Skocz do zawartości

Czy som ranni?


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy nocy ktoś mię przez nieuwage zamknoł w monopolowym a na zapleczu beł kompjuter z dostempem do sieci. Niczem nie skrempowany dostemp do gorzały oraz do interneta móg spowodować pewne spustoszenie w rejonach polsko oraz łacińsko jenzycznych. Mogło dońść do konfliktów dyplomatycznych, końfliktów na tle religijnym oraz do wymiany ognia. Nie bede szukać po całych łachmanach forum śladów moi bytności. Jakem któremu dokopała to sorry ... znaczy że mu sie należało ...po gorzale mię się światopoglont nie zmienia, tyko spojrzenie mię się wyostrza a dla równowagi parlamendaryzm przytempia. Rodziny ewentualnyk ofiar mogo liczyć na moje wsparcie duchowe oraz obecnoś na stypie ( na smutno też sie czasem lubie napierdzielić )

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę tylko co by bylo jak każdy zacząłby zakładać wątki typu: dzisiaj wstałem rano i zobaczyłem wschodzące słońce....

tu chodzi o to, że każdy to nie może. Pierdolić głupoty mogą tylko Ci co mają specjalne uprawnienia :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Czekam na kolor do pary, i mam pytanie : czy mogę dobierać do karety? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiamy ...

 

Skoro tak piją:

 

Egzorcysta - pije duszkiem

Grabarz - pije na umór

Higienistka - pije tylko czystą

Ichtiolog - pije pod śledzika

Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie

Ksiądz - pije na amen

Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki

Lekarz - pije na zdrowie

Matematyk - pije na potęgę

Ornitolog - pije na sępa

Pediatra - po maluchu!

Perfekcjonista - raz, a dobrze!

Pilot - nawala sie jak messerschmit

Syndyk - pije do upadlego

Tenisista - pije setami

Wampir - daje w szyję

Wędkarz - zalewa robaka

Anorektyk - nie zagryza

Astronom - ma zaćmienia

Członkinie koła gospodyń wiejskich - piją, tańczą i "haftują"

 

To jak pije nasza Mamuśka ?!? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ranni są.

całe szczęście.

 

a tak nawiasem pytanie: jakie bluzgi są dozwolone? bo tak sobie czytam i się zastanawiam

 

slowa typu [moderator czuwa],pizda,kurwa,pierdolic,jebac,napierdalac,[moderator czuwa],skurwysyn,[moderator czuwa].sa to slowa uzywane na codzien przez 99 %ludzi na swiecie.jednak dobry smak i wychowanie nie pozwala nam na uzywanie ich w swiecie cywilizowanych uzytkownikow forum subaru....i slusznie.a ze pan mamusia ma taki styl...no ma i tyle i niech se tak ma ale to rodzynek w ciescie i jest w zwionzku z tem ciasto dobre.nadmiar rodzynek konczy sie gieneralnie pawiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmm.

odsyłam kuliege tu co by nie hymkał: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=109873

 

 

jednak dobry smak i wychowanie nie pozwala nam na uzywanie ich w swiecie cywilizowanych uzytkownikow forum subaru....i slusznie.a ze pan mamusia ma taki styl...no ma i tyle i niech se tak ma ale to rodzynek w ciescie i jest w zwionzku z tem ciasto dobre.nadmiar rodzynek konczy sie gieneralnie pawiem

bardzo dobrze powiedziane! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...