Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

eeee tam chłopie nie rób głupot, jakoś tą wiosnę :shock: tej zimy musimy przetrwać... :???:

Ja zamierzam sie przyturlać tam w niedzielę, czyli rozumiem że się zobaczymy :grin:

Liczę jeszcze oczywiście na resztę ekipy... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi coś nagle żona przebąkuje, że coś tam blablabla (kto by tego gadania słuchał :roll: ), ale muszę wpaść, choć może nie będę zbyt długo - nie wiem jak dojechać, ktoś z BB, Tychów czy Katowic by na mnie gdzieś zaczekał i konwojem byśmy się doturlali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to ! Typ z Metaloznawstwa wyjechał z kolosem z całego półrocza i mam ze 100 stron do nauczenia... nie dość, że nie możemy startować to nawet czasu na oglądarę nie wynajdę :( W ogóle ostatnio tak nam dojechali z materiałem, że nie ma czasu nawet się wyspać..

 

Wybaczcie, mam nadzieję, że następnym razem się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOŚP w Sosnowcu

Gruuuubo bylo, gruuuuubo. Kto nie poluzowal warkoczyków ten dzwonil. Nawierzchnia na próbie zaskakiwala mniej czujnych. Miejscami bylo tylko mokro, gdzie indziej śliskie blotko, a w innym miejscu lód. Duże brawa zebrali kierowcy dwóch F-125p, driftując na placu gdzie większość jechala na okrąglo. Te dwa samochody pokonaly o wiele dluższą trasę niż pozostali, tak więc ich czasy nie mieścily się w ścislej czolówce, ale za to dostarczyli wiele emocji oglądaczom. Czolówka to Subaru, Lancer, Subaru, Lancer, Subaru, Subaru, a dalej reszta świata. Zwyciężylo czarne Subaru Type R z bardzo bogatą przeszlością.

Galerie:

http://www.rajdy.org.pl/galeria/2008_01 ... adala.html

http://www.rajdy.org.pl/galeria/2008_01 ... ralny.html

http://www.rajdy.org.pl/galeria/2008_01 ... owski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, no... żałuje iż również plany mi sie pozmieniały i nie mogłem być, ale mam tak, że nie raz i w weekendy pracuje i właśnie teraz tak wyszło wrrrrrrrr.....

Co do wolnego czasu Tommi from Kattowitz, to wiem coś o tym, w prawdzie studia już mam za sobą (uff nareszcie :razz: ) ale właśnie od niedawna podjąłem prace w nowej firmie, nie rzucając starej i tak ciągnę teraz "na dwa fronty" więc również, wolnego czasu u mnie jak na lekarstwo :neutral: (każdy dzień planuje z długopisem w ręku co do godziny :mad: ), a ludzie mówią że pracy nie ma :shock:

 

angelika.88, pozdro dla ciebie bo widzę że świeżynka na forum :smile: jeżeli chodzi o jakiś spocik to pierwszy już mieliśmy a w zasadzie dwa (jeżeli liczyć spotkanko na torze w Tychach), ale na pewno jeszcze nie raz się gdzieś "spikniemy", o ile będziesz tutaj zaglądać to Cię nie ominie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie musiało być grubo w Sosnowcu, żałuję, że mi się nie poukładało.

 

angelika.88, Mechanikę i Budowę Maszyn na ATH w Bielsku ;)

Zaglądaj regularnie do tego tematu to będziesz wiedzieć o wszystkich spotach śląsko-beskidzkich :) Zapraszamy, atmosfera niepowtarzalna :)

 

Ostatnie chwile wolnego mam w przyszłym tygodniu. Potem dopiero po egzaminach, lub w przerwie semestralnej. Zależy jak mi pójdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, myślałam, że może na Politechnice też studiujesz :) ale to w takim razie rodzinne kierunki ;) też się z metaloznawstwem musiałam trochę namęczyć, pełno tego... ;)

Na pewno będę śledzić tematy, nie mogę się doczekać jakiegoś zjazdu :) jeszcze na żadnym nie byłam, jak to mówicie- jestem świeżynką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przywdzieje szaty śnieżynki i zalatwi nam zimę :wink: :mrgreen:

kurcze właśnie co z tą zimą :???: coś w tym roku kiepsko :neutral:

 

angelika.88, żal twojego autka mimo iż szkody niewielkie jak pisałaś... gdzieś tam, już nie wiem w jakim temacie, ale kto to widział oddać we władanie komuś swoją subarynkę :shock: niech by to była i siostra... ja bym nie dał... jakbym miał :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solber_g -właśnie z ciężkim bólem serca dawałam siostrze kluczyki, no ale co by ze mnie była za siostra gdybym nie chciała pożyczyć, w końcu jakby nie było- to jest siostra :) tak sobie pomyślałam w głębi duszy, że mam nadzieję, że mi nic z nim nie zrobi i jej pożyczyłam.... chociaż miałam dziwne przeczucie ehhh....

ale jednak jak to mówią dobry zwyczaj nie pożyczaj.... :(

no na szczęście nic się nie uszkodziło wewnątrz, jeździ się tak samo jak się jeździło tylko pozostanie dopicowanie go wizualnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostrze ktoś wjechał w tyłek bo nie zdążył wyhamować, przez co ona też wjechała w czyjś.

Ale z przodu jest tylko ryska,a z tyłu porysowany dużo, troszke wgnieciony i zderzak z jednej strony wyleciał z zawiasu ale wszystko jest do zrobienia :) jeździć jeździ tak jak jeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...