Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

takie dwa krótkie filmiki z dzisiejszego treningu na w Wyrazowie.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=IfjnXKa0igA

http://www.youtube.com/watch?v=Cdyb9TdoQLU

Edytowane przez dave89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałwan nie jeździł?

 

co z  tym evo? ESP? dziwny dzwiek opon :huh:

 

 

aha edit: filmik z wiosennego spota juz jest , miałem pisać ze prakło mi transferu na vimeo ,ale zapomniałem o YT :P

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox...pudełko jest faktycznie na filmiku więc jesteś rozgrzeszony :P

bałwan jeździł....baaa....miałem nie ukrywany zaszczyt- zrobić nim kilka rundek...a na prawym kilkoma posmigałem także....tą evo'liną także....tak...była "troszkę" zepsuta :P

A driftowozem jeździł (oczywiście na prawym) chyba tylko kolega Adk90- Jerzyk...Szacun dla Niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Grześ Grześ...przyciałeś strasznie- pozamiatałbyś Swoim STI a wybrałeś inne sporty :D

 

Matiz....Coś Ty się tak uparł na tego bałwana :P

Poważnie..to nie wiem czy ktoś coś więcej nagrywał...I co złapał w kadr...Kazdy coś tam kręcił- poczekamy :D


Hahaha dopiero teraz obejrzałem Matiz'owego filma...się uśmiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi młody powiedział, że bardzo by chciał spota zaliczyć ... więc może być, że 6.06 wpadniemy pogrilować ;)

 

Wyrazów brzmi kusząco - mam nadzieję, że się zbiorę w sobie na następną taką akcję - może bardzo nie będę kolumny hamował ;)

Edytowane przez Hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest takie hop siup, my tą nasze akcje przygotowywaliśmy niemal półtora miesiąca.

na razie potrzebuje informacji ile was jest średnio na spotach, żebym mógł wiedzieć na ile, mniej więcej, samochodów mogę liczyć  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy w Katowicach Imprezę WRX STI 2015 czarna piękność, dziś właścicielowi zawracałem głowę koło osiedla Wróbli, coś pięknego a w środku cudo pany cudo, zakochałem się od pierwszego wejrzenia. jeśli właściciel tutaj jest to serdecznie pozdrawiam i dziękuję za chwilkę przyjemności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca EdytyWRX-4 a moj 3 :P


Sluchajcie jest problem ze spotem bo musze( dzis sie okazalo)cos przetestowac 6 czerwca(bo w sobote i niedziele mam zawody) i jak bede to dopiero ok 21 ew Edyta moze miec wszystko na grila i jej pomozecie lub najlepiej zrobic go w czwartek 5tego czerwca godzina i miejsce to samo co wy na to? :P:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...