Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ywone, ja sobie trochę śmigam na desce, może nie jakoś rewelacyjnie, ale generalnie z góry na dół daję rady hehehe.... :wink:

Więc co do spociku na stoku jestem zaaaa :smile: :smile: :smile:

 

[ Dodano: Pią Gru 14, 2007 3:31 pm ]

Raga, a ty od dziś kurcze będziesz jakiś czas skazany tylko na pandę 1,3 :neutral: oj szkoda szkoda, ale skoro autocassco jest to bedzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, Raga, a co to się stało :shock: ? Jakieś bliskie spotkanie z autobusem?

 

Doxa, załatwiaj wszystkie swoje sprawy i 16 grudnia spotykamy się na Tyskim torze kibicować "naszym" :lol:

 

Baaardzo bym chciała, no ale nie mogę :cry: , goście mi się zwalają na cały weekend :evil:. Wrrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety sławny :P

 

Na tym zakręcie jak z fotki robi się szklanka (mostek) - żeby wziąść zakręt trza regularnie wjechać na pas przeciwny - hamowałem, gdy zobaczyłem autobus (jechałem już 30 autobus zreszta też) no i żeby czołowo nie przywalić uciekłem w lewo, ale i tak zachaczyłem o autobus... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem tamtędy później Pandą i Panda staneła w miejscu... czyli moje ABS, klocki albo opony (albo wszystko razem) nawaliło :( Bo na białym jakoś słabo mi hamowąło, ABS sie włączał ale nie redukowałem praktycznie prędkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam ciągle narzekałeś na opony, sprawdź wysokość bieżnika i rok produkcji, zimówki strasznie szybko tracą bieżnik i przyczepność spada diametralnie :cry: ja mimo jazdy cywilnymi dupowozami nie upalając na zimówkach na suchym asfalcie po 2 zimach zmieniam opony bo w/g mnie praktycznie w ogóle nie trzymają na śniegu i nie odprowadzają błota pośniegowego ani wody, w rowerze opony są praktycznie najważniejsze podczas ostrego śmigania po górach, ja przez lata nauczyłem się że opony zawsze muszę mieć nowe i z górnej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...