Skocz do zawartości

Pan Rubik


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez przesady, gościa zbanowali słusznie (znaczy zgodnie z regulaminem wypisywanym jeszcze przed rejestracją):

 

Forum, na którym chcesz się właśnie zarejestrować, należy do Piotra Rubika - jest więc to JEGO forum, a nie O NIM. W związku z tym miejsce to jest azylem tych, którzy twórczość kompozytora lubią; jest miejscem przeznaczonym dla jego ZWOLENNIKÓW. Jeśli muzyka lub osoba Piotra Rubika jest Ci solą w oku - odpuść sobie to miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co wam chodzi. Jego forum jego cyrk, mam miotle to sprząta co mu się nie podoba. Jak chce naczytać się głupot i wywodów zakompleksionych i zazdrosnych to sobie na komentarze onet.pl wejdzie.

 

Mi tam Wiśniewski czy Doda i Rubik nie przeszkadzają. Zawsze mogę zmienić stacje w radiu albo kanał w TV.

 

Puki co łatwiej od nich uciec niż od gęb co niektórych polityków !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że Mistrzu Panie Piotrusiu R.

 

Swoją drogą ciekawe, czy za to też byłby ban.

 

Albo Sir Piotru R. :shock: .

 

..."drogi ksiądzu, drogi książu... jak to się mówi? Księciu?"... :mrgreen:

Kabaret Moralnego Niepokoju

 

No w końcu to nasz narodowy Maestro sakralnego disco polo :twisted:

 

Zapodaj jakimś zrzutem ekranu, bo bez rejestracji nic sie nie da zobaczyć

 

Dołączam się do prośby :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w wątku Pozdrawiamy się, napisałem i pozdrowiłem szansonistę Pitra Rubika w jego wiśniowej bumie. Dziwię się, że jeszcze nasze mody mi bana za taką poufałość nie dały... :lol::lol::lol::lol:

 

P.S. Jakie trzeba mieć chore ego, żeby tak się nadymać i obrażać. Jest osobą publiczną i musi liczyć się z tym, że jednym jego pienia na jedno kopyto pasują, a innym nie.

Cenzura skończyła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jakie trzeba mieć chore ego, żeby tak się nadymać i obrażać. Jest osobą publiczną i musi liczyć się z tym, że jednym jego pienia na jedno kopyto pasują, a innym nie.

Ale o czym Ty piszesz? Czy to wszystko na podstawie jakiegoś internetowego wpisu gościa co wlazł na form pełne fanatycznych wyznawców czy masz jakieś własne osobiste doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...