Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że coraz więcej chętnych :grin: ....fajnie by było jechać dużą grupą na Plejady:mrgreen: Ja już zadecydowałem....JADĘ :mrgreen:

Dzisiaj zrobiłem jeszcze rezerwację w Mikołajkach na Rajd Polski w czerwcu....tam tez będzie ciekawie :mrgreen:

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, 25 maj, akurat w moje urodziny :mrgreen:

Patryk55XL, hehehe... no ja mam 24 maj urodziny :razz: ehh... coś mi sie zdaje że będziemy sie obstawiać :mrgreen:

 

:!: Ja się piszę na plejady, bardzo chętnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj do SIP-u z pytaniem kiedy ruszą zapisy na Plejady dla wszystkich...

Powiedziano mi ,że od 1 kwietnia na stronie zlotu będzie sie już można zapisywać....

To jak>? robimy jakąś listę kto by był chętny na wyjazd>???

 

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SPOTUJMY SIĘ!!! Proponuję tym razem wspólne grillowanie na Podbeskidziu - razem z Pawłem (który jeszcze o tym nie wie ;) ) znaleźli byśmy dobre miejsce. Nie wiem jak z upalaniem, bo nie mogę znaleźć bezpiecznego miejsca, które można by było uplać dłużej niż do przybyciu słuźb odpowiednich...

 

Piszcie jak się wam opcja podoba. Miejsce byłoby w okolicach Bielska lub gdzieś w kierunku Wisła, Ustroń.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z Pawłem (który jeszcze o tym nie wie ;)

Już wie :razz:

 

Miejsce na ognicho na pewno się u nas znajdzie, ale gorzej z upalaniem, w tygodniu do południa nie byłoby problemu bo np. przez Przegibek jest mały ruch i zero pieszych więc możnaby trochę pośmigać po zakrętach i ostrzegać się w razie czego przez CB, natomiast w weekendy kupę ludzi przejeżdża przez przełęcze i chodzi na spacery :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysł z tym spotem na podbeskidziu

moja pierwsza propozycja to okolice Lipowej, Twardorzeczki, naprawde bardzo dobry teren żeby coś poupalac (kręte drogi mało uczeszczane) i na ognisko znam dobre miejsce !!!

 

[ Dodano: Pon Kwi 14, 2008 6:26 pm ]

dodam ze okolice Lipowej, Twardorzeczki znajduja sie niedaleko Żywca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...