Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oz tak jest gtr jest rozwiązaniem, tylko trochę szkoda wydać 3 stówy, kiedy Giełda tak ładnie dołuje. A poza tym na razie kierownica nie z tej strony.

 

americanos versios ma po właściwej stronie, szybki kontener i za max 200 z opłatami masz na miejscu,

giełda dołuje i będzie jeszcze bardziej, za dużo ludzi naoglądało się reklam funduszy inwestycyjnych i nie tylko ;) ale to temat na długie rozmowy z pifem w łapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO X - rywal STI czy alternatywa?

 

Trochę nie rozumiem pytania. Evo X jest rywalem STI, a przez to alternatywą dla niego... :roll:

 

Jeśli jednak chodzi o to: "co wolę - evo X, czy STI", to moja odpowiedź po zobaczeniu cywilnego lancera na żywo i porównaniu go z WRX jest jedna: ZDECYDOWANIE evo X.

 

W moim przypadku najbardziej adekwatnym pytaniem będzie jednak: czy w ogóle wymieniać na EvoX/STI MY'08 z MY'06, albo inaczej: co da taka wymiana oprócz możliwości powiedzenia, że się jeździ "najnowszym modelem"? To jeszcze mógłby być argument, gdyby nie to, że za tę możliwość trzeba zapłacić paskudnym wyglądem (-> STI MY'08) i praktycznie niezauważalną poprawą osiągów (-> Evo; był ostatnio film, na którym równolegle jechały Evo IX i X i przejechały próbę praktycznie w identycznym czasie, choć w lekko inny sposóB).

 

Pewnie w którymś momencie kupię Evo X, ale termin ten odsuwa się w mojej głowie coraz bardziej. Mój STI to tak fajny i zadbany wóz, że sprzedawanie go dziś jakiemuś rzeźnikowi byłoby bezsensem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego Galanta - identycznego...

 

Wiec to moze Twoj? :wink:

 

Ale jak sobaczyłem, że do bagażnika wsadził woofer wielkości Malucha - to ledwo sie powstrzymałem... :twisted:

Na szczęście tańczącego Elvisa :roll: przykleił na przyssawkę bo jakby wbił metalowy kołek w deskę rozdzielczą (tak jak miał w poprzednim aucie) to bym go zabił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga przod nowego Evo widziany w tylnym lusterku moze ewentualnie rownac z widokiem zachodzacego od tylu GT-ka... ale tylko GT-ka :wink: Natomiast jak z tylu podjedzie nowy Lanos... ekkhmmm... tja... :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyz nie jest piekna ta X-tka?
Ale przyznasz , że Alfa Romeo jest ładniejsza :mrgreen: Włosi to jednak potrafia cos ładnego zaprojektować :!: :roll:

 

Może mnie ktoś zaraz za to zbeszta ale czyż nie jest z tyłu podobna do alfy 159 a wiec można by rzec ze podpatrywali najlepszych jeżeli chodzi o stylistyke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniać w kategoriach konkurencja czy alternatywa, wydaje mi sie ze (przynajmniej jeżeli chodzi o te na maxa wypasione wersje) to jednak konkurencja (tak na ulicy jak i na OS-ach), a co do wyglądu to kwestia gustu - najważniejsze jak te "potworki" będą jeździć. Domniemam że obydwa równie dobrze :!:

 

Jeżeli chodzi o mnie i tylko o wygląd to EVO grzechu warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrujac sprawe wygladu nie tylko ze zdjec, ktore wkleiliscie na forum (na pewno wiekszosc z was widziala po kilka sesji evo X i nowego STI) uwazam, ze nowe evo jest zdecydowanie ladniejsze od MY08, ma bardziej agresywne i dynamiczne linie, chociaz z drugiej strony im wiecej ogladam fotek subaru to coraz bardziej sie do niego przekonuje (mowa tylko i wylacznie o STI, cywil tak jak napisal Filip Cz to kaszanka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, szybki jesteś hehehe.....

 

Włochom chyba wyszło lepiej, hm...

 

Patrząc z tej perspektywy to dla porównania (wyglądu) brak tutaj jeszcze fotki Hondy Accord - wiem ze nie o konfrontacji z tym autkiem mówimy, no ale dyskusja o wyglądzie to tak sie zastanawiam do czego to podobne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi hmm... porownajmy

 

Obrazek

Obrazek

 

:lol::lol::lol:

 

Żeś grubo pojechał po bandzie :twisted:

 

W sporze EVO vs. STI powiem tak: Jadąc dwupasem do Krakowa minąłem na zwężeniu Miśka białego (raczej nie Evo) i od razu się obejrzałem. I nie był to superagresywnie (nawet bardziej niż GT-R!) wyglądający model EVO tylko raczej zwykły Lancer. A żeby obejrzeć się za nowym Subarakiem (i się zorientować, że to nie daewoo czy inna koreańska zabawka) to musiało by jechać Blue Mica i złote felgi itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO X - rywal STI czy alternatywa?

 

Trochę nie rozumiem pytania. Evo X jest rywalem STI, a przez to alternatywą dla niego... :roll:

 

Jeśli jednak chodzi o to: "co wolę - evo X, czy STI", to moja odpowiedź po zobaczeniu cywilnego lancera na żywo i porównaniu go z WRX jest jedna: ZDECYDOWANIE evo X.

 

Zgadzam się w pełni z przedmówcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...