Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kto śmiga białym klasykiem turbo gc albo coś podobnego, na klapie wlepa WRX, pieron ładny że głowa boli, widziany na Rondzie koło Lidla na osiedlu Tysiąclecia - nie napisze ulicy bo nie znam, ale jest Kościół, Lidl, dalej Tesco no i żłobek mojej Córki. Ale ładny niech go choroba.  

stawiam że albo Elias albo Komańcz

Nie jestem pewien ale chyba juz ten samochód widziałem ale miał kierownicę z prawej strony i leciał w stronę Chorzowa na wysokości Silesia Center, kierowca taki jakiś cholera wie !! ale chyba rudy :) lub szpakowaty. Ale rudy w subaru ?? to chyba niemożliwe :) Tak czy siak gorąco pozdrawiam bo samochód piękny wręcz cudny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh R....i Twa wrodzona skromność ;-) toż przecież i bałwankowi niczego nie brak ;-)

 

mój miły, a widział Waść Komancza bryczke?

cód miód maliny i frukty takie tam tłuste powsadzane że ho, ho... 

inna liga mój Panie..

 

STACK PRO wyjechał, 5MT na helikalu z 22B wyjechał.... strach mysleć co tam Komancz wkłada do klasyka...

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

najwyrazniej, ale forek mi wygladal jak Twoj, na czarnej feldze, swiniacz na klapie, ja lecialem na bielsko wiec nie mialem okazji sie za dlugo przygladac ale nawet kierownik posturą rzekłbym że był podobny ... ale się nie upieram:) * od strony ikei w strone ronda wiec jeszcze przed wyborem czy tunel czy górą. pozdrawiam anyway :D

No to by się zgadzało, tylko godzina nie pasuje. Jeden jedyny raz pojechałem od strony Tychów zawrócić pod Ikeą żeby zjechać do tunelu. Od strony Tychów był masakryczny korek. Może masz we aucie czas zły ? :P Tak czy owak odpozdrawiam :)

 

 

* nawet jak wracałeś nad ranem od innej dziewczyny :ph34r: i nie możesz się oficjalnie przyznać -_-

EPIC ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to by się zgadzało, tylko godzina nie pasuje. ...... Może masz we aucie czas zły ? :P Tak czy owak odpozdrawiam :)

 

Najwyraźniej ....

W aucie mi zegar nie swieci ale w glowie mam źle - napisałem 8 a miałem na myśli 9...

Od dobrych kilku lat pracuje wg czasu UK, skutek jest taki że wyjezdzam do pracy na 9:00 ( czas PL) ale samą pracę zaczynam o 8:00 ( czas biura i systemu, kompów maili etc - UK), niby fajnie tylko jak wychodze z biura 17:30 UK to po przejsciu do auta już mam 18:30. No i czasem się nie pochytam ...

 

Taka historia :)  My bad!

czyli jednak byłeś to Ty i nie wracałeś od jakiejś nowej frelki. Alles gut! :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kto się wczoraj do nas przyłączył jak lecieliśmy (chyba dobre słowo)  Murckowską w stronę Tychów - leciały dwa porsche 911, jedno volvo chyba 2,5 T, BMW M3, i dołączył się czarny STI, który pod wiaduktem narobił takiego huku że myślałem że goni mnie jakiś helikopter. STI ładnie się odpychał.  


Chcesz Forestera w gazie do 2008 roku, wszak Paulus ma do sprzedania własnie taki rocznik, 2,5 XT w gazie który sam zakładał, więc chyba już wiesz co kupisz :) Miałem jechać do Pawła oglądać ale przez ostatnie dwa tygodnie byłem w Warszawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...