Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Było zimno :( Ale poza tym nowa trasa, mokro, kilka ładnych boczurów.

 

Raga, emblemat piękny, taki różowiutki ;) Chlapacze profi rally!

 

Właśnie trasa fajna -

 

Roman - chlapacze po przycince (z tyłu fajnie a na przodzie ciut za krótkie :P) dzięki, że się emblemat podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

noooo... mnie kupe czasu nie bylo na forum myslalem kurcze jeszcze pewnie mnie cos omineło a tutaj, cisza nic sie nie dzialo, ehh... wiec...

 

Raga, a co do Tychów co byles z nowymi chlapaczami... szkoda ze nie wiedzialem ze bedziesz ja bylem i widzialem Cie jak odjezdzales, znaczy teraz wiem ze to byles Ty jak przeczytalem na forum ze masz takie chlapacze. wtedy tylko sobie pomyslalem hm... WRX jak Ragi, ale te chlapacze eeee... to nie on. Jednak sie mylilem.

Chlapacze cool :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak temat nam spadł? czekacie na moje Evo ?

 

A my na to - CHWALIDYPSKO! :mrgreen:

 

Ja w niedzielę mam teściową i teścia w domu, więc z jednej strony plus, bo będzie wyżerka a z drugiej strony minus, bo cały dzień zmarnowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich na forum. Dopiero co do was tutaj wskoczyłem ale juz mam pytanko jak tam spotkanie subarakow było bedzie czy sie temat zawiesił. :wink:

Coraz lepsza pogoda także chetnie bym się pisał na taka imprezke :lol: jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę na torze Fiata odbędzie się kolejna eliminacja MT. Może wtedy jakiś spot?

Solber_g gdzie Ty się kręcisz na torze, że Cię nigdy nie można namierzyć ? :P;)

 

Ja planuje zabrać dzieciaka i przyjechać pooglądać.....

O której sie zaczyna>???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której sie zaczyna>???

 

Zazwyczaj przejazdy rozpoczynają się około 10.00-10.30 :)

Zamierzam się pojawić ale jako widz, bo rajdówka się spawa. Będę turboklekotnikiem jakby co, limit jeżdżenia Subarakami w ostatnim czasie się wyczerpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego?

 

Bo zrobiłem Foresterem 2500km do Amsterdamu i z powrotem :P Do tego 500km na dojazdy do Bielska (Focus w serwisie). A że Focusa odebrałem z serwisu to raczej w najbliższym czasie nie mogę liczyć na łaskę rodziców ;) W przyszly piatęk jadę Forkiem do nie-ASO na przegląd - zobaczymy jak sie chłopaki sprawią :) 60 tys. km mignęło w Forku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru_rallyfan_roman, kurcze no widzisz jakos sie nie spotkalismy znów, a ja byłem cały pierwszy przejazd i to w niebieściutkim ośwniniaczonym polarze :mrgreen:

Co to najbliższej niedzieli to jeszcze nie wiem czy będę, w zasadzie nie planowałem ale sie zobaczy. Na pewno bede czesciej bywał gdzies od czerwca, kolega zaproponował prawy fotel w jego rajdówce która na razie (jak u Tomka) jeszcze sie spawa, ale do końca maja powinna byc gotowa. Bede wiec narazie korzystał z prawego fotela bo niestety skompletowanie własnego pojazdu do upalania po torze odsunęło sie w czasie, wrrr...

 

dorek, witaj w naszych forumowych progach, miło, iż kolejna osoba ze śląska dołączyła do grona subaromaniaków :smile: co do jakichś spotów, no to nie jeden już sie odbył i nie jeden jeszcze będzie :razz: zaglądaj tutaj to cię nie ominie.

Puki co, mała uwaga :wink: zgodnie z forumowymi zasadami, zapraszam na dzien dobry tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... 7b7#644522

 

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...