Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie STI jest ładniejsze niż EVO X. :twisted: Jeżeli jednak X będzie mieć skrzynkę DSG, to może być kolosalna zaleta. :cool:

 

Mnie tez sie STI podoba i jesli ktos porownuje STI do Lanosa to grubo przesadza. Mysle, ze to wynika poprostu ze zlosliwosci. I wiem, ze jak koledzy lanosowcy zobacza nowe STI na zywo to szczeki im opadna i beda bic poklony w kierunku ESTIAJKI :P Zreszta panowie lanosowcy powinniscie sie cieszyc bo i tak Lanosami pewnie jezdzicie, wiec moze teraz ktos sie pomyli i pomysli, ze STI jedziecie :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie podoba ci się już twój niebieski pojazd bo ja czarnucha uwielbiam :mrgreen:

 

Podoba mi się bardzo i w tym właśnie rzecz! Myślałem, że MY'08 będzie mi się podobał jeszcze bardziej, a tu lipa :twisted:.

 

rzymu, ładne zdjęcia. Ale ile byś ich nie wrzucał, ten wóz pozostanie nijakim kompaktem z doklejonymi spojlerami :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie podoba ci się już twój niebieski pojazd bo ja czarnucha uwielbiam :mrgreen:

 

Podoba mi się bardzo i w tym właśnie rzecz! Myślałem, że MY'08 będzie mi się podobał jeszcze bardziej, a tu lipa :twisted:.

 

rzymu, ładne zdjęcia. Ale ile byś ich nie wrzucał, ten wóz pozostanie nijakim kompaktem z doklejonymi spojlerami :twisted:.

 

Mnie sie tam podoba i bede wrzucal wszystkie zdjecia jakie znajde.

 

Poczekam co bedziesz mowil jak juz zobaczysz auto na zywo :) Ja wiem jedno, evo X i nowa STI mnie sie podoba i przejade sie tym i tym i bede decydowal. Ale z sentymentu do subaru pewnie kupie STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te lampy z tyłu i cztery końcówki to na myśl mi Seweryn przychodzi :roll:

 

Znajdź szczegóły różniące te dwa obrazki. :mrgreen:

Obrazek Obrazek

 

Brak chorągiewki "PIRAT" ?! :mrgreen:

 

Wystarczy lampy z MY06-07 odwrócić do góry nogami, zamienić prawą z lewą i zastąpić czerwoną szybkę - przeźroczystą i mamy MY08. :mrgreen:

Z projektu Seweryna rury podzielić i lekko rozsunąć na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie STI jest ładniejsze niż EVO X. :twisted: Jeżeli jednak X będzie mieć skrzynkę DSG, to może być kolosalna zaleta. :cool:

 

Szczególnie dla wszystkich tych, którzy będą chcieli sobie dodać trochę mocy. Nie jest powiedziane, że taka skrzynka będzie miała duży zapas wytrzymałości, a tuning takiej skrzyni może wygenerować chore koszta.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie dla wszystkich tych, którzy będą chcieli sobie dodać trochę mocy. Nie jest powiedziane, że taka skrzynka będzie miała duży zapas wytrzymałości, a tuning takiej skrzyni może wygenerować chore koszta.

 

Zacznijmy od tego, jak się będzie odbywało to dodawanie mocy. Bo 4B11T to świeży wynalazek jest, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi choragiewkami? widzilem kilkanascie albo i wiecej tak "przystrojonych" samochodow

 

To coś w stylu jak symbol rybki naklejony na tylną klapę :wink:

 

Z tego co się orientuję to moda na te chorągiewki jest przez program na TVN Turbo "Uwaga Pirat" Coraz więcej widać nowych piratów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...