Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obiecujecie, że wpadniecie w większej ilości (więcej niż 10 łącznie z osobami towarzyszącymi) to wpadnę z moją Milką pokibicować -

 

no i muszą wpaść:

YYwone, MARKO RALLY, 5qra, Paweł_P, Tommi from Kattowitz, solber_g, ziober, no i jeszcze ROMAN (to wtedy wpadnę :P) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja melduję że bedę :smile: :wink:

 

[ Dodano: Sob Gru 15, 2007 10:57 pm ]

niestety tylko w roli kibica :/
no ja też w roli kibica, ale sie doturlam :wink:

Mam tylko głupie pytanie, gdzie to dokładnie jest i jak się kierować jak przyjadę od "dwupasmówką" Mikołowa :?: nie dziwcie sie że pytam, nigdy tam jeszcze nie bylem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko głupie pytanie, gdzie to dokładnie jest i jak się kierować jak przyjadę od "dwupasmówką" Mikołowa :?: nie dziwcie sie że pytam, nigdy tam jeszcze nie bylem

 

Od Mikołowa nie ma dwupasmówki do Tychów - jest ale kończy się wraz ze znakiem Tychy :P W każdym bądź razie cały czas prosto tą drogą. Mijasz z prawej browar, prosto, mijasz z lewej wielki parking przy cmentarzu, prosto, jedziesz wiaduktem (górą, uwaga, za wiaduktem lubią łapać), i dalej prosto, jakieś 3-4 km i bedziesz miał prawo i lewo skos - wybierasz prawoskos (choć droga idzie wciaż jakby prosto) i potem po jakichś 1-2 km z prawej strony bedzie tablica TOR PRÓB FIAT AUTO POLAND - wjeżdżasz w prawo w uliczkę przy której stoi ta tablica i jesteś już na torze :) Zostaw tam gdzieś samochód albo ładuj się na park maszyn, choć pewnie bedzie tłoczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tommi from Kattowitz, super mi wytłumaczyłeś

Od Mikołowa nie ma dwupasmówki do Tychów - jest ale kończy się wraz ze znakiem Tychy
no właśnie o tą drogę mi chodziło - z tej strony przyjadę :wink:

Więc do jutra :razz: gdy nic poważnego, typu trzęsienie ziemi, mnie nie zatrzyma to się pojawię :wink:

 

[ Dodano: Nie Gru 16, 2007 12:44 am ]

W zasadzie to nie do jutra a do rana, bo jutro widzę, że już dziś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, jak nie poszaleje w noc sylwestrową to przy okazji spotkania w miłym gronie poszusuje na boazerii.

 

[ Dodano: Czw Gru 20, 2007 11:22 pm ]

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114996

 

Konkurs rozpoczęty :mrgreen:Tommi from Kattowitz i ja bierzemy udział, ale ja nic nie sugeruję to dla waszej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi from Kattowitz, dzięki i wzajemnie.

 

5qra, nie mam najmniejszego zamiaru angażować się w korupcje. :twisted:

 

Linka zapodałam dla waszej wiadomości bo nie wszyscy zaglądają na forum konkursowe (teraz przeniesione na ogólne ).

Zgłosiłam swoją justynkę tak dla jaj i z ciekawości, ale nie liczę na jakąś "wygraną" z góry wiadomo kto wygra :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wszystko wskazuje na to, że w niedzielę śniegu nie będzie. Jak z tego powodu szlag mnie nie trafi, to będę na ludowym jako kibic. Nie mogę znaleźć strony tej imprezy, AK Zamkowy milczy, ktoś coś wie ?

 

Dla tych , którzy nie znają jeszcze tej strony. Polecam videogalerię, podkręcić glośniki, pelny ekran i OGNIA !!!

http://www.ewrc.cz/ewrc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...