Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

adamusmax, też tak kiedyś zrobiłem.

Zdjęcie z fotoradaru za 400 pln finalnie po dwóch latach po doliczeniu odsetek i kosztów komornika i bógjedenwieczegojeszcze wyszło prawie 800 pln :cry:

 

no to dales sie w trabe zrobic :razz: :mrgreen:

 

ani jednego mandatu nie zaplacilem po dobroci :mrgreen: prawko mam niedlugo bo dopiero od 1997 ale troche nalapalem po drodze :mrgreen:

 

nie ma czegos takiego jak odsetki karne od kary (a mandat jest kara) moga doliczyc koszty postepowania, ktore wynosza PLN 30,-- teraz a kiedys PLN 18,--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga, powazna sprawa.

 

teges: otoz od kilku dni bombarduje mnie jakies dziewcze na jednym z popularnych portali spolecznosciowych z checia zaznajomienia, ze ladne mam zdjecie i auto tez niczego sobie i chetnie przejechalaby sie. niby ladne, mlode to, ale patrze w profil i zamarlem - lat 13. to nieteges, ofkorz.

mowie, dziecko, ja moge byc Twoim ojcem, a ta mi nie odpuszcza, ze chce i basta. ze szuka starszych kolegow, moge byc panowie.

 

zarty zartami, ale tak zachodze w glowe, czy oby to nie prowokacja policyjna. w sumie kilka razy juz pisalem tu niedawno, ze jezdze autem dla pedofilow, a skoro tak - ide na calosc i nie zaszkodza mi np. maturzystki. nie jest wielka tajemnica, ze tresci w sieci sa mocno pod tym katem filtrowane i teraz nie wiem, czy jakis nadgorliwiec nie skanuje mi skrzynek pocztowych, albo zaraz mi w domu kompa nie przeswietla podczas mojego 48h, przymusowego urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, nie pal tego świństwa. :mrgreen:

 

A tak poważnie, to nie bardzo wierzę w "filtrowanie", przynajmniej nie w Polsce. Kiedyś do mnie do pracy zawitali panowie policjanci, bo jakiś czas wcześniej trzymaliśmy na serwerze serwis alterantyglobalistyczny (czy jak oni się tam chcą zwać). No i na jego stronach było, że "dziękujemy tym i tym, że nam trzymają". Choć sam serwis od dłuższego czasu siedział w bunkrze w Berlinie.

 

Zapytałem panów, czy poświęcili 5 minut na odpalenie kompa i sprawdzenie, gdzie ten serwis w rzeczywistości się znajduje. No i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, do niektórych pukają już o piątej :wink:

 

Pukanie ustawowo dozwolone jest od 6 do 22 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrze w profil i zamarlem - lat 13

 

Imponujesz mi. Zaoferowałeś jej, że ponosisz za nią tornister, albo odrobisz pracę domową z matmy? :mrgreen:

 

Apeluję do wszystkich Modów! Dodajcie mu to 's" w nick’u... chłopak sam się prosi.

 

Ewidentnie... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby mnie pochwalic, to nigdy nie ma chetnego, ale ponasmiewac sie z foreksa to kazdy sie garnie :evil:

 

oraz sami zobaczcie, nie jest slodka, to tylko jedna z dzisiejszych wiadomosci:

 

>nazywam się magda! i nie jestem zadnym policjantem! nie chcesz sie

>kolegować, to więcej do ciebie nie napiszę pasyje a i fajne zdjęcie

 

jak dla mnie policja :mrgreen: wklejam wbrew zasadom kultury "prywatna" korepsondencje tylko dlatego, zeby przestrzec Szanownych Kolegow przed prowokacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahha WRC fan dobrą robotę odwaliłeś z tym zdjęciem :D:D:D:D :lol:

 

foreks, przyślij adres wysyłkowy, dostarczę Ci podkoszulek, bo się pod paszką przetarł. :mrgreen:

hahahaha nie mogę :D:D:D:D :mrgreen:

 

A może to nie policjantka tylko napalona 13-stka a Ty foreks przepuszczasz taką okazję :) :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges - powiesiłem kartkę z ogłoszeniem o sprzedaży MB dwa dni temu i zgłosiło się do mnie dwóch kupców :mrgreen:

 

Nieteges - kontakt z jednym z nich się urwał. Powiedziałem, że oddzwonie do niego i tak tez zrobiłem, tyle że dwa razy odbierały inne osoby (facet i babka) i mówiły, że to pomyłka. :shock: :roll: nie wiem czy to wina operatora czy ktoś se jaja robi czy Bóg wie co jeszcze... :roll:

 

Teges - drugi kupiec wygląda na zainteresowanego i możliwe, że jutro zabierze ode mnie gwiazde za cenę wyższą niż kupiłem auto :grin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby mnie pochwalic, to nigdy nie ma chetnego

 

Sprawa jest prosta - część z chwaleniem Ciebie w pełni realizujesz samodzielnie. Trudno by nam było Ci dorównać w chwaleniu Ciebie, dlatego nawet nie próbujemy :mrgreen:.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...