Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Panie i Panowie, my w końcu bądź co bądź mamy blisko, więc sobota od rana do wieczora musowo na kibicowaniu. To się jakoś zgadamy.

 

Mam OT za co z góry przepraszam ale nikt nie chce pomóc a nic konkretnego nie znalazłem. Zaświecił się ABS bez przyczyny i świeci. ...

Post ostatni na kresce TU 

 

Oooo miał być TU ale "strona zabroniona przez administratora....Przepraszam.

 

Wyświetlają się błędy: 25 56 i 54

 

I jeszcze jedno: czy zawieszenie-MacPhersony(amortyzatory ze sprężynami) - przekładają się plug&play między GC i GD?

 

Tyle w OT. Sorry za wtręt

Obczajcie TO

Kapitalna warga pod przednim zderzakiem, czy ktoś może się domyśla z jakiego auta?

nie wiem na ile można się tym kierować bo jednak podpięcie do kompa jest najskuteczniejsze ale:

25 - Fuel Injector 3 and 4

55 - EGR system

54 - ??? nie ma w tabeli (możliwe, że źle odczytałeś)

 

I teraz pytanie, bo nie kojarzę aby to miało związek z ABS ale nie pamiętam mogę się mylić... Najlepiej pod kompa podpiąć

 

W swoim starym legacy miałem świecący ABS odkąd kupiłem auto, nawet nie wiem tak naprawdę co było uwalone czy moduł czy pompa bo wyciągnąłem lampkę z kontrolki :)

 

Generalnie bez ABS też się jeździło ok ale BOLI jak ktoś ci wymusi a tu nagle hamowanie z 80 do 0 i opony starte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile można się tym kierować bo jednak podpięcie do kompa jest najskuteczniejsze ale:

25 - Fuel Injector 3 and 4

55 - EGR system

54 - ??? nie ma w tabeli (możliwe, że źle odczytałeś)

 

Dave piszesz błędy ECU a te są z wtyczki ABS owej. 25 tylne prawe koło , 56 obwód światła stop, 54 moduł ABS no ale co z tym zrobić?

 

Tapatalk na Experia SP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem na ile można się tym kierować bo jednak podpięcie do kompa jest najskuteczniejsze ale:

25 - Fuel Injector 3 and 4

55 - EGR system

54 - ??? nie ma w tabeli (możliwe, że źle odczytałeś)

 

Dave piszesz błędy ECU a te są z wtyczki ABS owej. 25 tylne prawe koło , 56 obwód światła stop, 54 moduł ABS no ale co z tym zrobić?

 

Tapatalk na Experia SP

aaaaa przepraszam pomyliłem tabele dla tego nie miałem 54 :D   Ja sprawdził bym najpierw tylne prawe koło czy czujnik się nie urwał lub nie uszkodził. Przewód do czujnika leci ze zwrotnicy po podwoziu tam jak pamiętam też jest podpięcie do wtyczki zacznij od tego. Zwróć uwagę czy izolacja nie jest nigdzie przetarta. Jak dysponujesz jakimiś zdolnościami manualnymi i masz miernik elektryczny (multimetr) to wypnij wtyczkę i podepnij miernik (ohmomierz). Powinien Ci pojawić się jakiś opór na wtyczce, jak tak to napisz jaki a ja poszukam bo nie pamiętam jakie parametry miały te czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałem mieć sti i evuline IX okazja się trafiła...  :yahoo:  :D


 

Buncol mysli nad kanarkową Eweliną...I nie zamiast Sti tylko wraz z Nią :)

 

Lepiej jakąś mini rajdufkę kupić ;) Ot tak na początek jakaś honda civic z silnikiem type R, albo coś w tym stylu ;)

 

ja to chce na codzień, tor mnie nie interesuje, to nie dla mnie... wole na drodze piracić i mijać inne BMW jak pachołki

Edytowane przez buncol_S04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

nie wiem na ile można się tym kierować bo jednak podpięcie do kompa jest najskuteczniejsze ale:

25 - Fuel Injector 3 and 4

55 - EGR system

54 - ??? nie ma w tabeli (możliwe, że źle odczytałeś)

Dave piszesz błędy ECU a te są z wtyczki ABS owej. 25 tylne prawe koło , 56 obwód światła stop, 54 moduł ABS no ale co z tym zrobić?

 

Tapatalk na Experia SP

aaaaa przepraszam pomyliłem tabele dla tego nie miałem 54 :D   Ja sprawdził bym najpierw tylne prawe koło czy czujnik się nie urwał lub nie uszkodził. Przewód do czujnika leci ze zwrotnicy po podwoziu tam jak pamiętam też jest podpięcie do wtyczki zacznij od tego. Zwróć uwagę czy izolacja nie jest nigdzie przetarta. Jak dysponujesz jakimiś zdolnościami manualnymi i masz miernik elektryczny (multimetr) to wypnij wtyczkę i podepnij miernik (ohmomierz). Powinien Ci pojawić się jakiś opór na wtyczce, jak tak to napisz jaki a ja poszukam bo nie pamiętam jakie parametry miały te czujniki.

 

Dzięki, ja sprawdziłem wszystkie czujniki i koła zębate. Faktycznie myślałem o kablach żeby poprzeglądać. Dam znać. Dzięki jeszcze raz.

 

 

...

Semperit czasem komp może dostać głupawki- bez podłączenia i diagnostyki organoleptycznej cięzko wywróżyć co to może być :/

Autko z Twojego linku jest mi znane od kilku sezonów...Jest piękne a dokłądka faktycznie jest z Laguny phase I :D

Tak mi właśnie podchodziło pierwsza Meganą... Może trzeba zastosować...

...

amory sie nie przekładają, trzeba rozwiercic jeden otwór i przełożyć topmount z GC

 

 

A ja też mam oftop

...

To dotyczy tylko tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałem mieć sti i evuline IX okazja się trafiła...  :yahoo:  :D

 

Buncol mysli nad kanarkową Eweliną...I nie zamiast Sti tylko wraz z Nią :)

 

Lepiej jakąś mini rajdufkę kupić ;) Ot tak na początek jakaś honda civic z silnikiem type R, albo coś w tym stylu ;)

 

ja to chce na codzień, tor mnie nie interesuje, to nie dla mnie... wole na drodze piracić i mijać inne BMW jak pachołki

 

To dopiero frajda jest, jak jakimś starym trupem kopiesz kolesia w nowej furze za pińcet tysięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evka IX ma 400 KM jest żółta i to dlatego jest bardzo szybka  :biglol:

 

 

ma 14 pkt, nie ma źle jedna 10 i po ptakach  :unsure:


buncol bo jak zalapiesz komplet punktow to zostaje ci juz tylko szlap cug :biglol:

zobaczymy czy na plejadowym melanżu też tak będzie Ci wesoło  :yahoo:

Edytowane przez buncol_S04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evka IX ma 400 KM jest żółta i to dlatego jest bardzo szybka  :biglol:

 

 

 

Ja myślałem, że żółte się nazywają jakoś Yuki czy coś ... ale Evka IX też może być ... byle IX nie oznaczało ile ma lat lub ewentualnie z którego wieku pochodzi ;)

Edytowane przez Hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...