Szoblików :P A aledrogo wezne jak bede wiedział co z Olkuszem

cer - auto w rudzie śląskiej - ceny mają dosyć niskie i części w 24h dostępne 

 

a jak nie to Auto Partner - tam często cuda mają i to za grosze :D i sławetne MaxGear co w opakowaniu jest albo chińczyk albo ori część

 

w siemcach jest jeszcze jakiś sklep z częściami i dużo osób chwali go - z tego co kojarzę są autoryzowanymi sprzedawcami Motula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczęście okazał się tylko bezpiecznik spalony i auto zapala. Pozostaje poskładać gniazdo obd 2. I kupić plastiki do wnętrza. Właśnie ma ktoś schemat obd2 gdzie jaki pin jest włożony?

 

 

Banda sk&%$^#$ zrobiła sobie piknik w aucie straty to tylna i przednia szyba plus zakodowany imo i połamane manetki.

Ale masakra :/ Współczuję. Co natomiast masz na myśli przez "zakodowany imo" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzis widzialem nietypowa taryfe na Francuskiej mianowicie Forester sg po lifcie 2.5 xt, ekonomiczne taxi :)

To nasz nowy kolega który zamienił na wersje SG z turbodziada. Miałem okazje pogadać z Piotrem i zaprosiłem go do zacnego grona forumowiczów. Natomiast wiem ze będę korzystał z usług jego taxi od czasu do czasu;)

czy ten forek jest czarny? :D

bo widzialem wczoraj na tauzenie jak jechalem rowerem i oczy przecieralem... nawet pozdrowilem szofera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pytanie: ile roboto godzin trwa wymiana łożyska - piasty tylnego koła w forku sprawnemu mechanikowi?

W Forku SH ok 5 godzin, w SG 6 godzin jeżeli same łożysko. Do SH wchodzi cała piasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź chłopaki, dam to w takim razie zrobić mechanikowi na miejscu, nie będę sie z tym szarpać.

Paweł, nie podziękowałem za ostatnią szybką akcję z gazem, także masz piwko ;) i będę musiał i tak wpaść, tym razem na regulację podczas jazdy, bo ten parametr co mi kazałeś na radiu obserwować, który miał się utrzymywać w granicach "1" spada podczas przyspieszenia do "0,7", a wczesniej przed wymianą filtrów spadał max do "0,9".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznac sie mie tu od razu kiery mi swiecil dzis po oczach bialym Legacem z popsuta kierownica i kurnikiem na Morcinka. Na czerwonych blachach?

Pozdro dla kolegi w niebieskim hawku ze swiniami na katowickiej, obmachane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i Panie czy ktoś zajmuje się ubezpieczeniami komunikacyjnymi? bo w czwartek kończy mi się ubezpieczenie i potrzebuję

 

z tego co kojarzę to był ktoś na forum co się zajmuje ubezpieczeniami

 

z drugiej strony nie zdziw się ,że ceny ostro poszły do góry względem zeszłego roku

 

ja polecę Ci rankomat - kupuje tam od chwili zdania prawka polisy i póki co są najtańsi

 

moja mama pracuje w pośrednictwie ubezpieczeniowym i powiem Ci ,że za Subaru jest zwyżka bo marka kojarzona ze sportem = większa szkodowość  i dlatego za samą markę masz na starcie wyższą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że potrzebuje to peugeta 206 i gdzie licze wychodzi 1 tyś a w zeszłym roku tyle płaciłem za subaru. A peugeot ma tylko 1,1 silnik tak że kosmos

 

 

 

 

Pany i Panie czy ktoś zajmuje się ubezpieczeniami komunikacyjnymi? bo w czwartek kończy mi się ubezpieczenie i potrzebuję

z tego co kojarzę to był ktoś na forum co się zajmuje ubezpieczeniami

 

z drugiej strony nie zdziw się ,że ceny ostro poszły do góry względem zeszłego roku

 

ja polecę Ci rankomat - kupuje tam od chwili zdania prawka polisy i póki co są najtańsi

 

moja mama pracuje w pośrednictwie ubezpieczeniowym i powiem Ci ,że za Subaru jest zwyżka bo marka kojarzona ze sportem = większa szkodowość i dlatego za samą markę masz na starcie wyższą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...