Skocz do zawartości

Naprawa skrzyni


Janussz

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja, jak zwykle w przypadku tematów o serwisach w wawie, przestaje być na temat. Myśle że Janussz już wie co ma zrobić, i temat można zamknąć zanim ktoś napisze coś czego nie powinien.

Bo nie lubie jak ktoś sie raklamuje czymś czego nie robi a tak było chyba że pan K...przez klika tygodni już sie nauczył no fakt trening czyni mistrza ,a wiesz Mati że długo jestem na rynku Subaru

i troche wiem na ten temat oraz w nie jednej firmie pracowałem z tej branży

 

Maniek, daj spokój.

Krytykowanie przez Ciebie umiejętności Janka w zakresie naprawy subaru - to naprawdę przekracza wszelkie granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja, jak zwykle w przypadku tematów o serwisach w wawie, przestaje być na temat. Myśle że Janussz już wie co ma zrobić, i temat można zamknąć zanim ktoś napisze coś czego nie powinien.

Bo nie lubie jak ktoś sie raklamuje czymś czego nie robi a tak było chyba że pan K...przez klika tygodni już sie nauczył no fakt trening czyni mistrza ,a wiesz Mati że długo jestem na rynku Subaru

i troche wiem na ten temat oraz w nie jednej firmie pracowałem z tej branży

 

Maniek, daj spokój.

Krytykowanie przez Ciebie umiejętności Janka w zakresie naprawy subaru - to naprawdę przekracza wszelkie granice.

 

Marcin ja nie krytykuje ja wyjasniam fakty sam te skrzynie do naprawy przyjmowałem więc chyba wiem co mówie i nie krytykuje jeżeli chodzi o inne naprawy prócz skrzyń biegów więc nie dodawaj mi krytyki.Pozatym ja nie mam nic do pana K...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja nie krytykuje ja wyjasniam fakty sam te skrzynie do naprawy przyjmowałem więc chyba wiem co mówie i nie krytykuje jeżeli chodzi o inne naprawy prócz skrzyń biegów więc nie dodawaj mi krytyki.Pozatym ja nie mam nic do pana K...

 

 

A ja potwierdzam że Pan Maniek przyjmował skrzynie do naprawy, kiedyś owszem woziłem je do Piaseczna, ponieważ nie chciałem się tym zajmować. Ale od pewnego czasu czyli prawie roku naprawiam je sam. Jak na razie udało się (uffff) naprawić kilka i wszystkie jeszcze żyją :mrgreen: oby tak było dalej.

 

Ja również nie mam nic do Pana Mańka bo nawet go nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja nie krytykuje ja wyjasniam fakty sam te skrzynie do naprawy przyjmowałem więc chyba wiem co mówie i nie krytykuje jeżeli chodzi o inne naprawy prócz skrzyń biegów więc nie dodawaj mi krytyki.Pozatym ja nie mam nic do pana K...

 

 

A ja potwierdzam że Pan Maniek przyjmował skrzynie do naprawy, kiedyś owszem woziłem je do Piaseczna, ponieważ nie chciałem się tym zajmować. Ale od pewnego czasu czyli prawie roku naprawiam je sam. Jak na razie udało się (uffff) naprawić kilka i wszystkie jeszcze żyją :mrgreen: oby tak było dalej.

 

Ja również nie mam nic do Pana Mańka bo nawet go nie znam :)

 

ty jesteś pan K....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja nie krytykuje ja wyjasniam fakty sam te skrzynie do naprawy przyjmowałem więc chyba wiem co mówie i nie krytykuje jeżeli chodzi o inne naprawy prócz skrzyń biegów więc nie dodawaj mi krytyki.Pozatym ja nie mam nic do pana K...

 

 

A ja potwierdzam że Pan Maniek przyjmował skrzynie do naprawy, kiedyś owszem woziłem je do Piaseczna, ponieważ nie chciałem się tym zajmować. Ale od pewnego czasu czyli prawie roku naprawiam je sam. Jak na razie udało się (uffff) naprawić kilka i wszystkie jeszcze żyją :mrgreen: oby tak było dalej.

 

 

Ja również nie mam nic do Pana Mańka bo nawet go nie znam :)

 

to bardzo ciekawe co piszesz tylko wytłumacz jedno, po co moi pracownicy pojechali do ciebie ok miesiac temu i kilka razy wczesniej pomóc ci składać jedną ze skrzyń .A druga sprawa to niemów że od roku sam się tym zajmujesz gdyż jeszcze w marcu tego roku leżały u Czopera twoje skrzynie.I niemów prosze ze coś mi się pomyliło chyba że nie jesteś P. Kornecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skończcie ten żałosny serial... :roll: Mało kogo obchodzi kto komu zawozil skrzynie, a kolega prosił o sprawdzone namiary których już kilka uzyskał.

 

ja szczęsliwie dla mojej skrzyni mieszkam w Krakowie, mieście gdzie jest kilku mechaników znających Subaru całkiem nieźle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...