Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Teges: Jutro wylot do Moskwy

Nieteges : Ktoś do kogo lece jutro rano wylatuje do Gruzji robic reportaz z Osetii dla TVn24 , bede siedział sam w tym mieście którego nie znam ...fck! :twisted:

 

tak to bys mial przynajmniej jakies hamulce - a teraz ........ w razie czego tanio Ci sprzedam kawalek watroby do przeszczepu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: Jutro wylot do Moskwy

Nieteges : Ktoś do kogo lece jutro rano wylatuje do Gruzji robic reportaz z Osetii dla TVn24 , bede siedział sam w tym mieście którego nie znam ...fck! :twisted:

 

tak to bys mial przynajmniej jakies hamulce - a teraz ........ w razie czego tanio Ci sprzedam kawalek watroby do przeszczepu :mrgreen:

 

A kto odda trzustke ??? :mrgreen:

 

Bede miał do Ciebie prosbe Adi . Mam nadzieje ze Mati podesle mi linka na ktorego czekam .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: Jutro wylot do Moskwy

Nieteges : Ktoś do kogo lece jutro rano wylatuje do Gruzji robic reportaz z Osetii dla TVn24 , bede siedział sam w tym mieście którego nie znam ...fck! :twisted:

 

tak to bys mial przynajmniej jakies hamulce - a teraz ........ w razie czego tanio Ci sprzedam kawalek watroby do przeszczepu :mrgreen:

 

A kto odda trzustke ??? :mrgreen:

 

Bede miał do Ciebie prosbe Adi . Mam nadzieje ze Mati podesle mi linka na ktorego czekam .

Pozdrawiam

 

o ile nie bedzie sie ta prosba za bardzo klocila z moim wrodzonym lenistwem to spoko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges jest taki, ze ladne Angielki sa naprawde ladne, maja najdluzsze nogi na swiecie i najkrotsze kiecki. nieteges jest taki, ze brzydkie Angielki sa naprawde brzydkie, maja najgrubsze nogi na swiecie i jeszcze krotsze kiecki.

ostatecznie jednak sa teges, bo wszystkie sa strasznie sympatyczne i jeszcze straszniej puszczalskie.

 

teges jest taki, ze Wloszki maja ladne buzie i z zasady sa brunetkami. nieteges jest taki, ze maja strasznie wielkie siedzenia i grube uda i ze ni w zab po angielsku nie gadaja.

ostatecznie jednak sa teges, bo nawet nie trzeba z nimi gadac.

 

teges sa Lotyszki, bo sa strasznie zadbane i w ogole ja strasznie lubie slowianska urode. z nieteges, ze mielismy dla nich tylko 3 dni, bo wlasnie konczyly juz wakacje.

 

ogolnie z teges mam straszna predylekcje do Slowianszczyzny, a z nieteges szkoda, ze to troche czlowieka w zyciu ogranicza :???: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges jest taki, ze Wloszki maja ladne buzie i z zasady sa brunetkami. nieteges jest taki, ze maja strasznie wielkie siedzenia i grube uda i ze ni w zab po angielsku nie gadaja.

ostatecznie jednak sa teges, bo nawet nie trzeba z nimi gadac.

 

To gdzieś ty był, bo w Rzymie takie cudeńka chodzą po ulicach, że żal było wracać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges jest taki że zaczołem długi weekend i bardzo się z tego ciesze :lol: , a nie teges że właśnie oddałem klientowi po dwóch tygodniach "przechowywania" 500-konne Subaru :cry: Co za auto :roll: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...