Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek a taki mały parking na skrzyżowaniu matejki i pl wolności? Nie wiem czy tam się płaci (jak jestem to nie płace ;-)) ale nie jest daleko od dworca.

Po 16.00 jest tam luźno, ale rano jak jadę to zwykle załadowane. Ale zwrócę uwagę w poniedziałek, zawsze to jakaś opcja.

 

Tomasz, dworcowa od matejki. Niby zamknieta ale uto mozna postawić.

Hehe, widziałem tam auta, ale bałem się pod zakaz wjeżdżać, bo już raz zapłaciłem za zakaz ruchu w Katowicach :wink: Dzięki za podpowiedź :)

 

Pedę jechał na Sądową od Grundmana, jak tam nic nie będzie to rozważę inne opcje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wtorku już mam raczej luzy bo napisałem pracę i czekam na obronę.

 

 

Dawno mnie tu juz nie było... a ja ciagle pisze prace a na 2 kierunku mam teraz wykanczajaca sesje...a o pracy jeszcze nawet nie wspomne.Panowie ja nie w temacie ,jakis spocik sie szykuje ? nie mam czasu ale postaram sie wpasc tylko musze wiedziec o terminie z duzym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie namiar na darmowy parking w Katowicach, w rozsądnej odległości od dworca PKP ?? Niestety ale zamknęli plac przy Sądowej i coś budują, a parkowało tam dziennie ze 100 aut. Generalnie przy sądowej są miejsca, ale szybko się kończą, muszę mieć alternatywę.

Przy ul. Św. Pawła (wjazd od Warszawskiej jadąc do centrum) jest pomiędzy kamienicami ogromny, pusty plac po jakimś wyburzeniu. Codziennie parkuje tam kilkadziesiąt aut.

Może nie jest to szczyt luksusu, ale za darmo, blisko centrum, a i na całodzienny cień idzie się załapać, jak się odpowiednio zaparkuje.

Po skręceniu z Warszawskiej w Pawła jest to pierwszy wjazd w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym was zaprosić na forum JDMStyle. Jest to forum zrzeszające miłośników japońskiej motoryzacji. Działają na nim głównie osoby z woj. Śląskiego, ale są duże plany, ambicje i motywacja do większego działania :D zapraszamy serdecznie na naszą stronę: www.jdmstyle.pl

 

I jakby ktoś miał ochotę, dzisiaj (06.06.2011) jest spot na parkingu M1 w Czeladzi (miejsca pod kładką dla pieszych). Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna... mnie zawsze wszystko mija. Weźcie (Tomek, Cichaczu) coś na fejsie napiszcie jak co to łatwiej do mnie trafi :)

 

Cichaczu - robicie stop na A4? Daj znać co i jak i kiedy to podjadę i dam krzyżyk na drogę :D Plejadki oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichaczu - robicie stop na A4? Daj znać co i jak i kiedy to podjadę i dam krzyżyk na drogę :D Plejadki oczywiście.

oczywiście się zrobi. czekam o której Kraków będzie jechał. info będzie na bank

 

Panowie, co powiecie na spota 21 czerwiec "taki spot przed Plejadowy" :?:

odległy termin ale każdy zdąży poukładać sobie plany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shyha, ale ostatnio spot nie doszedł do skutku więc nic nie straciłeś :) Przy następnym spocie na pewno dam info na fejsie. :)

 

Tomku i jak poszło :?:

Obrona dopiero w przyszłym tygodniu. Gratuluje obronienia pracy ! :)

 

Łe myślałem że dziś to masz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jeszcze masz czym wpadać

 

i to w dodatku bokiem :lol:

Auto zostało jeszcze conajmniej na rok. :twisted:

Rozmyśliłem się w ostatniej chwili ale pomógł mi w tym Pan doktor z Zabrza, zainteresowany zakupem.

Uświadomił mi, że auta w takim stanie się nie sprzedaje :idea:

 

Ty byś się na Karkonoski nie wybrał ?? Żona pożyczy mi na weekend dyszla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...