Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Bros napisał:

 

Czyli już zarejestrowany jest ? :) Nie było żadnych problemów ? 

 

Środa 17.01.2017 godzina 20:00 tam gdzie zawsze!
 

1. Cherusek1
2. marivip

3. Tomasz_555

4. Bros

Dzięki za odzew aż serce rośnie :) niestety jeszcze nie zarejestrowany , jutro diagnosta i chyba ostatni papier do kolekcji, narazie przyjadę tak trochę na krzywy ryj ;) 

 

23 godziny temu, Pablito79 napisał:

No nie wierze, nareszcie chłopaki z Dzierżoniowa posprzątali warsztat i dałeś radę wyjechać.

GRATULACJE!!!

Wrzuć jakąś fotkę, postaram się podjechać w środę.

 

PS. Seba nie zapomnij o torcie :biglol:;):yahoo:.

Będzie ciasto panowie i troszkę szampana żeby nikt nie miał kłopotów pózniej , postaram sie kawę w termosie przywieźć ,powinno po łyczku starczyć hihi ;) 

Paweł da radę? 

image.jpeg

Ja i Marek , chyba oboje szczęśliwi ze to sie wszystko szcześliwie skończyło hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a tak z innej beczki ,powiesiłem u nas w dziale sprzedam białego lanosa, gdybyście słyszeli ze ktoś chce kupic dajcie znać, jesli w ogłoszeniu zrobiłem jakies byki to dajcie znać co poprawić , słabo sie znam na tym wszystkim , 

52 minuty temu, Pablito79 napisał:

Żona stwierdziła, że auto Jej marzeń :rolleyes:.

Pablito może małżonka chciałaby lanosa na tor :) 

na ulice to to sie nie nadaje za bardzo ale na torze jeździło sie tym całkiem dobrze ,nie taki straszny ten lanos :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Dzięki za odzew aż serce rośnie :) niestety jeszcze nie zarejestrowany , jutro diagnosta i chyba ostatni papier do kolekcji, narazie przyjadę tak trochę na krzywy ryj


Z tego co pamiętam po którymś zlocie mieszkamy bardzo blisko siebie, więc możemy się umówić żebym spokojnie jechał przed Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pyjte napisał:


Z tego co pamiętam po którymś zlocie mieszkamy bardzo blisko siebie, więc możemy się umówić żebym spokojnie jechał przed Tobą ;)

Ja z Chorzowa ewentualnie z Siemianowic ,przyznaję się do obu miejscowości :) jesli jesteś z okolicy to możemy sie trafić na Łukoilu przy wieży telewizyjnej, dzięki za propozycję jeśli to kłopot to olej sprawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tomasz_555 napisał:

 

@cOijN, wpadaj czymkolwiek :) Grunt to obecność. Sam nie wiem czy moja zapali jutro, chyba aku powoli mi zdycha. W najgorszym wypadku wpadnę klekotem. 

 Obecnie są całkiem niezłe warunki do podładowania aku ;) jutro od 16 znów ma trochę białego nasypać :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Ja z Chorzowa ewentualnie z Siemianowic ,przyznaję się do obu miejscowości :) jesli jesteś z okolicy to możemy sie trafić na Łukoilu przy wieży telewizyjnej, dzięki za propozycję jeśli to kłopot to olej sprawę 


Po przeciwnych osiedlach mieszkamy.
W takim razie widzimy się na lukoilu 19:45 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ,bedzie jeszcze okazja i to nie raz w końcu zanosi sie na to że w nie wiele więcej miejsc będę nim jeździł :) dziękuję Wam za wsparcie w całym tym okresie ,pomoc ,radę i dobre słowo, jesteście najlepsi! :) pierwszy raz w mojej egzystencji miałem okazje mieć spota z okazji mojego,samochodu dziękuję i do następnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się dzisiaj działo, co to było za spotkanie ! :D Normalnie kołpaki latały :D 

 

Dzięki Panowie ! Jak zawsze pozytywna dawka energii :) Sebastian, gratulacje raz jeszcze i szacun za cierpliwość. Trzymamy kciuki, żeby ten ostatni etap poszedł z górki. :) No i dzięki za poczęstunek. Tego jeszcze na spocie nie było. :D 

Edytowane przez Tomasz_555
Poprawa treści
  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że mnie tym razem nie było ale moja druga połówka zgodziła się na nowy felunek na wiosne więc sami rozumiecie... inne obowiązki nie pozwoliły :D (nie chcę mówić że skapcialem :/ ) mam nadzieję że następnym razem zobaczę to o czym trochę już słyszałem na spotach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za sympatycznego spocika!!!! Seba jeszcze raz wielkie gratulacje Imprezki, naprawdę dobra robota, oby reszta papierologii szybko się zakończyła i autko służyło jak najdłużej.

Kuba postaramy się szybko ogarnąć twojego Leśnika, co byś nie musiał już po krawężnikach jeździć .:biglol:

Pozdrowionka dla wszystkich.

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na telefon od Paulusa jednym okiem a drugie śledzi aledrogo w poszukiwaniu skrzyni :cry: 

 

a krawężniki to nowa moda, widzieliście sami że miałem naśladowcę...

Spoiler

ps. felę wygło, przyznałem się już i będzie robione na legalu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, udało mi sie dostać zaświadczenie od diagnosty, jest dobrze , zaswiadczenie jest negatywne hihi ale spoko takie ma być , przygotowuję dokumenty i w poniedziałek jadę z tym do Warszawy , ale mam pytanie muszę przekazać zdjęcia wszystkich miejsc gdzie w samochodzie nabity jest nr. vin. znalazłem dwa :tabliczka znamionowa w komorze silnika i nabicie bezpośrednio na ścianę grodziową tez pod maską, pytanie czy są gdzieś jeszcze ? Jak na złość muszą mieć wszystkie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej jakieś pamiątkowe zdjęcia, które udało mi się zrobić moją wiekową komórką ;)

 

20180117_202633.jpg.c868d2219962f11812ebf3361a3dda6c.jpg

20180117_200926.jpg.3d974ac616916e8e7abed29c6d9421bd.jpg

 

W dniu 18.01.2018 o 14:05, cOijN napisał:

a krawężniki to nowa moda, widzieliście sami że miałem naśladowcę...

 

Tylko, że do nikogo innego nie pasowało stwierdzenie: "łooo, ale się wpierdzielił. Pewnie zaraz się okaże, że zaparkuje obok nas bo na spota przyjechał" :P

 

P.S.

@Tomasz_555 Chińczycy rzeczywiście eksportują Volvo do Europy, choć chyba tylko S90. Skubańce ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...