Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Przegibek ma to do siebie ze jak wjedziesz na margines to możesz trochę polecieć :mrgreen:

 

tzw . głęboki rów ;)

 

ja baaardzo bym chciał ale w piątek zakładam przelot, a w poniedziałek wizyta w 4T, więc jakby bez auta :(

 

 

Co tam dłubiesz :twisted: :?:

 

i każdej złotówce się przyglądam 10x

Pociesz się tym, że znam temat od... 3 lat. Bo tyle już studiuję. :mrgreen: Jak się zbierze duża ekipa to koszt "startu" będzie skromny, więc wiesz :) kombinuj :)

 

 

Najwyżej wproszę się do kogoś na balast i wam jakieś zdjęcia porobię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z trasy katowice->bielsko->żywiec :mrgreen:

Strasznie drogi po blokowane, ale założyłem słuszna koncepcję że w taką pogodę nikt na przegibek się nie będzie pchać :mrgreen:

Mont latanie tam bokami to no nie wiem tam w większości przypadków nie widać co jedzie z naprzeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się przyłączył, ale moim "autobusem" nie poszaleje :mrgreen: .

Chyba, że można się do Kogoś dokoptować na przyczepkę :D :?:

 

Kurna Kamazem kiedyś latałem bokami, Żukiem, Nysą, Uazem skrzyniowym, Multicarem, ale marudzisz :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Niestety ja nie mogę. Imprezy rodzinne, urodzinowe itp, w sobotę i w niedzielę. Początek grudnia zawsze mam taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

 

1. Organizator (BMW)

2. Robert (Impreza N/A)

3. Tomasz_555 (Forester Type-N/A)

4. Thelyn ( Impreza N/A)

5. Shyha ( Impreza N/A)

6. Rolek ( Impreza GT )

 

 

jak będzie po sniegu bo letnich niestety nie posiadam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi, zbliża się "deadline" a na liście widzę 6 pozycji :> Warunki za oknem powoli przerastają moje możliwości przerobowe - nie mam już gdzie składować śniegu, za chwilę zacznę wrzucać do garażu :mrgreen: Zatem nie możemy dopuścić aby zmarnowały się takie warunki do upalania :>

 

-- Pt, 3 grudnia 2010, 12:30 --

 

Założyłem osobny wątek odnośnie Wyrazowa -> viewtopic.php?f=10&t=139451 - tam jest lista i tam proszę się dopisywać jakby co :)

 

Deadline po konsultacji przeniesiony na sobotę rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! Mam bardzo złe informacje :( Wyjazd na tor odwołany bo właściciel toru okazał się krętaczem. Nie raczył nam podczas pierwszej rozmowy powiedzieć, że od dłuższego czasu na torze nie ma szlabanu na wjeździe. Z tego względu non stop ktoś upala tam na nielegalu. Usilnie próbował nas zachęcić, że za "600zł" możemy pojeździć. No ale sorry, miejscowi upalają za free, na torze jest wszystko rozjeżdżone i ja mam za to płacić ?? Więc podziękowaliśmy ładnie.

 

Wygląda na to, że nie będzie w tym roku wyjazdów na Wyrazów, chyba, że właściciel skończy liczyć kasę i zacznie pilnować swojego biznesu.

 

Bardzo mi przykro, że tak wyszlo, ale może lepiej, że dowiedzieliśmy się telefonicznie, a nie po dojechaniu na miejsce. Wiem, że niektórzy mieli smaka na upalanie, ale musimy znaleźć nową miejscówkę, tam już raczej nikt nie pojeździ. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, może gość się opamięta i weźmie do roboty.

Pamiętacie jak z szuflami odgarnialiśmy bandy - on to powinien przygotować.

 

Ja dostałem zielone światło od (...) i przyjadę na lotnisko pomimo gładki opon :roll: .

Czekałem cały rok na taki śnieg, nie ma co czekać bo niewiadomo jak zima się w tym roku ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę intensywnie nad Rudnikami. Opcja jest bardzo fajna, może nawet lepsza i bezpieczniejsza do Wyrazowa. Tylko ta kasa mnie trochę blokuje tym razem.

Ale Panowie, do rzeczy, nie chciałby się ktoś wybrać od nas ?? Zadałem pytanie oragnizatorowi jaka jest szansa na niższe koszty przy większej ilości osób. Może akurat :)

 

-- So, 4 grudnia 2010, 13:45 --

 

Informuję, że taka grupa od nas leci na Rudniki:

 

1. Mont

2. Tomasz

3. Robert

4. Thelyn (do potwierdzenia)

5. Shyha

6. ...

 

Niestety nie mam kontaktu telefonicznego z Shyhą i Rolek. Jak ktoś może to niech im przekaże, że jest zastępcza pojeżdżawka. Opcjonalnie niech dzwonią do mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że Wam "Nam" nie wyszło, u mnie w Mysłowicach jest niezły parking na totalnym zadupiu i można nieźle pośmigać (raczej technicznie niż szybko) ale zabawa jest przednia.

Tylko istnieje prawdopodobieństwo, że chłopaki z niebieskimi kogutami też wpadną się poślizgać :mrgreen: . Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...