Skocz do zawartości

Podrzewanie foteli - Forester


chudy_b

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Niech mi ktoś powie, czy ogrzewanie fotela w Forku ogrzewa tylko oparcie, czy też oparcie i siedzisko? Czy obydwie części fotela grzeją tak samo? U mnie wyraźnie grzeje tylko oparcie, siedzisko nie grzeje, albo grzeje tak słabo że nie jestem wstanie tego stwierdzić.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest śmieszne. Oczywiście sam długo analizowałem swoje czucie w d.. zanim napisałem tego posta. Różne głupie rzeczy przychodziły mi do głowy. Najchętniej podmieniłbym go na inny , tak jak się robi w komputerach, jak nie wiesz czy coś działa czy nie. Jednak żaden pasujący zadek nie był w zasięgu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo analizowałem swoje czucie w d.. zanim napisałem tego posta

Nie jest możliwe, żebyś nie czuł. Mam takie samo auto i jak przełączę na grubą kreskę to po chwili zadek jest smażony, a jak na chudą wędzony. Wędzony jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem prawego. (Sprawdzałem ręką w czasie jazdy - bez sensownych wniosków)Prawy średnio mnie interesuje. Chociaż....... na grubej kresce faktycznie smaży nieźle (znaczy mnie smaży only w plecy, oczywiście lewy). Może się przydać do przysmażania teściowej niepostrzeżenie. W końcu nie wiadomo czy piekło istnieje, lepiej zadbać o sprawiedliwość samemu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy_b, sprawdzanie ręką niewiele daje. Sprawdź też prawy fotel, ale siedząc na nim. Jak będziesz miał takie same odczucia, jak z lewym fotelem, to posadź może jeszcze na tych fotelach kogoś innego. Może duposensory Ci szwankują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe siedzisko jest dla Ciebie ważne żeby ograniczyć miejsce usterki, jak grzeje to znaczy że uwalony lewy fotel, jak nie grzeje to usterka raczej poza fotelem włączając w to twoje sensory jak napisał So What a w takim przypadku proponuje rozpalać grilla i siadać na przemian z teściową i obserwować reakcje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przydać do przysmażania teściowej niepostrzeżenie. W końcu nie wiadomo czy piekło istnieje, lepiej zadbać o sprawiedliwość samemu

Pamiętaj też o klimie, ma taką niebieską kropeczkę (nie mylić z czerwoną). Można jej użyć do zamrożenia teściowej (jeśli jest przypadkiem aniołem), aby wystarczyła na dłużej. W końcu niebo to też nic pewnego. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję ograniczyć OT w technicznym.

 

sorrki, ale, tak jak hogi zabluzgał monitor, to ja musiałem szybko WC zaliczyć :lol:

wiem, ze musicie utrzymywać porządek, ale takie jaja są po prostu czasami potrzebne :!:

 

oki, dość OT :wink:

 

szacun :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu serii niezależnych testów z wykorzystaniem sensorów osób trzecich stwierdzam co nastepuje:

1. Obydwa fotele grzeją tak samo.

2. Na cienkiej kresce oparcie grzeje akurat (jak na teraźniejsze temperatury za oknem). Poddupnik grzeje słabo lub wcale - testujący różnili się w zeznaniach.

3. Na grubej poddupnik grzeje akurat, oparcie daje ostro - tak że nie da się wytrzymać.

 

Podsumowując - uznaję że ten typ tak ma i nie zawracam głowy serwisowi - i tak będą mieli się czym zająć.

 

Dziękuję za zainteresowanie tematem, szczególnie urabusowi za wstanie o piątej rano - ja o tej porze z trudem nadaję się do stwierdzenia co najwyżej czy auto jeździ czy nie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzewam kotleta :wink:

 

Od kilku dni zauważam, że podgrzewanie samego siedziska fotela kierowcy zrobiło sobie święta i ma moje 4 litery gdzieś, czyli nie grzeje. Oparcie grzeje dobrze i cały fotel pasażera również. Z tego co widać pod fotelem to wszystkie wtyczki są spięte, nie ma luźnych kabli.

 

Czy przerabiał już ktoś temat walniętego podgrzewania samego siedziska?

Jakieś sugestie?

 

(oczywiście wiem że mogę ubrać dodatkowe pary majtek :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tematu. Moje 4 litery też nie odczuwają grzania na siedzeniach... sprawdziłem wtyczki które dochodzą do siedzeń i napięcie na nich jest jak sie włączy grzanie.

Pewnie się przepaliły maty grzejne....

Ktoś już to wymieniał ? Pewnie trzeba całe oparcie odkręcić, żeby był lepszy dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to trzeba cały fotel wymontować i dopiero wtedy zdjąć tapicerkę i zobaczyć co się dzieje z matami. U mnie nie działa już ta u pasażera. To akurat jest o tyle dziwne, że tam rzadziej ktoś siedzi niż na miejscu kierowcy.

 

Słabe te nasze maty w Subaru. Zaprojektowane chyba dla lekkich i małych japońskich pupek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...