Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Jachu...Nam również miło było poznać tak zajawkowych chłopaków :)

Jak się umawialiśmy....Chcesz..Masz..co do kasy to się dogadamy :)

Ja teraz powoże dzięki uprzejmości kolegi Elias'a...Jego Sti bałwanem- i zakochałem się :wub:

 

Także komu komu pudełko...bierz przyjacielu- spokojnie na ciebie poczeka...A jak widziałeś...chyba warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mJachu...Nam również miło było poznać tak zajawkowych chłopaków  :)

Jak się umawialiśmy....Chcesz..Masz..co do kasy to się dogadamy :)

Ja teraz powoże dzięki uprzejmości kolegi Elias'a...Jego Sti bałwanem- i zakochałem się :wub:

 

Także komu komu pudełko...bierz przyjacielu- spokojnie na ciebie poczeka...A jak widziałeś...chyba warto :)

 

Nie pisz mi takch rzeczy.... proszę, bo oszaleje!  :) Rozum i rozsądek mówią - "jeszcze nie, gupi jesteś... Sejo doinwestowan, miałeś szukać auta na początek jesieni".... ale gdzieś z tyłu głowy coś mówi mi "ty nudziarzu, nie zastanawiaj się"! Na szczęście są jeszcze rodzice, którzy zawsze troche chłodniej sporzą na wszystko! Ale uwierz - jakbym miał gotówkę wczoraj na tym parkingu, to bym do domu wrócił pudełkiem  :P

 

 

Szkoda że kasy na paliwo nie miałem. :/ @@Jachu93, fajnie było by spotkać Twoją gębę po paru latach :D Może innym razem :D

 

Będzie jeszcze okazja! Na 100% :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Bunci ode Mnie + bo Cię lubię...choć gupoty piszesz...Zamienić pudełko za "jakieś" Sti..no weź :P

 

Jachu- pudełko spokojnie do jesieni będzie w Moich rękach...I fajnie jak by w rękach forumowych pozostało :)

A nie wykluczone, ze projekt wciąż będzie ewoluował..więc dostaniesz tym samym spory bonus :)


Tylko poważnie o tym pomyśl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...