Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Serdeczne dzięki za spot.Była to kolejna okazja by móc poznać jeszcze większą ilość klubowiczów :D

Ogólnie rzecz biorąc bardzo mi się podobało ,wielkie dzięki.

Szkoda tylko, że przed nami pozamykali wszystkie knajpki na paprockach :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ogólnie to wszystkim bardzo dziękuję, każde kolejne spotkanie utwierdza mnie w przekonaniu, że to właśnie na Śląsku mieszkają najsympatyczniejsi ludzie :)

 

A jeżeli mielibyście ochotę jeszcze kiedyś spotkać się w Tychach to spoko. Jak będe wiedział wcześniej to wiele mogę załatwić. Znam kilka miłych knajpek gdzie z pocałowaniem w rączkę zarezerwują dla mnie duuużo miejsca. Znam też bardzo smaczną pizzerię :) Miejsce do upalania też siakieś znajdę, muszę się tylko solidnie zastanowić. Grill czy ognisko o ile będzie zaplanowane wcześniej to też bez problemu się zorganizuje. Tychy wbrew dzisiejszym pozorom są bardzo urokliwym i miłym miastem. :)

Szarlotka i espresso też jest do załatwienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ode mnie też wielki thx za spota ;) Na następny rodzinno - towarzysko - przyjacielski spocik też sie piszę z szarlotką i espresso tym razem też się piszę :) Upalania jakoś nawet mi nie brakowało :) Lepsza dobra pogawędka niż kiepskie upalanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) ładą rządzi - jak będę miał chwilkę czasu w najbliższych dniach to wrzucę na picase fotki które robiłem...z ładą też są :]

 

miło było Was wreszcie poznać - dzięki za miło spędzoną niedzielę ;)

 

jeśli chodzi o miejsce na przyszłość do grillowania, ognisko etc - to w Wiśle bym takowe miał... dodatkowo można by się pobawić quadami albo terenówki na torze offroadowym w błotku albo jakieś inne atrakcje: łuki, wiatrówki, park linowy, wspinaczka na skale, paintball... - po kosztach dałoby się załatwić więc zrzutka byłaby niewielka a zabawa jeszcze lepsza, poza tym jest tu w Wiśle wyśmienita pizza... i przypada najwięcej subaru na 1 km kwadratowy hehe szczególnie justy'ków

 

pozdrawiaju, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam również było miło Was poznać. Na następnym spocie zostaniemy do końca - pies był bardzo zadowolony, z braku ogniska w drodze powrotnej wchłonął część kiełbaski :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga srebrnego "robala" :lol: z Zawiercia dziękuje za fajne spotkanie.Było nam bardzo miło Was poznać....Mam nadzieję że następnym razem zaliczymy spotkanie w "pełnym wymiarze czasu"....szkoda że tym razem nie mogliśmy zostać - jeden z kolegów musiał pilnie wrócić do domu :neutral: .............ale i tak było git :mrgreen: .

Fajnie by było gdzieś razem pojeździć w kilka Imprez(i nie tylko :grin: )...już jedna Impreza na ulicy zwraca uwagę, a jak przed zawodami ruszaliśmy spod BP w Tychach w trzy auta to się "całe skrzyżowanie" na nas gapiło :mrgreen:

Czy ktoś z Was myślał o wyjeździe na plejady w maju ??? Może zbierzemy się i pojedziemy grupą>??? Ja jestem na TAK :grin:

Pozdrawiam Wszystkich....

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie dopiero pierwszy raz znalazłem czas po spocie aby zaglądnąć na forum :oops:

Również bardzo wam dziękuję za spotkanko, z niektórymi już nie po raz pierwszy :smile: ale niezmiernie miło równiez było poznać kolejnych subaro maniaków ze śląska :mrgreen: powiem wam zbiera nam sie nie zła ekipa forumowa z naszych rejonów - super :cool:

POZDROWIONKA dla wszyskich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robeet, na pewno niebawem zorganizujemy kolejne spotkanie ma Śląsku :) Mam nadzieję, że uda się wszystkim dopasować termin :)

Jeśli chodzi o Plejady to w sumie chętnie bym się wybrał bo nigdy nie byłem. A jeśli ktoś ze śląskiej ekipy by też jechał to byłoby korzystnie bo czuję, że się tam nie odnajdę bez wsparcia Silesian :mrgreen: Temat do ugadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...