Skocz do zawartości

Pieprzona sesja (czyli wątek dla studentów)


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...ja juz studentem nie jestem 11 lat,ech,w sumie nie zaluje,ale czasem,te kobiety,te wolnosci,ale nigdy te nauki...teraz to jest wlasna praca i odpowiedzialnosc....w sumie,nie zaluje,ze taki starszy jestem i na uczelni juz nie bywam,jednak,nauka cale zycie jest,w moim zawodzie....pozdrawiam i zycze Wam Studenty szczescliwe wolnoscv i zap...lu naukowego,abyscie pozniej mniej narzekali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. JAKIE STUDIA!?

 

Mam totalny mętlik w głowie. Lada dzień musze podjąć ostateczną decyzje...

 

Na placu boju zostały:

- Inżynieria Bezpieczeństwa (Bydzia)

- Transport (Bydzia)

- Bezpieczeństwo Wewnętrzne (Toruń)

- Ekonomia (Toruń)

 

W każdym są plusy i minusy. Najbardziej podoba mi się Bezpieczeństwo Wewnętrzne, tylko zupełnie nie wiem jak po tym z pracą wygląda sprawa niestety... Ekonomia. To takie raczej wyjście awaryjne.

 

No i te dwa z Bydzi... musiałbym dojeżdżać, albo tam się przeprowadzić. Więc ze względów finansowych wolę te z Torunia. Ale z kolei te z Bydgoszczy są typowo techniczne i może być lepiej z pracą. Boje się też o fizykę. NIe lubie tego przedmiotu i na samą myśl o jego nauce mam ciarki na plecach...

 

Jakieś propozycje macie? Może ktoś studiuje coś z tego co wymieniłem? Jednym słowem - POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93,

 

Prtol studia zostań menelem!! ;)

 

A na poważnie, Bydgoszcz - Toruń to nie jest chyba duża odległość, skomunikowane są chyba dobrze, także kwestia zaopatrzenia się w bilet miesięczny odpowiedniego przewoźnika wg mnie i tyle..jeśli interesują Cię bardziej te z Bydgoszczy.

 

Transport w sensie Logistyka? Kiedyś chyba pieniążek z tego był niezły, ale ja tam się nie znam, nie moja branża, o czopkach ewentualnie Ci mogę poopowiadać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, no akurat to gdzie bym studiował, ma dla mnie małe znaczenie (ma ale gdzieś hen hen daleko z tyłu :mrgreen: ). Najbardziej liczy się dla mnie to, czy po studiach dam rade znaleźć prace w zawodzie, czy jest zapotrzebowanie na takich ludzi itp.

 

 

A o czopkach chętnie posłucham! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93 w dzisiejszych czasach problem jest taki, że nie ma żadnego pewnego zawodu po którym będziesz mieć prace.

Ja skończyłem technike laserowa i projektowanie układów elektronicznych a teraz kończę mgr z akustyki. Generalnie też jest doopa żeby znaleźć robote. We Wrocławiu jest przesyt elektroników więc ja próbuje swoich sił w trójmieście ;)

 

Także moje zdanie jest takie, żeby studiować to co się chce i podoba, a nie to co trzeba. Tak czy siak szukanie roboty - nic fajnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA, https://www.rekrutacja.ukw.edu.pl/ofert ... nformacje/ tu jest o tej Inż. Bezp.

 

Na chwilę obecną wymyśliłem, aby iść na ekonomię, zrobić licencjat, a potem magisterke z bezpieczeństwa wewnętrznego. Nawet jeżeli nie uda mi się załapać do jakiś służb mundurowych (policja, bbw, abw itp itd) to zawsze mam już te wykształcenie ekonomiczne, z którego też moge robić magisterke.

 

Sama ekonomia i samo BW średnio mi się widzą... huuh. Jutro/pojutrze ostateczną decyzje podejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...