Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

powitać,

 

dawno sie na forum nie odzywalem ale jestem jak najbardziej ZA jakims spotem lokalnym :-)

...jeżeli tylko nie bede gdzies walczyl w terenie w pracy ;) to przykulam sie moja Justy'na na spocik zeby justy'na Ywone nie czula sie samotnie wsrod samych Imprez ;]

 

pozdrawiam,

ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że Śląsk coraz liczniej się zgłasza :) Może więc ustalimy odleglejszy termin tak aby kazdy sobie ew. inne zajęcia dostosował do spota ?? Poddaje pod dyskusję, a jak nie to poważnie trzeba pomysleć nad dobrym terminem :) Chciałbym żeby każdemu pasowało :) No i miejsce Panie i Panowie. Proponuję w miarę pośrodku, żeby kazdy mial równe szanse. Ale na miejscówkach się nie znam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, a Ty gdzie sie ukrywasz że tak blisko mieszkasz a jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać co... na żadnym spocie nie byłeś jeszcze z nami - musisz nadrobić

 

Cytat:

Jak ktoś w przyszłym tygodniu późnym wieczorem ma ochotę na Salmopol lub Uroczyko, to ja też chętny...

 

Poniżej 300 koni upalanie na asfalcie mnie nie bawi, tak więc nie ma zimy to szutry! szutry! szutry!

tu się zgadzam choć nie do końca... ostatnio jak śmigaliśmy z Pawłem przez Przegibek też było fajnie tylko że sucho, więc na okrągło :neutral: ale w miarę szybko :twisted: (Paweł z opisem i pilotem więc... :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda marcowe weekendy mam bardzo napięte pod względem różnorakich imprez, ale postaram się dopasować :wink:

jeśli chodzi o upalanko to jest taka jedna miejscówka za Niegowonicami :grin: dość szerokie piaszczyste leśne drogi, ale nie wiem czy będzie wam odpowiadało bo pewnie wolicie jakiś placyk :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość szerokie piaszczyste leśne drogi, ale nie wiem czy będzie wam odpowiadało bo pewnie wolicie jakiś placyk :roll:

Ywone, idealnie jak dla mnie własnie lepiej niż jakiś placyk

Placy dobry jak był by śnieg ale skoro jest sucho to tylko szutry :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do terminu 8 marca to ja jeszcze nie wiem ale zaplanuje sobie wolne w takim razie na ten dzień nie ma problemu wiec ja sie zgadzam.

 

Czyli 1 marca odpada definitywnie, angelika.88, nie moze (a chętnie przecież ją poznamy :smile:) Tommi from Kattowitz, też nie może, czyli czekamy na odzew, co Wy na 8 marca :?: :?: :?: to również sobota :!:

Marek, lewap, Ondo, was też zapraszamy :smile: serio fajnie że coraz aktywniejsze śląskie grono forumowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 marca mi pasi. Nie uznaję tego komunistycznego świeta, a czas mojej kobiecie poświęce w piatek i wszyscy będą szczęśliwi :) Zgłaszajcie się pozostali :)

 

CO DO SZUTRU ! -> w Tychach jest duży plac szutrowy przy browarze. Raczej równo, zdarzają się dziury ale nie ma tragedii. Jak każdy z nas poświeci 5 minut na rzucenie okiem w poszukiwaniu stłuczonych butelek i wiekszych kamieni to myślę, że bedzie można swobodnie pośmigać. W pobliżu jest też piękna szykana na asfalcie zrobiona z dwóch głazów. Pugaczem 206 przeszedłem ją przy 90km/h :) było ciepłoooooo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, a Ty gdzie sie ukrywasz że tak blisko mieszkasz a jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać co... na żadnym spocie nie byłeś jeszcze z nami - musisz nadrobić

Chętnie nadrobię... Co do ukrywania się, to często wyjeżdżam i choć bardzo zapalony upalacz ze mnie, to w zeszłym roku na przykładowych Tychach byłem raz. Jeśli chodzi o spota 8 marca to chyba się nie wyrobię. Zimą u mnie ciężko z czasem, ale latem na pewno chciałbym spotkać fanów subaru i evo :lol:

 

PS.solber_g. Jeśli u Ciebie w okolicy są jakieś bezpieczne miejscówki do upalania to chętnie wpadnę w przyszłym tygodniu. Zawsze bliżej niż na Salmopol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uznaję tego komunistycznego świeta,
Ja uznaję (to nie jest komunistyczne święto) Z kolei nie uznaję 14 lutego i Halloween, to nie jest nasza narodowa tradycja. Co do 8 marca ja odpadam dlatego gdyż ponieważ jest Międzynarodowy Dzień Kobiet, a 7 marca córka ma urodziny i pewnie będzie to trwało cały weekend. Ale przybędę nastepnym razem. Mamy czas do 2012r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):) Ale fajnie, coraz więcej chętnych do spotkania:):) bardzo dobrze, szkoda tylko, że nie znajdziemy chyba takiego dnia żeby każdemu pasowało :(

 

Jeśli o mnie chodzi, co do 8 marca to zależy w jakich to godzinach. o 13 kończę pracę a ok.22 jade na imprezę, więc tak licząc z dojazdem (też zależy jak daleko się umówimy) to powiedzmy między godz.15 a 20 bym dała radę.

 

Także zależnie od godzinki spotkania ja narazie piszę na 50 % że jadę:)

 

- solber_g

- kuzi69

- Ywone

- Tommi

- Paweł_P

- angelika.88 (?)

 

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 9:21 am ]

Acha a jeśli chodzi o miejscówke to mi by Niegowonice odpowiadały :)

Nie znam za dużo fajnych miejsc więc ciężko mi jest zaproponować jakieś inne pomysły ... pomyślę nad tym :) jak macie jeszcze jakiekolwiek pomysły to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo na dzień dzisiejszy niestety 8 marca będę pracował (tak jak i 14.02. pracowałem ;) ). Nie wiem tylko jeszcze w jakich godzinach. Jeżeli mi się uda to oczywiście przybędę na spocik tak więc jestem chętny niezdeklarowany :]

 

pozdrowka, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo :(:( szkoda.... Ale i tak troche osób się zebrało więc możecie sie spokojnie spotkać :)

Dla mnie by było idealnie 9 marca.... ale znowu pewnie kto inny nie bedzie mógł i tak to jest...

 

A tego 8 marca to bym mogła w godzinach popołudniowych więc zależy w jakich godzinach byście chcieli się ustawiać.

 

Albo może niech każdy wypisze po kolei w jakie dni by mógł i mniej więcej w godzinach.

Ja mam cały dzień wolny 9 marca, a później dopiero 23 marca.

A od poniedziałku do piątku każdego tygodnia mogę po godzinie 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...