Skocz do zawartości

Pan Rubik


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Doxa, ja się tam nie spinam, ale uważam, że jeżdżenie po kimś kogo się osobiście na zna, a opiera swoje poglądy na jakimś zalinkowanym wpisie w sieci jakiegoś innego gościa, co coś tam słyszał i postanowił sprawdzić a potem kiepskie wnioski wyciąga jest "lekko" niekulturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi MOD-zie ,

 

to tak samo jak w temacie "wiejski tuning" czy "najgłupsza rejestracja" :wink:

 

To tak jakbyśmy weszli na forum o tipsach http://www.kosmetyczki.org/forum/ :mrgreen:, czyli forum o bzdetach :grin:

Załozę się, że nikomu z The Forum nie zależy na zdenerwowaniu Pana Piotra R., a tym bardziej naszych MOD-ów :wink: :mrgreen:

 

Ot, nuuudyyy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, gdybyśmy wszyscy czuli się upoważnieni od oceny osób publicznych, które osobiście poznaliśmy to nie bylibyśmy w stanie formułować niemal żadnych sądów. Mimo to, oczywiście krytyka lub wręcz zjadliwa drwina powinna mieć pewne ramy...

 

P. Rubik nie szczędzi wysiłku, aby być obecnym wszędzie i zawsze. Miałem okazję poznać go osobiście przed pewnym ślubem i typ ten nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Oceniam tylko jego styl bycia, który uważam za głęboko nieautentyczny i wyreżyserowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxa, tamte mam akurat na liście ignorowanych :)

mistee, ja korzystam z prostej zasady - olać :) Dlatego nie oglądam TV, nie słucham radia - nagle życie jest piękniejsze, zniknęły afery polityczne, nie ma wielkich tragedii i programów w stylu uwaga i jeszcze jakieś inne podobne bzdety o tym jaka to zagłada się stała bo wycieczka szkolna rozdeptała niczemu niewinną mrówkę spacerującą po plantach itp. Owszem, czytam dzienniki internetowe, nie wszystkie, tak naprawdę tylko to co uważam za istotne dla mnie. Większość to i tak rzeczy na które nie mam wpływu, więc po co się nimi denerwować/przejmować? Podobnie czynię z informacjami o osobach typu Piotr Rubik i inne twory komercji. Nie interesują mnie, nie rozmawiam o nich, ale też nie piszę o nich źle - bo niby czemu miałbym to robić? Ich życie ich sprawa. Kazik nawet śpiewał:

I czy jesteś w stanie zacząć myśleć w pewnym punkcie

O sobie jako bardzo dobrym, drogim produkcie

Jak bardzo skurwisz się, by sprzedać swą muzykę?

Jak mocno słuchasz tych, których nie powinieneś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta stoicyzm to bardzo słuszna postawa w świecie współczesnym :mrgreen:

 

a ja i tak lubię sobie lubię pooceniać tych, którzy decydując się na status osoby publicznej, wyzbywają się w niemy sposób możliwości pozostania poza zasięgiem oceny ze strony osób niepublicznych. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, ale inni może oglądają TV i lubią sobie pogadać o osobach "publicznych". Nie każdy jest aflintą :mrgreen: Ja np. lubię u babci w toalecie poczytać "Życie na gorąco". Taki plotkarski periodyk najniższych lotów. Można się dowiedzieć kto z kim, kiedy i za co ;-) Normalnie bym nie spojrzał, ale miejsce i czas usprawiedliwia :wink:

 

Dla mnie takie forum to bufonada w najczystszej postaci. Nie wiem kto tam rządzi, czyje ono jest. Ale jeśli to prawda, że można tam tylko w pozytywach się wypowiadać, to nawet nazwałbym to narcyzmem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, ale niech będzie sobie czym chce, tak długo jak o robi za swoją kasę, nikogo do niczego nie zmusza i nikomu nie szkodzi to jego prywatna sprawa, może potrzebne jest coś takiego do podniesienia samooceny po przeczytaniu kolejnych doniesień z owego kiblowego szmatławca?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to zapodawał w innym wątku, ale tutaj mały program z naszym forumowiczem :)

http://www.youtube.com/watch?v=zdF23bHFwrU

 

o jejku wygląda strasznie, jakby jego oczy wyrazu nie miały.

Może niech ktoś zarejstrowany na jego forum zapyta się czy mu się się lepiej jeździ bumą czy Subaru :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666 :mrgreen:.

 

Pamiętam, jak pojechałem po "Panu Rubiku", a on następnego dnia pojawił się na forum jak diabełek z pudełka, po długiej nieobecności :mrgreen:.

 

a pamietasz jak takie pryszczate dziecko zalozylo o nim temat? Nie wiedzialem kto to nawet jest i byla lekka polewa z jego gejowskich butow i wlosow.

Ogolnie rzecz biorac to fajnie, ze koles cos tam tworzy i zaistnial na rynku muzycznym - to mi odpowiada ale zeby miec swoje forum na ktorym mozna pisac tylko na 'Pan' i w dupe mu wlazic? To juz przegiecie i sam sie tym pograzyl.

Jak dla mnie to jest pod jednym wzgledem przekozakiem - codziennie grzeje prawdziwa malolate i to nawet calkiem niezla. Nie wiem ile ma lat (35-40?) i jest z 20-tka? (i to juz od dluzszego czasu. Tutaj mi PeterR zaimponowal :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest pod jednym wzgledem przekozakiem - codziennie grzeje prawdziwa malolate i to nawet calkiem niezla. Nie wiem ile ma lat (35-40?) i jest z 20-tka? (i to juz od dluzszego czasu. Tutaj mi PeterR zaimponowal :cool:

Miłek. Spoko!

Nie wiem ile masz lat ale jak będziesz miał 35, nie jestes jakimś paszczurem i wykażesz minimalne zainteresowanie małolatkami to też będziesz grzał którą chcesz.

Tak jakoś dziwnie jest na tym świecie, że małolatki lubią panów w tym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest pod jednym wzgledem przekozakiem - codziennie grzeje prawdziwa malolate i to nawet calkiem niezla. Nie wiem ile ma lat (35-40?) i jest z 20-tka? (i to juz od dluzszego czasu. Tutaj mi PeterR zaimponowal :cool:

Miłek. Spoko!

Nie wiem ile masz lat ale jak będziesz miał 35, nie jestes jakimś paszczurem i wykażesz minimalne zainteresowanie małolatkami to też będziesz grzał którą chcesz.

Tak jakoś dziwnie jest na tym świecie, że małolatki lubią panów w tym wieku.

A panowie w tym wieku często lubią małolaty. Taki kryzys wieku średniego.

Zbliżam się do tej granicy nieubłaganie. Zobaczymy, zobaczymy. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...