Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mam pecha... może być tak, że na spota przyjadę... Mazdą. :(

Tomek, chętnie zgarne Cię moim Forkiem na spota :)

chyba dawno u Paulusa nie byleś :)

W lutym byłem na wymianie rozrządu i świec :) no to rzeczywiśćie trzasnęło, ale jak się nic z pojazdem nie dzieje to nie ma co zawracać chłopakom głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak tam Adam i wanienka :question:

 

Pawel - aby czy oczy mnie nie myla ze to Twoja ex-wanna ?

 

https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/91849-chs-subaru-impreza-gt-wagon-99/

 

jak sie uda to bede na wigilijnym - taki jest plan

ktos wie co sie dzieje w Wuem ?

 

Pomyłka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obiecuje, "zardzewiałe wiadro" jest rozprute i słabe widoki na zakończenie, myśle czy nie przekulać sie imprezom do cieplejszych dni i wtedy dokończyć <_<

A wuem jest,ale na forum smarta :P
W ogóle wuem to jest poziom którego my nawet nie pojmiemy naszym małym umysłem! To będzie najbardziej jdmowy smart na świecie, którego nawet najbardziej zakochany w euro japonczyk niebyłby w stanie stworzyć. Nawet mimo faktu że ma wszystkie części pod ręką. Reverse import to przy tym nic! ;)

wuem nie gniewaj sie, wiesz że to żarty

 

A tak na serio wuem, to koło mnie na "osiedlu bogów" jest autentyczny, biały Brabusmart. Czasem go mijam ,ale nie dziala(ł) mi aparat w empetrójkowofonie, kiedyś Ci go ustrzele

Edytowane przez Matiz
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tomek, chętnie zgarne Cię moim Forkiem na spota :)

Zawsze wiedziałem, że na Forum nie zginę ! :) Jesteś 3 osobą proponującą podwózkę :D Dzięki ! :) Dam radę, Mazda śmiga, a rano jeszcze lecę po rzeczy do Chorzowa. :)

 

Nie łudzę się już, że STi wróci do mnie przed świętami, ale największym prezentem gwiazdkowym byłoby odzyskanie samochodu na weekend sylwestrowy. Może jednak byłem wystarczająco grzeczny w tym roku i stanie się cud ? :) Póki co muszę jeździć służbowym dieslem do pracy, a to już na pewno jest kara za grzechy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomek, chętnie zgarne Cię moim Forkiem na spota :)

Zawsze wiedziałem, że na Forum nie zginę ! :) Jesteś 3 osobą proponującą podwózkę :D Dzięki ! :) Dam radę, Mazda śmiga, a rano jeszcze lecę po rzeczy do Chorzowa. :)

 

Nie łudzę się już, że STi wróci do mnie przed świętami, ale największym prezentem gwiazdkowym byłoby odzyskanie samochodu na weekend sylwestrowy. Może jednak byłem wystarczająco grzeczny w tym roku i stanie się cud ? :) Póki co muszę jeździć służbowym dieslem do pracy, a to już na pewno jest kara za grzechy :P

 

Jedyny plus, to pewnie mało pali... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obiecuje, "zardzewiałe wiadro" jest rozprute i słabe widoki na zakończenie, myśle czy nie przekulać sie imprezom do cieplejszych dni i wtedy dokończyć <_<

A wuem jest,ale na forum smarta :P

W ogóle wuem to jest poziom którego my nawet nie pojmiemy naszym małym umysłem! To będzie najbardziej jdmowy smart na świecie, którego nawet najbardziej zakochany w euro japonczyk niebyłby w stanie stworzyć. Nawet mimo faktu że ma wszystkie części pod ręką. Reverse import to przy tym nic! ;)wuem nie gniewaj sie, wiesz że to żarty

 

A tak na serio wuem, to koło mnie na "osiedlu bogów" jest autentyczny, biały Brabusmart. Czasem go mijam ,ale nie dziala(ł) mi aparat w empetrójkowofonie, kiedyś Ci go ustrzele

 

 

Oj Matiz Matiz...Nawet nie wiem co mam Ci odpisać ;-)

 

 

Smart jak Smart...Fakt...Będzie jedyny w swoim rodzaju a chyba najbliższa odsłonę będzie miał na otwarciu sezonu Podbeskidzia

 

 

Obym zrealizował swoje zamierzenia choć w 80% i będę zadowolony ;-)

No i myślę czy by nie założyć później wątku w nie legalu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

SPOT WIGILIJNY "Jadę na chwilę do sklepu vol. 5"

3Stawy, 24-12-2016, godzina 11:00.

Parking za salonem Opla przy dobrej pogodzie, parking podziemny pod marketami przy złej pogodzie.

(kopiować listę razem z informacją o spocie !!!)

 

1. Tomasz_555

2. szmajgel

3. Cichaczu

4. Pablito79

5. diamond

6. nhp890

7. Cherusek 1

8. MaciekGX

9. niebieskiultras

10. Paweł_P

11. Suberet

12. Marcinvvv - ale dosłownie na 15 minut ;)

13. Matiz z Agałke, Rdzabarem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SPOT WIGILIJNY "Jadę na chwilę do sklepu vol. 5"

3Stawy, 24-12-2016, godzina 11:00.

Parking za salonem Opla przy dobrej pogodzie, parking podziemny pod marketami przy złej pogodzie.

(kopiować listę razem z informacją o spocie !!!)

 

1. Tomasz_555

2. szmajgel

3. Cichaczu

4. Pablito79

5. diamond

6. nhp890

7. Cherusek 1

8. MaciekGX

9. niebieskiultras

10. Paweł_P

11. Suberet

12. Marcinvvv - ale dosłownie na 15 minut ;)

13. Matiz z Agałke, Rdzabarem!

 

Melduje przybycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOT WIGILIJNY "Jadę na chwilę do sklepu vol. 5"

3Stawy, 24-12-2016, godzina 11:00.

Parking za salonem Opla przy dobrej pogodzie, parking podziemny pod marketami przy złej pogodzie.

(kopiować listę razem z informacją o spocie !!!)

 

1. Tomasz_555

2. szmajgel

3. Cichaczu

4. Pablito79

5. diamond

6. nhp890

7. Cherusek 1

8. MaciekGX

9. niebieskiultras

10. Paweł_P

11. Suberet

12. Marcinvvv - ale dosłownie na 15 minut ;)

13. Matiz z Agałke, Rdzabarem!

14. Paulus, ale po cichu żeby Żona nie słyszała ;),

 

Tak w ogóle to faktycznie już jestem, byłem nie osiągalny z racji wyjazdu służbowego "na kangury" :)

Obecnie już w pełni gotowości.

Co do "nowej Pani", to faktycznie Iwona pomaga nam w ogarnięciu chaosu papierologicznego w warsztacie. Cud Dziewczyna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki pany, super że w tym roku mi sie udało.

Smacznego karpia
Tu fotki od nas, jak ktoś potrzebuje większą żylete to poczekajcie na fotki od Tomasza

 

 

https://forum.subaru.pl/index.php?/gallery/album/827-wigilijny-spot-2016-silesian/

 

gallery_6380_827_7889908.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja również dziękuję za super spotkanie. To chyba magia świąt, że co roku udaje nam się spotkać w tak licznym gronie. Chyba nawet mamy rekord. Naliczyłem 26 osób wliczając tych najmłodszych spotowiczów. :)

Na sam koniec jak staliśmy dosłownie w 5-6 osób dojechał do nas również elias. :)

Jest też fotka ode mnie. Dziękujemy za użyczenie spoilera jako statywu ! :)

 

Spokojnych świąt i do zobaczenia niebawem. Wniosek zawsze jest ten sam, że trzeba spotykać się częściej ! :) "Czelendż aksepted" !

PS. Zdjęcie wrzucam też na Fejsbook'a, więc jak ktoś chciałby się oznaczyć to zapraszam.

post-71-0-54492400-1482590025_thumb.jpg

Edytowane przez Tomasz_555
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...