Skocz do zawartości

Pieprzona sesja (czyli wątek dla studentów)


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam 3 egzaminy do zdania we wrześniu, po nocach nie śpię (tym razem z powodu nauki) - Politechnika Lubelska (wcześniej rzeszowska) - Budownictwo, prawie 3 rok. A jak u Was? Jest nas trochę na forum, czy tylko same wykształciuchy opanowały to miejsce: :mrgreen:

 

Jeśli było to proszę o zamknięcie i wskazanie odpowiedniego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zeby rozkrecic watek napiszcie na jakich uczelniach studiujecie i jak w ogole postrzegacie studia czy zaoczne czy dzienne, itp.

Ja zrobilam licencjat na Akademii Pedagogiki Specjalnej na Szczęśliwickiej w zakresie pracy socjalnej i pracuje obecnie w opiece...teraz robie uzupelniajace mgr tez tam polityke socjalna i zarzadzanie placówkami społecznymi.

 

ogólnie uczelnia dobra, na zaocznych lepiej funkcjonuje organizacja dziekanatu :twisted:

 

 

 

P.S. w razie czego licze na jakies notatki z zarządzania :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się było sumiennie uczyć w semestrze i pozaliczać wszystko to byś teraz miał wolne. :razz:

 

łatwo się mówi :(

 

 

 

po prostu trzeba miec dobre kserówki i mocną kawę :razz:

 

w moim przypadku to nie wystarczy wiedzieć, tylko trzeba umieć :roll: kserówki nie potrzebne, kawa owszem, bo przed każdym egzaminem, czy nawet przed kołem, trzeba zrobić masę zadań żeby wyćwiczyć, przynajmniej z tych przedmiotów które mam na wrzesień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety wiem co to znaczy zakuwac do wrzesniowej poprawki, wcale to nie jest przyjemne, niezaleznie od tego czy sa to przedmioty humanistyczne czy techniczne, bleeh. ja zazwyczaj siadam jakies 3-4 dni przed egzaminem do nauki bo wczesniej nie ma bata zeby to wsio zakumac.

 

 

 

no chyba, że to jest psychologia........ :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...