Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra,....ja w takim razie jadę na tor,...o której tam się zjeżdżamy >???

Ywone,jade przez Sosnowiec....ktoś z Dąbrowy też miał być....można by się zjechać i razem ruszyć :grin: ....

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moglibysmy sie spiknac w Sosnowcu, ja jade z Dąbrowy i szczerze mówiąc to nie za bardzo znam drogę :) więc żeby nie błądzić moglibyśmy sie spotkać w S-cu :) impreza na torze z tego co słyszałam zaczyna sie o 10:30

Więc jak- spotykamy się na torze?? a później się znajdziemy wszyscy?? wymieniamy sie numerami czy jak robimy?:)

Niech się zgłoszą wszyscy co się deklarowali na spot, bo już nie wiem czy nadal tyle osób chętnych jest ile było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem z kreski:

 

Jeżeli ktoś chce, mogę doprowadzić na tor z każdej strony - tel: 693-472-597. Możemy się spotkać Wszyscy o 10.00 zaraz za zjazdem na drogę 44 na Oświęcim z DK1 - jest tam zatoka i trochę miejsca. Kto ma CB niech woła na 19 i na pewno damy radę, pomysł z kartką też jest OK. Jeszcze jedno pytanie: kto z Was bierze dzieciaki - tak, żeby się moje nie nudziły pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe na torze od rana ale mam tam trochę zajęć związanych ze startem mojego zespołu. Może więc umówimy się, że np.: po pierwszym przejeździe sie spotkamy. Albo w ogóle po zawodach (lub po kilku przejazdach) W Tychach możemy sie spotkać pod Piramidą lub na Sublach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby spotkać się na torze a potem podjechać na spota :)

 

A znaleźć się jakoś znajdziemy, ja np wiem jak wyglądają:

Yvone

Solber_g

Marko Rally

Tommi

5qra

Raga

Ziober

 

Oni nawzajem też się widzieli więc moznaby np. porozsyłać do siebie numery telefonów i powiedzmy każdy z wyżej wypisanych umówi się ( :mrgreen: ) z jedną inną (obcą) osobą i jakoś zbierzemy się do kupy.

Dodatkowo np. za przednią wycieraczkę możnaby dać np. białą kartkę A4 - raczej nikt oprócz nas nie zrobi czegoś tak bzdurnego :mrgreen:

 

No więc nie ma problemu zgadujemy sie na torze - tam start jest o 10:30 więc myślę iż najlepiej bedzie jak o tej porze wszyscy sie zameldują na torze - jak bedziemy na miejscu zdzwonimy sie (przesyłajcie nr na :arrow: PW) ja część nr mam :smile:

Ja przyjadę jednym autem (imprezką :mrgreen: ) z: Patrykiem55XL, kuzi69

 

:!: :!: :!: Proponuję jednak aby wszyscy w godzinach 10:00 do 11:00 byli obecni w okolicach startu - to sie jakoś dostrzeżemy :!: :!: :!:

 

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 6:51 pm ]

Może więc umówimy się, że np.: po pierwszym przejeździe sie spotkamy

aaaa widzisz teraz jeszcze przeczytałem Tommi że Ty tam masz jakieś zajęcie... no ale to nie szkodzi moze tak byc - sptykamy sie w okolicach startu i dajemy sobie spokojnie tyle czasu na zebranie sie ile trwa mniej wiecej cały jeden przejazd wszystkich załóg :cool: - tyle czasu to na pewno sie znajdziemy :grin:

 

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 7:06 pm ]

angelika.88, patrz :arrow: PW :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać,

 

nie wiem czy tak wcześnie uda się mi i kumplowi w niedziele zebrać bo jutro mamy po prostu mega dużo i długo (od 0800 do 00.00) pracy! Ja będę na pewno i przyjadę moim nowym nabytkiem...z którego nie wysiadam od przedwczoraj kiedy go nabyłem :] hehe

gdzie jest ten cały tor w Tychach? Będę jechał od Bielska, z Wisły..

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tychach zjedź na Oświęcim droga 44. Od 10.00 będę czekał na chętnych zaraz za zjazdem. Jeżekli będziesz później to dzwoń 693-472-597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem z kreski:

 

Jeżeli ktoś chce, mogę doprowadzić na tor z każdej strony - tel: 693-472-597. Możemy się spotkać Wszyscy o 10.00 zaraz za zjazdem na drogę 44 na Oświęcim z DK1 - jest tam zatoka i trochę miejsca. Kto ma CB niech woła na 19 i na pewno damy radę, pomysł z kartką też jest OK. Jeszcze jedno pytanie: kto z Was bierze dzieciaki - tak, żeby się moje nie nudziły pytam...

 

kuzi4.....będziemy dzwonić ,choć drogę znamy :mrgreen: ,to jesteśmy umówieni na szybkiego "pit stopa" za zjazdem na Oświęcim.Jedziemy Imprezą ....więc kartka zbędna :mrgreen:

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 11:06 pm ]

Robeet, możemy się spotkać pod Mc postaram się być o 9.45

 

 

a co robimy później po wyścigach :neutral: jedziemy do domku na rosołek, a popołudniu jakaś knajpka, czy zabieramy grilla i pieczemy kiełbaski w jakimś cichym i ustronnym miejscu popijając browarkiem :mrgreen:

 

 

 

 

tel. 516-012-602 :mrgreen: służbowy to go na słupach mogę rozwieszać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB też zabieram więc w drodze sobie pogadamy :-)

 

Ja bym prosto z toru pojechał na imprezę, pomyślcie gdzie jedziemy i dajcie znać co trzeba zabrać. Z braku laku ognicho też mogłoby być fajne, macie jakieś miejscówki co by kiełbasę upiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widzę to raczej piknik rodzinno-towarzysko-przyjacielski a nie spot forumowy, tak więc nie mój klimat.

Marek... marudzisz hehehe... :wink: no widzisz może jakiegoś ostrego upalania nie będzie no ale chodzi również o to żeby sie spotkać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując jutrzejsze spotkanie :mrgreen:

-CB ustawiamy na kanał 25

-jeśli ktoś wcześniej się nie zjawi na umówione miejsca spotkań to zbiórka koło budynku fiata auto poland

stoją tam zawsze namioty z cateringiem

-zabieramy kiełbaski, mięsiwa i na co jeszcze macie ochotę, aby zgrilować

-obowiązkowo coś do popicia :-) może być browarek lub coś mocniejszego :thumb:

 

i najważniejsze kto zabiera sprzęt do grillowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...