Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej ty masz coś z głową :roll:

Z jednej strony chcesz nowej, gładkiej zezdni i płynnego ruchu; z drugiej najlepiej, żeby zrobili to w ciągu jednej nocy.

Pomyśl na przyszłość, zanim podobne głupoty napiszesz.

 

1. czuję się urażona tonem! (dzięki pumex1)

 

2. nie pisałam, że chcę nowej gładkiej jezdni i płynnego ruchu i nie zawsze jak widać jest to oczywiste (szczególnie że nieprzejezdne obecnie drogi nie wymagały remontu w I kolejnosci) - będę wdzięczna za niedopowiadanie sobie treści :!:

 

3. dając upust swojej złości na drogowców - tutaj odwołuję się do ich "pracowitości", "tempa działań", etc., a nie decyzji o rozpoczęciu prac przed zimą, aby rozkopać drogi i zostawić, bo jak sypie śnieg i tak nie można nic zrobić :neutral: - nie oczekiwałam odpowiedzi na ten komentarz, a jeżeli już ktoś nie moze sie powstrzymać, to dziękuję za sensowne uwagi, a nie nacechowane wulgaryzmem insynuacje od osób nieznających stanu rzeczy :roll:

 

Dlaczego kretyni ? Przecież to nie ich decyzja...

z tym sie zgodzę!

(to jest właśnie ta sensowna uwaga) :wink:

 

4. Kończąc ten mało przyjemny wątek wyjaśnię, że najgorsze w rozkopaniu mojego miasta jest to, że rozkopane jest ono - co wyraźnie podkreśliłam - CAŁE :!: :!: :!:

a to świadczy nie o trosce o kierowców, ale obudzeniu się samorządowców pod koniec roku i konieczności wykorzystania środków/dofinansowań przydzielonych na ten rok

- bardzo nieteges!

 

 

Nie teges, nie mega teges ale gugol teges: żona oznajmiła że bedzie drugi dzidzuś :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

gratuluję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czuję się urażona tonem!

 

Ci drogowcy, gdyby to przeczytali, byliby także.

 

Trzeba bylo napisać, że nieroby lub lenie.

Kretynizym to chyba inny stan.... :wink:

a nie nacechowane wulgaryzmem insynuacje od osób nieznających stanu rzeczy

W ktorym miejscu :?:

 

Dla mnie nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Nie brnij, czlowieku.

Ja ze swej strony EOT w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosik napisał/a:

Nie teges, nie mega teges ale gugol teges: żona oznajmiła że bedzie drugi dzidzuś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

gratuluję :grin:

 

Prawdziwy z Ciebie aniołeczek, czekałem na 10 gratek i "tadam"

już sie odgniewuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

i dziękuje wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszane:

 

 

...Wczoraj wnerwiły mnie ceny benzyny, w ciągu tygodnia wzrosły o 10 cent.

Euro-Super-95 osiągnęła wczoraj 1,48Euro. Mówi się ,że do końca roku

osiągnie 1,50 Euro. Po nowym roku wzrośnie znowu bo będą więcej

dodawać tego Bioświństwa a to jest drogie.

Dzisiaj się ucieszyłem bo cena spadła na 1,41Eu ale w poniedziałek

wieczorem wzrosnie napewno znowu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega teges, od wczoraj mieszkamy wreszcie u siebie. Po morderczym roku, udało się doprowadzić wreszcie temat do stanu zamieszkania.

 

Nieteges jest to, że wkoło błoto (dla forysia to bardzo teges), że kibel za firanką (drzwi dojeżdżają), że nie wszystko skończone... Ale chrzanić nietegesy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans po Cynie: lewa lampa i błotnik do wymiany, a zderzak do reaktywacji - nieteges :cry:

teges: warto było, wrażenia bezcenne :lol:

 

bardzo tegesowe podejście do subaraka, mam takie samo :twisted: . widziałem lekko skrzywdzonego wrxa ale nie wiedziałem czyj. Na próbach czy na jazdach dowolnych było za grubo?

 

Nieteges: puchar zgarnął ktoś przypadkowy, a nie my...

 

powiem szczerze ze byłem zaskoczony ze nie bylo was na pudle :shock:

 

janosik gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...