Skocz do zawartości

Pieprzona sesja (czyli wątek dla studentów)


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
a co studiujecie?? ja mam jedna popraweczke:((: kampania wrześniowa> dzien dobry:P

 

Farmacja na GUMedzie (swoją drogę odradzam tę uczelnię jeśli chodzi o Farmację). Ale pocieszam się, że to ostatni mój wrzesień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JUZ JEST KONIEC właśnie jestem po ostatnim egzaminie w swojej 4-letniej przygodzie z gospodarką przestrzenną. Oczywiście najtrudniejszy egzamin (i to jeszcze ustny) zostawiłem sobie na koniec i dotyczył materiału z całego roku. Elegancko zaliczyłem egzamin i nie rozumiem osób, które po 3-4 razy podchodziły do tej poprawy...

 

Zostało jeszcze dokończenie pracy lic. z tematu, który sobie wymyśliłem jeszcze zanim dostałem się na kierunek :mrgreen: , ale to już podczas kampanii wrześniowej. Dzisiaj musze odespac zarwane ostatnich pare tygodni nocy, a jutro za pewne będzie spożywany alkohol (miał byc dzisiaj, ale juz nie mialem sily...) i jakiś saturday night fever :mrgreen:

 

Tytysia ja na czwartym roku pomyślałem sobie (podczas zajęc z projektowania urbanistycznego), że tak na prawdę moją zajawką jest architektura i urbanistyka, szkoda tylko, że nie mam talentu do rysowania. Czym się zajmujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj... ja jestem na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna:) a tak naprawde moim marzeniem jest zostac stewardessa.. i tak sobie myśle jak uda mi się zrobić licencjat z tego kierunku to potem robić coś w kierunku stewardessy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...