Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

@@BAJA, może być różnie. Wersja lajtowa to ustawienie geometrii. Wersja gorsza to krzywy wahacz lub drążek kierowniczy. Wersja hard to krzywe wszystko co popadnie skutkujące wymianą wraz z tulejami i sworzniami i do tego w niedalekiej perspektywie może paść łożysko, a jeżeli to przód to łożysko wymienia się w postaci całej piasty. Oby to była kosmetyka :)

 

Felga stalowa czy alu ? Wizualnie widać na niej ślady zdarzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felge musiałem kupić nową bo nie dało jej się naprawić. Tez mam nadzieje ze to skończy się góra na wahaczu. Po diagnozie która będzie we wtorek podzielę się z wami co tam się porobiło :) aż strach pomyśleć (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dwie lampy z przodu byly w modelu E21

 

 

W Rekinie w bogatszych wersjach były po dwie, a w podstawowych 1,5 po jednej. Swoją drogą, to gdybym gdzieś w Niemcach wychaczył takie coś, to momentalnie bym kupił.

Mniam rekin pycha też przez chwilę miałem smaka i prosiłem kumpla żeby sie za czymś rozejrzał ale w Niemczech to już od ładnych paru lat klasyk i ładne są w cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem kilkukrotnie z warsztatu Misały..Robili Mi sporo roboty w Subaru :)

Ale ostatniej wizyty nie wspominam zbyt miło...A szkoda bo z Subaru zajęli się całkiem konkretnie....Za każdym razem...A lampami co Opla już nie bardzo...Sytuacja za dużo by pisać...Ale zraziłem się nie co podejściem do klienta :(


Virek a jak nie misała to oddaj do tego "Mojego" lakiernika...Gdzie aktualnie naprawiam pudełko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahhahah...Grzesiek- zaje....cie masz nie złe :)

Dzieki Elias za sprostowanie...W sumie dopiero co o tym gadaliśmy przez tel :)

 

Oczywiście, ze pudełko zostało..W Moich ręcach :P

 

Póki co się z nim nie rozstaje- Ricardo..Tak to się złożyło...Ze "jeszcze się robi"- lepiej wolniej acz dokładniej...Niestety ich terminowośc pozostawia wiele do życzenia jednak jak dotąd zawsze z roboty byłem zadowolony...Więc na spokojnie czekam :)


Na otwarcie sezonu JCP itp w BB...Mam nadzieje wyjedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...